Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No. 4. Božični swap 2012
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No. 4. Božični swap 2012

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 19:37
superrrr, zabava počela!!!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 20:35
Jupi!!!  Sad krece zabava i smisljanje sta zgodno napraviti Wink
Sretno svima!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 20:39
sretno svima... a kad bude sve gotovo pohvalite se sa dobivenim radovima
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 08:42

jeeee nek zabava krene

DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 11:35
Baš se veselim!
Pozdrav svim swap učesnicama, a naravno najviše mojoj partnerici. smile79
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 08:00
mene uhvatila trema...joj...sad me panika...a drago mi .....baš sam sretna što učestvujem u ovako nečem ljepom....što sam na ovom forumu gdje su svi tako divni..... radovi će od svih biti najbolji , zato što će biti od srca...
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 08:05
sretno svima mada vjerujem da ce biti svatko zadovoljan onim sta dobi jer te takve stvari jako razvesele,meni je ovo vec 4 swap a veselim mu se ko prvom ,pozdrav mojoj partnerici ali i svima ostalima,ajmo narode LOLWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 08:14
Pozdrav mojoj partnerici, baš se veslim. Ovo mije prvi swap i baš sam
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 08:17
dobro je li iko počeo išta raditi, ja još nisam!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 08:21
ja jesam al u glavi za sada LOL
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 08:23
I ja radim kao i Maslačak za sada
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 10:00
meni ovo predobro.....toliko pozitivne energije, ljepih pozdrava, baš se dobro osječam što sam dio ovoga.....osjećam se kao ova moja sličica,a nisam je birala, dobila sam je,kako neznam,nema veze..sad sam i raširila rep....šepurim se kao paun....
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 18:11
Ja se osjećam suprotno jer me razmazila brojnost članova prošlih swapova.Ali dobro.Malo nas je,al nas imaaaa!!!!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 23:34
A jooj cure,mene sad uhvatila frka i panika!Ipak mi je ovo prvi swap.Pozdrav svima ,a pogotovo mojoj partnerici TariBraun!Malo sam prelistala tvoje radove,prekrasni su!
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 11:04
Draga vijolica, evo i ja vidila da smo partnerice, ako ti se nešto posebno sviđa ti pripomeni pa ću ja nešto u tome stilu napraviti. Ja sam tražila tvoju galeriju(znam da nisi u decoupageu), ali nažalost nisam našla Cry. Daj mi malo pomogni, gdje da tražim. Čujemo se za adresu.Smile 
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 13:21
ja se osjećam super! ovo mi je prvi swap.
evo danas sam u glavi počela raditi, i to je nešto!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 19:21
Simpa mi je ovo, svi rade u glavi LOL
Kad krene radionica smile165  kod svake od nas ce se pusiti od posla,heheh

Pregledavamo galerije, trazimo sta bi se svidjelo partnerici. sve se gleda Wink
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2012 u 00:06
Draga TaraBraun,nema ti mene u nikakvoj galeriji,bit će to poklon na neviđeno!Uglavnom,počela sam nešto heklati jer samo to znam.Ma svi su mi tvoji radovi krasni tako da nemaš brige!   
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2012 u 11:36

a i ja, kao i većina, radim još uvijek u glavi... LOL

iskreno, ovo ću raditi s velikim strahopoštovanjem
prema mojoj swap družici blue sky...
jer, ono što ja radim je dječja igra
spram nevjerojatnih radova, vrijednih divljenja, koja ona stvara... Smile

ali, bit će odrađeno s puno ljubavi
pa se nadam da će joj se svidjeti... Smile



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2012 u 19:45
bitno je druženje i dobra zabava...
brigu i probleme ako mislite da je netko bolji od vas ostavite sastrane...
jer jedino možete dobiti dobar poklon, dobar savjet ako vi u nećem griještite a druga osoba je bolja od vas, pa ce vam zasigurno pomoći....
 
i to je još bolje divan poklon ručno izrađen samo za vas :o))
 
na žalost ja sam tudum u ovim stvarima pa se nisam mogao priključiti a supruga ne može zbog male bebe pa smo ovog puta preskočili swap :o((
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.