Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2015 u 19:21
Znam da sam vas udavila ali ...... ne zamjerite i odmorite se
 
 
kao i moja Bela
                    
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2015 u 22:43
Nisi nas zadavila, bas sam uživala u ljepoti.
Možeš još zadnje slike ponoviti, ali iz blizine  Wink.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 04:17
Jako je lijepo kod tebe! Krasna ti je kuća, a cvijeća ko u priči! Lantana, bugica, dipladenija, hibiji ... sve buja unatoč žarkom suncu i posolici. Predivno!Clap
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 08:14
prekrasan balkon,vrt i terasa!Sve u cvatu,mirisno i šareno,a Bela je izabrala savršeno mjesto
za odmor sa prekrasnim pogledom na sukulente
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 14:22
 
 
[/QUOTE]
Aralija draga...toliko ti je sve prekrasno, i vrt, i lončanice, a o sukulentima da i ne pričam...čista fantazija! Vidi se tvoja velika ljubav u svakoj biljčici, i one ti to pošteno vraćaju. Ovaj puta ću izdvojiti ovu slikicu crassulice u cvatu, jer me oborila s nogu! Prekrasna je!
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2015 u 09:31
Sve predivno draga aralija; i vrt, i balkon, i terasa. Zmajići su carevi visokih temperatura, krasni su. Posebno me oduševila žuta ruselija jer ju nisam još do sada vidjela u toj boji. Thumbs Up
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2015 u 21:15
Prekrasno i ugodno sam odmorila u tvom carstvu, molim te kako njeguješ gardeniju,meni je propala.Embarrassed
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2015 u 20:11
Anastazija smile79
 
Andina smile79
 
Miskice smile79
 
Temzi smile79
 
Rajski vrtovi smile79
 
Catalpa smile79
 
Hvala Vam na velikodušnoj podršci
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2015 u 20:24

A sad da odovorim ako ikako mogu

Catalpa za gardeniju neman neku mudrost jer je nešto posebno ne njegujem. Moja je stara oko četri godine. Kupljena je u nekom od centara lijepa sjajnih listova, procvjetala. Koliko se sjećam izgubila cvjetove, sjaj u listovima a onda preživila na stubištu zimi (nije grijano ali temp. ne pada ispod 5C za jake zime) U proljeće sam je presadila u zemlju pola za cvijeće a polovinu sam donjela iz borove šume). Ona traži kiselu zemlju. E poslije je bilo lako (bar mi se tako čini) U rano proljeće ide u svjetlu sjenu tj. stavim je ispod mandarine i sunca nema gotovo nikada. Ljeti traži vodu (nedostatak vode vidi se po ovješenim listovima) voli kišnicu ali kako je ja neman ljeti vodu ulijem u kantu i tako stoji 24 sata i onda zalijem. Prehranim je od travnja do rujna četri do pet puta i to tekućim gnojivom za acidifilne biljke (za hortenzije, rododendrome) Eto kod nas je lanjska zima bila blaga i u kući je bila možda mjesec dana .  Ne voli često premještanje pozicije na koju se stavi. Nadam se da sam bar malo pomogla.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2015 u 20:27
Anastazija eva malo bliže za sada samo jedna polica i krasulice
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2015 u 23:57
Sve je lijepo, užitak je prošetati, stalno zastajkujem i gledam jer imam što i vidjeti. A dipladenija se tako lijepo naslonila na stup. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2015 u 10:13
I opet se iznova divim tvojim sukulentićima, prelijepi su!
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2015 u 15:10
Pozdrav, malo sam se navirila u ovaj lijepi vrt i mogu reći - svaka čast, divne biljke ,ali ona crassulica sa rozim cvjetićima je divna, gdje ste ju kupili?
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2015 u 16:18
lucy smile79
Temzismile79
zvjezdice bojim se da nije cvjetić od krasulica (vjerovatno zalutao od nečeg drugog) jer mi je samo jedna ove godine procvjetala i to bijelim cvjetićimsmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2015 u 16:21
A za ljubitelje sukulenata (temzi, anastazija) koji vole sličice bliže
 
 
                                
                                                                 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2015 u 16:24
 
 
                                        
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2015 u 16:26
 
 
                                                        
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2015 u 16:28
 
 
                                       
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2015 u 16:30
 
 
                             
                               
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2015 u 16:35
A moram se pohvaliti s ovogodišnjim brugmansijama, kad sam mislil da sam ih izgubila one se izdigle kao fenix iz pepela i podarire mi pregršt cvjetova
 
 
 
 
                                                
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.