Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enkaustika-ajamina zabava
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enkaustika-ajamina zabava

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627>
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 19:37
r0ujky1m8wbetjynt9sl.jpg
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 19:55
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 20:40
Mogu opet isto reći: lijepo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 21:36
Sve bolje i bolje odnosno savršenije i savršenije ti imaš toga za izložbu.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 22:37
milice i arim hvala vam na posjeti.u zadnje vrijeme slabo peglam.mislim da je došlo do prezasičenja pa mi sve slike liće na ''već viđeno''.
možda bih mogla malo apstrakcije
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 22:42
Meni su lijepe i nisu iste, uvijek su mi drugačije......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 22:43
I meni su predobreThumbs Up
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 22:46
Krasne slike, Ajama!
I nemoj misliti da su sve iste.... svaka ima nešto drugo u sebi.  Sada iz tebe progovara pravi umjetnik - koji nikada nije zadovoljan postignutim, snažno samokritičan.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 10:35
drage moje hvala vam na podršci i pohvalama.
dadinice nemoj pretjerivati.kakav umjetnik sve je to samo zabava i antistres terapija.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 10:43
dadinice da li ti se čini da je ova slična tvojoj
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 17:21
PO bojama da, tematika možda, ali ipak je posve drugačija!
Prelijepa je i ova.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 17:49
Toliko si napredovala u odnosu na početničke slike što si nam ptretstavila da je zadivljujuće te pratiti u tvome razvoju i napredovanju.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 19:02
ajama prekrasne slike,uživam ih gledajući
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2013 u 10:05
Draga ajama, budući da po sjećanju znam kako izgleda tvoj krajolik,  vidim tvoje prekrasne brežuljke koji se ogledaju u tvojim slikama. Doista je predivno ovo što radiš, svaka slika me na svoj način oduševljava.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
mimi46 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: moslavina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2013 u 08:47
Opet ja uletim slučajno i vidim ovu temu...pa trebala bih biti na forumu 24 sata da sve uhvatim...Ajama sve pohvale na ovom umijeću i listajući od početka do kraja vidi se i tvoje napredovanje u tehnici ...slike su super...ali ja ovo neću isprobavatiWink
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 17:28
Sestro, slike su sve bolje i bolje!  Dobro je i ovako ali sigurna sam da bi bilo još puno ljepše vidjeti ih uživo na nekoj izložbi.. smile141
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 19:46
lijepo je čitati vaše pohvale,a još bi mi bilo draže da netko pokuša raditi.stvarno nije teško i ne moraš biti umjetnik
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:04
Draga uvjek me odušeljavaš s novitetim, ja sam ipak uvjerena da je to ipak dar božji i da sama ne bi to mogla takvo nešto stvoriti
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 07:30
Moram reči da su mi tvoje slike uživo još ljepše. Svaka čast umjetnice!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 08:03
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Moram reči da su mi tvoje slike uživo još ljepše. Svaka čast umjetnice!

potpisujemWink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.