Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 21:58
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Jako lijepo Aralija ! Zaista si sve fino skockala !
 
Pokušavam , pokušavam a koliko uspjevam ????? ali veliko HVALA na lijepim riječimaWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:01
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Tako mali
a tako veliki i prekrasan vrt
i slučajna šetnja se isplatila sa ljepoticom koju si kupilaHeart
 
 
Mali je mali ali ipak meni dragi komadić zemlje koji me ispunjava zadovojstvom
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:02
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

da ti malo i kažem da sam oduševljena kamenjarom i mediteranskim kutom i svim ostalim cvjećem što se nalaze u tvoja dva kvadrata što uključuje i novu aloa...
 
@kaktus smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:05
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Napisati nešto što već nije rečeno o tvom vrtu bilo bi jako teško. Na um mi pada poslovica: Važno je znati, a ne imati! Naravno, mislim na kvadrate tvoga vrta. U malo kvadrata posložila si cvjetne slike koje meni kao posjetitelju pružaju veliko zadovoljstvo.
 
lucy veliko hvala na liješim riječima. I kod mene je uvijek ta stara poslovica na umu. Mnogi imaju a u tome ne uživaju ili bolje reći neznaju uživati, a ja uživam u moja dva kvadrataClap
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:28
Originalno poslano od člana Inox Inox napisao:

Poštovana aralija, već duže vrijeme ne radim izlete iz mog kutka foruma u druge njegove, zaslužene pažnje i divljenja vrijedne, dijelove. Nije da se neugodno osjećam u  zaista pretežno ženskom okruženju, naprotiv, ali nastojim to karakteristično i ugodno ozračje koje u njima vlada poštedjeti od mojih suhoparnih muških komentara.

Ne samo kurtoazija, nego i želja po mogućnosti upoznati osobu koja piše takve spontane i osebujne tekstove kakve si Cimi i meni ostavljala u InoxCiminoj kućici, dovela me u tvoj mali vrt, u tvoja dva kvadrata. Ništa nažalost nije preostalo za reči što već nisu rekle prethodnice u ovih nekoliko godina posjećivanja tvojeg malog-velikog vrta. Palme, voćke, cvijeće, sukulenti, kaktusi, tegle, posude, posudice, bijela ljubimica… sve je bezbroj puta najljepšim riječima pohvaljeno.

Kad se jutarnja sunčana zraka promigolji kroz svibanjsko mlado lišće i na svom putu mazno dotakne zaostalu kaplju rose pa se rasipa u briljantno blistajući snop koji te nađe na tvojoj terasi uz tvoju prvu kavu, sigurno započinje dan kada možeš sve, ali baš sve.

Da, ja sam tu na veeeelika dva kvadrata našao ono što sam naslućivao…atmosferu istančanog ukusa, mnogo ljubavi pretočene u biljke, cvijeće, u prostor, a siguran sam i u ljude.

 
Uh, a što sad reći na ovaj post. Kad bih rekla da mi ne laska, "lagala bih" i zato gdin. Inox uistinu  sam počašćena što ste svratili u moja dva kvadrata, malo je i skromno ali kako sam već pisala "mene vesele", u ta dva kvadrata stali su sve moje želje i snovi, i zato nastojim da u njima uživam. Naprosto nemam riječi , ili bolje rečeno nedostaje mi riječi kojima bih se zahvalila na Vašem komentaru i zato samo jedno veliko HVALA
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:34
Moja dva kvadrata još nisu postigla vrhunac cvatnje, još uvijek nije sve na svom mjestu, vrijeme baš i ne ide tome u prilog, vrtić cvijeta ali terasa još nije onako kao sam zamislila pa evo malo onako zbrda zdola
 
pelalgonije su se ipak raspojasale
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:40
bungevilija
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:44
ruselija-dubrovački koralj
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:47
vrtić u zrakam sunca
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:50
abelja
 
 
kadulja
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 22:52
krumpirko
 
 
gaura
 
 
hortenzija
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 23:08
malo ljetnica na balkonu
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 23:09
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 23:21
a ja ne bi bila ja bez ........
 
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 23:26
i za večeras moja ljubimica
 
 
 
i stanovnica ispod strijehe
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2014 u 00:01
I pored aeoniuma kojeg obožavam moram izdvojiti ovu savršenu sliku; kombinacija je ekstra
 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2014 u 08:50
Predivno!
Savršeno cvijeće i na balkonu i u vrtiću
a žuta petunija i million bells su super kombinacija.
Bijeloj dami je prekrasno
jer uživa u pogledu i baš joj zavidim!
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2014 u 09:33
[QUOTE=aralija]a ja ne bi bila ja bez ........
 
 
 
 
 
 
 
 
[/QUOT
Savršeno!!!!!

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2014 u 10:04
Aralija pa kad gledam sve tvoje predivne primjerke bilo cvijeća ili sukulenata, uopće ne primjećujem "malu" površinu njihovog životnog prostora.Uzgojeni s toliko ljubavi i pažnje sukulenti su izrasli u predivne kapitalce, a cvjetići ti vraćaju raskošnom cvatnjom.Uživam gledati tvoje slike i diviti im se.Uvijek si mi poticaj i puno pomažeš svojim savjetima.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.