Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141142143144145 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 23:15
nije taj..cim budem mogla slike staviti pokazat cu ti...a ovaj nema cjene..divan je...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Alma.M. View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2014
Lokacija: HR
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alma.M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 18:52
 
Alma hvala, police su kupljene u Pevecu , ali ima ih i u bauhausu i nisu nešto skupe. Obično kupim s pet polica i stvorim dvije od jedne, a i prednost im je što su plastične pa im kiša ni sunce ne smeta. U početku sam bila zaokupljena mišlju da to treba biti inox i staklo i kupila a ono jedna sezona i od inoxa nije ostalo ni "i" sve uhvatila rđa, a ove su se pokazale kao pun pogodak, (zahvaljujući MM) Takozvani inox i staklo ostavila sam za stepenište pa zimi na nih spremam sukulente da prezime a lijepo i izgledajuTongue
[/QUOTE]

Aralija, hvala na odgovoru! smile79 
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 23:59
nije to to...ono je neki sasvim cesti i obicni kaktusic,,....sutra cu slikati popodne pa pogldajkad stignes....Wink
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 22:33
draga paket je uredno stigao i cvijece je svo sasvim ok...vec je u zemlji


pogodila si hovtriju...nebrini i da nisi nebi puno pogrijesila...predivno je...smile57

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 23:52

Krumpirko ti je prekrasan, a i žuta, dupla datura ne zaostaje za ljepotom. Kod tebe je uvijek sve lijepo, rascvjetano.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 00:41
Krumpirko je stvarno veličanstven...kao da je s neke druge planete!!!  A Burrito, kako da njega pohvalim drugačije, kad je i on veličanstven, pa jako lijepa krasotica Echeveria, pa najljepša zbirka bijelih teglica...obožavam tvoje biljčice, sve po redu, njihov besprijekoran i bujan izgled...Divota!!!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 07:25
predivno...malo sam škicnula...al dovoljno...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 07:40
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Krumpirko ti je prekrasan, a i žuta, dupla datura ne zaostaje za ljepotom. Kod tebe je uvijek sve lijepo, rascvjetano.
je prekrasno cvijece sam dobila..kolegice su stvarno dale sve od srca...danas cu malo doktoru..pa popodne oprati kalice i uslikati...molim vas obidjite me i ako negdje grijesim reci te mi...svaki  savjet je dobro dosao..smile222
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 08:08
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Divota od hawortia i gasteria! smile64 
 
Hvala na pohvali dragasmile79
dali je havotrija ova prva sa desan na prvoj silci?ili je gasterija...ja sam jucer jednu dobila u  jako losem stanju a nisam sigurna kako s njom postupati dabude zdrava i mesnata'????ja sam odusevjena tvojim  cjecem..nema mi nista gore nego kad vidim da je zapusteno i prepusteno sebi,,...svaka cast...
 
Neznam draga Josipa da li si mislila na ovu
 
ali ako jesi onda je to haworthia (prezime) a na drugoj sliči se vidi i ime i jako je laka za uzgoj kao i svi sukulenti samo malo sporo raste ali je ljepota nenednašnasmile79
jeste to je ta...i onaj veliki okruglih listova....hvala do neba...ma nemam sta izdvajati...svaka cas na trudu i muci...sve si od srca dala....nadam se da cu ce dobro pobrinuti za njih...
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 22:28
Moje okice su se opet ljepote napasle ! Aha , kaj se tice ljubicaste dature
moram pogledati da li cu uspjeti sacuvati sjeme (na bijeloj mi je od kishe
zgnjililo) . Ako uspijem , shaljem ti ! Ja zutu josh nikad nisam vidjela u
stvarnosti !
                                                                     Kuscheln und kussen bilder
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 22:53
JosipaNusmile79
Alma, drago mi je ako sam imalo pomoglasmile79
 
 
Carol draga pokrivam se  koliko imam jorgana, nemam breg ali i dva kvadrta daju užitaksmile79
 
Temzi znaš onu "Nosi mi se bijela boja" a bijela je fakat moja boja možda zato što i nije boja, krumpirko jei mene iznenadio ali zato je stradala budleja, nije imala dovoljno sunca pa je slabija nego lani, na proljeće morat ću ga malo obuzdati, da dozvoli i drugima da dišu, ali ko jači taj tlačismile79
 
Gute Free držim fige da uspiješ dobit sjemenčice a i na mojoj žutoj vidim ovih dana tri čahurice, pokušat ću dobit sjeme pa onada trampasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 22:58
kako malo slikam evo dio krasulica na današnji dan a sutra ću pokušat poslikat ostale (ne obećavam)
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 23:00
i echeveria giganta
 
 
i nje cvijetić
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 23:18
Lijepo na balkonu, ugodan osjećaj u dva kvadrata.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 23:30
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

 
 
Gute Fee držim fige da uspiješ dobit sjemenčice a i na mojoj žutoj vidim ovih dana tri čahurice, pokušat ću dobit sjeme pa onada trampasmile79



Ugovor sklopljen !        
                                         Kuscheln und kussen bilder
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 07:50
Tako spokojni i mirni, svjesni svoje ljepote, uživaju na blagom jesenjem suncu. Prelijepi su !
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 10:02
Divno, draga aralija, uživala sam u šetnji po tvom cvjetnom carstvu! smile89 Ne mogu izdvojiti ništa jer mi je sve prelijepo.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 10:22
hoce li i moji biti tako lijepi kao tvoji...moj Boze...predivnosmile64
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 21:37
Drage moje hvala na osjeti i evo me nakon podužeg vremena ali ne sa sličicama cvijeća već sa sličicma današnjeg prekrasnog dana koji je vjerujem bio kod svih nas (barem po prognozi ) i mog kupanja u kojem sam uživala kao rijetko ovog ljeta
 
najprije moj Zadar
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 21:43
a sad sunčan dan stvoren za kupanje
 
 
uživanje na suncu
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141142143144145 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.