Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 15:28
Ako se ikad poželim preseliti na jug,jedan od "krivaca" ćeš biti ti.Dotukla si me sa različitim kutevima slikanje jer svaki kut ti je savršen.Mislim da neću pretjerati ako kažem da su tvoji sukulenti i kaktusi posađeni najljepše,i zbog bijele boje,i zbog načina kako si ih poredala...Ponestat će mi riječi pa ću samo reći"Moj naklon".Ali moram spomenuti i močvarac jer je boja prekrasna.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 17:01
Slazem se s Camelliom po pitanju sukulenata i kaktusa, bijele teglice dopunjuju njihovu ljepotu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 19:09
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

hocu i ja ovu trubicu....bas je lepa boja jel inace ovakva ili je zbog blagog vremena.smile73
 
 
Leona draga evo današnje da se samo betty ne hvali sličicom
 
 
 
 
 
 
smile79
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 18:01
Originalno poslano od člana LeoNata LeoNata napisao:

Draga aralija, stvarno se ne zna da li su ljepše biljkice ili njihovi "krevetići", bijele teglice! Predivno si sve ukomponirala, aloe, echeverie, kaktusi, ali i ostale biljkice, tvoji grmovi, voćkice (znači sredinom prosinca s klincima susjedićima u berbu Tongue), na tako malo prostora u tolikom broju izgledaju slobodno i izražena je svačija ljepota. Prekrasno!
 
 
LeoNata počašćena sam tvojim komentarom, i drago mi je što te vidim u mojoj skronoj kvadraturi, malo je prostora ali nastojim to ispuniti onako kako najbolje znam (skromno je znanje) a da nije pretrpano, a opet da za svakog u kućanstvu ima ponešto, naravno i za susjedićeWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 18:16
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...ajme koka, esheverie i aloe su božanstvene, svojom ljepotom nadmašuju sve ostale sukulente...lijepo, elegantno, jednostavnoClapStar...
lijepi pozdravSmile
 
 
Koka draga da samo znaš koliko mi znači  komentar od takvog znalca kao što si ti. Pa i sama znaš tko je kriv za moju ljubav prema sukulentima,
Evo jednog za tebe, a krivac da je u mojoj kolekciji je ta ista osoba, "Kraljica sukulenata na ovom forumu"
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 18:21
echeverie su ti za deset, nisam neki ljubitelj sukulenata ali kod tebe one stvarno mame ljepotom
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 18:24
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ako se ikad poželim preseliti na jug,jedan od "krivaca" ćeš biti ti.Dotukla si me sa različitim kutevima slikanje jer svaki kut ti je savršen.Mislim da neću pretjerati ako kažem da su tvoji sukulenti i kaktusi posađeni najljepše,i zbog bijele boje,i zbog načina kako si ih poredala...Ponestat će mi riječi pa ću samo reći"Moj naklon".Ali moram spomenuti i močvarac jer je boja prekrasna.
Draga moja nitko sretniji od mene ( i još nekog u mom gradu) da se preseliš na jug, ali kako znam koliko voliš svoj" breg" znam da je to nemoguća misija, ali zato postoji ljeto kad se može provesti više vremena na jugu uz masline i palme ,( znaš na što mislim)
Za tebe drugi kut slična sličica kao što je dobila naša "koka"
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 18:27
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

echeverie su ti za deset, nisam neki ljubitelj sukulenata ali kod tebe one stvarno mame ljepotom
 
 
Hvala josipa na pohvalama, drago mi je da netko tkoi nije ljubitelj sukulenata prepoznaje njihovu ljepotu a za tebe jedna ružica
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 18:33
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Slazem se s Camelliom po pitanju sukulenata i kaktusa, bijele teglice dopunjuju njihovu ljepotu.
 
 
Eto nekako mi je srce prepuno kad čitam ovakve komentare , znači da sam svoju početnu zamisao ipak uspjela provesti u djelo
 
Evo nešto što rijeđe slikam nadam se da će ti se svidjeti
 
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 19:04
A evo i moje jedine ruže penjačice jučer , cvjeta svaki dan sve više, šljiva joj je potporanj i dok ona gubi lišće ona je uljepšava
ovo je da vidite kolika je šljiva
 
 
 
a ovo je u krošnji
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 19:12
Sukulenti su ti divni, ma znaš ti to i sama samo si skromna, a trebaš se ponositi njima. Imaš ih ohohooo, a i lijepi su ti, uredni, upicaniti....vrhunski !

A ruža na šljivi je posebna, vrlo neobična i zanimljiva "pojava" Wink.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 19:46
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Iz ptičje perspektive
 
Pokušala preletjeti tvoj vrt,ali ljepota me je očarala i listam tvoje straniceClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:40
Glikicesmile79
Belinasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:42
Koliko je jesen topla još cvjetaju ljetnice
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:44
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:47
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:49
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:52
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:53
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:54
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.