Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monsterin  eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monsterin eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2016 u 11:42


  Pajasmin se sprema procvjetati, dok njegov rođak, pravi jasmin još štrajka..Heart

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2016 u 11:44


  Đurđice su okupirale prostor, neka, ne diram ih... uživam u njihovu mirisu.... Tonguesmile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2016 u 11:45


 I Večernjica, trajna noćna frajla, noćurak se sprema procvjetati..Smile

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2016 u 11:47


Jedna od mojih ljubimica, Vanhuteova suručica, ima još dvije jedna je okruglih listića, a druga je spororastući grm, rozih cvjetova. Embarrassedsmile84

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2016 u 11:49


 Ove sezone je presađen i toliko mu se svidilo novo mjesto da odmah cvate...TongueHeart



Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2016 u 11:51







 Do idućeg puta veliki pozdrav i smile78svima od Đurđe...smile84

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Gajtana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2015
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gajtana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2016 u 10:31
Đurđa, osim prekrasnog bilja imaš i preeedivnog psa. Kao da ima frizuru :D

Marelica mi se čini ok, ako je to slika iza mraza.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2016 u 11:18
Preslatka je tvoja pesica... A tebi ostavljam da objasniš tko nam šalje pozdrave, a tko pusu.

Nego, tvoje patkice su munjevito narasle. S čime si ih hranila? Sad ja sa sto pitanja... jesu li sjemenkice dragon fruita proklijale ili još čekaš?

Draga moja, povrće i cvjetići su ti, kao i uvijek, predivni, jedri i zdravi. Uživam gledajući ih. Ostavljam ti zagrljaj do slijedeće šetnje...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2016 u 15:18
Prijavljujem šetnju.....smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2016 u 19:03


EEj curke evo me...Vodim bitku s ovim vremenom, selim rasad, flance u kuću pa iz kuće u plastenik. Sinoć bilo oko 5°C u plasteniku i da sam ostavila moje paprike i krastavce ne bih danas našla žive..Do kad nam ovo vrijeme misli krojiti živčeke na tregere ????  ConfusedOuch smile168
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2016 u 19:05
Originalno poslano od člana Gajtana Gajtana napisao:

Đurđa, osim prekrasnog bilja imaš i preeedivnog psa. Kao da ima frizuru :D

Marelica mi se čini ok, ako je to slika iza mraza.


 Gajtana, moj psić se zove Đurđa....WinkLOL Big smile Heart   A ovo je marelica slikana poslije mraza da. Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2016 u 19:14
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Preslatka je tvoja pesica... A tebi ostavljam da objasniš tko nam šalje pozdrave, a tko pusu.

Nego, tvoje patkice su munjevito narasle. S čime si ih hranila? Sad ja sa sto pitanja... jesu li sjemenkice dragon fruita proklijale ili još čekaš?

Draga moja, povrće i cvjetići su ti, kao i uvijek, predivni, jedri i zdravi. Uživam gledajući ih. Ostavljam ti zagrljaj do slijedeće šetnje...



  Bugi obje vam šaljemo smile78 i pozdrave.  Patkice još uvjek jedu početnu hranu za perad ali mješam sa šrotom, idu van kad je lijepo i uživaju, stalno nešto prebiru po travi, možda jedu travu, a možda pronalaze i puževe, ne znam. Dragon fruit nisam još sijala, možda i bolje da nisam zato jer je on u počteku jako kržljav i malo mu fali da se smrzne i u zaštićenom prostoru.

Povrće ima sve moguće  mjere eko zaštite i prihrane tako da mora biti zdravo, osim što se ovo vrijeme poigrava i s nama i s tim jadnim biljkama.

Puno pozdrava i smile78 tebi Bugi, lijepo  te je vidjeti ovdje iako sam ja nažalost jako malo ovdje  i jako malo obilazim vrtove jer me i druge obaveze vuku na svoju stranu...

 
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2016 u 19:15

 Milice smile79smile84
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2016 u 00:21
Evo mene malo u šetnji do tvog vrta...smile57
kojih sve divota ima kod tebe, jako si vrijedna, cvijeće, vrt, pa plastenik. e da sam bliže ja bi bila "podstanar" u tvom plasteniku, pa koliko ruku imaš?Clap
A tek Đurđa, stvarno je zakon...koji gard ima...
e, a patkice...ko generali se poredale...
sigurno ću često svraćat u tvoj vrt.smile79 
'Život je poput vožnje biciklom. Želiš li održati ravnotežu, moraš neprestano ići naprijed. (Albert Einstein)
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2016 u 00:23
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:



EEj curke evo me...Vodim bitku s ovim vremenom, selim rasad, flance u kuću pa iz kuće u plastenik. Sinoć bilo oko 5°C u plasteniku i da sam ostavila moje paprike i krastavce ne bih danas našla žive..Do kad nam ovo vrijeme misli krojiti živčeke na tregere ????  ConfusedOuch smile168

nasmijala sam se kad sam ovo pročitala, jer se i ja tako osjećam zadnjih dana...
'Život je poput vožnje biciklom. Želiš li održati ravnotežu, moraš neprestano ići naprijed. (Albert Einstein)
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2016 u 12:11

 Lilibu baš mi je drago da si svratila u moj vrt,tj. povrtnjak, doduše istina da nisam ovdje tako često kao prije ali svratim ponekad kad imam materijala za moje teme.. Tebi veliko Hvala što si svratila. vjerujem da će se ovdje još puno toga zanimljivog moći naći.  smile78smile84

 P.S.- Đurđa je jako velika maza <3  a patkice, ehhh to je poseban odred za čišćenje vrta od puževa...LOL  Nadam se samo da će zbilja biti tako s obzirom na kakvom dobrom glasu su..Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2016 u 12:18






Razni mix slatkih paprika čeka na presađivanje, pošto mi je plastenik postao premali, čekamo da se vrijeme ustabili.. Ovdje ima raznih sorti kvalitetnih paprika, od velikih zimskih babura,  raznih rog paprika ( Marconi purple, kurtovska kapija, zlatni marconi, ciganski barun itd. ) pa sve to slatkih  feferona, začinskih i za jelo, paradajzerica  i sl....Smile   Volim kad se paprike šarene..Big smileHeart




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2016 u 12:21


  Ljuta začinska crvena feferona Smile

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2016 u 12:22




 Da je vrijeme normalno, Inka krastavci bi već mogli ići van..EmbarrassedHeart



Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2016 u 12:35




 Žuti patišon, bijeli još nije ni posijan jer nema mjesta u plasteniku,  čekam dok neke biljke odu van pa ću još toga sijati... Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,813 sekundi.