Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No. 4. Božični swap 2012
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No. 4. Božični swap 2012

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
Poruka
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 19:26
A s obzirom da Gogs fotić malo zeza,zamolila me da poslikam i radove koje je dobila od mene





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 22:34
I ja se mogu pohvalaiti mojim pokloncicem.
Kao prvo definitivno je bolje zapakirala nego ja Embarrassed...
Bas me razveselio pokloncic jer sam mislila raditi nesto slicno pa sam odustala i tako da nismo radile jednake radove... Hvala draga partnerice smile133




Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 08:17
juče sam poslala moj poklon mojoj prijateljici crvenoj daliji....nemogu dočekati da ga dobije....nadam se da će joj se svidjeti.......od Heart su.....
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 11:56
Prekrasan poklon od moje swap partnerice Vijolice (došao još neki dan ali ja sam bila u velikoj gužvi pa nisam stigla staviti tu, nadam se da se ne ljutiEmbarrassed).

Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 12:33
evo moje drage partnerice i mene...
dogovorile smo se da ću staviti zajedničku fotografiju... Smile

blue sky je majstorica od drveta
i novorođeni Kraljić kojeg je napravila
zauzimat će posebno mjesto u mojim jaslicama... Heart

evo naših swap radova:






učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 13:57
malo sam se poigrala sa pristiglim slikama,
po uzoru kako je nekada radila Izzy
(ali ni približno tako dobro kao ona)... Embarrassed

čisto preglednosti radi... Smile
nadam se da nećete zamjeriti...  Embarrassed

ako moderatori ili admin smatraju
da je za ukloniti - nema nikakvih problema,
no hard feelings... Smile  Wink




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 13:58
Tara Braun i vijolica... Smile




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 13:59
Okić i Rosa2




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 13:59
gogs i maris...




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 14:34
Veliki BRAVO za Klaru smile141.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 17:20
Klara hvala puno na ovako lijepoj prezentaciji,Okić sretna sam da ti se sviđa i nadaam se da ce naci sve mjesto u tvom domu kao sta je i tvoje naslo u mome Winksmile78
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 23:09
Klara - naš dobri anđeo! Hvala!
 
Rosa2 slikicu ću uramiti, a da ti se pohvalim, lančić sa srčekom sam danas prošetala po Samoboru!
 
Sve mi je ovo zabavno i vjerujem da  će biti još swapova! smile79
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 23:15
Ovi swap mi je se jako svidio,sljedeće godine,definitivno ću se prijavit,nisam znao da će biti ovako uzbudljivo,svaka čast ljudi!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 00:05
I ja sam gotova.Samo čekam adresu.Tinčiceee!!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 07:40
Kiki-ko evo poslala sam ti adresu!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 21:29
Hvala draga.Poslala sam jutros.Prije toga poslikala.Dobila sam obavijest za tvoje.Sutra prije štanda na poštu.Javim se navečer.Hvala unaprijed.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2012 u 13:18
Tinčice,dobila sam tvoje prekrasne poklone.Na žalost tanjur se razbio.Nije bilo dovoljno staviti naljepnicu "lomljivo".Tanjur je bio uz rub kutije.Ja sam poslikala i svoje i tvoje.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 07:38
Ajoj, baš mi je žao , a rekla je na pošti  da uz nju paze na kutije, da ih ne bacaju Confused....

Meni još nije stiglo, nadam se da će danas!
Pozdrav
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:18
meni je stigao poklon!!!!....jako mi se sviđa i ima počasno mjesto u mom domu...svi koji uđu prvo vide ove riječi....
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:19
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.