Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No. 4. Božični swap 2012
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No. 4. Božični swap 2012

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: No. 4. Božični swap 2012
    Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:58
Za početak....

Što znači swap?

Swap doslovno znači razmjena! Dakle, za swap se prijave (na ovoj temi) svi zainteresirani članovi foruma do zadanog roka prijave. Organizator (moja malenkost u ovom slučaju) potom nasumičnim odabirom izvlači parove. Parovi si zatim međusobno rade predmete na zadanu temu swapa, razmjene adrese na pp (ili kako im je zgodno) te pošalju jedno drugome radove! Dobivene radove slikaju i stavljamo ih ovdje kako bi ih svi vidjeli i divili im se!


****** ***** ***** ***** ***** ***** ****

TEMA:     Božić i zima


ROK PRIJAVE:  do 11.11.2012.

ROK RAZMJENE:  do 20.12.2012.


***** ***** ***** ***** ***** ***** *****

OSTALE UPUTE:

* Dozvoljene, čak štoviše POŽELJNE su raznovrsne tehnike! Decoupage na svim podlogama, slikanje na svim podlogama, nakit, vez i ostali ručni radovi, čestitke - sve što vam padne na pamet! Ne bavimo se svi istim hobijima i bit će prekrasno kad netko dobije neki predmet u tehnici u kojoj se još nije okušao! Božić i zima su nepresušne teme stoga šljokice, glitere, zlatne končiće i ostale stvari u ruke i obradujte svog para!


* Listu sudionika ću popunjavati ovdje kako se budete prijavljivali te još jednom objaviti po završetku roka prijava.


* Nakon izvlačenja parova (pred svjedocima i javnim bilježnikom!), obavljujem i listu parova!

* I na kraju - puno zabave!!! smile151

***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** *****
 
PRIJAVLJENI:
 
antonija
Kiki-ko?
blue sky
Okić

rosa2
klara46
TinnčicaM
petra-pan
mren
TaraBraun
Gogs

Dorina 
 
 
 
----------------------------------------------------------------
I NA KRAJU :
 
i parove smo rasporedili......
 
stupite u kontakt putem pp i razmjenite adrese a radove razmjenite i dostavite do dogovorenog datuma... tako da nam stigu za Božić :o))
 
 
4.crvena dalija i mren
5. antonija i petra-pan
6. Kiki-ko? i
TinnčicaM
7. blue sky i klara46
8.Okić i
rosa2

DOBRU ZABAVU I UGODNO MJENJANJE ŽELIM ........ 
 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 18:13
nije uvreda, svatko ima svoje mišljenje. do sada je bilo nekoliko razmjena i bilo je zaista zanimljivo.
ovo će biti maleni poklon za božić od nekog člana sa foruma, možda poznatog a možda do sada vama nepoznatog člana, pa odmah se stekne i novi prijatelj.
 
supruga je sudjelovala u jednom i zaista joj se svidjelo. i sada imamo predivan dar koji krasi naš dnevni boravak.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 21:58
evo ja se prva prijavljujem.. Prosla sam 2 swapa i bas kao sto administrator kaze sad mi dom krase divni predmeti i kad god vidim to sjetim se forumasica...

svatko ima pravo na svoje misljenje a meni se ideja svida Tongue
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 22:53
I ja se prijavljujem .
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2012 u 00:23
Prijavljujem se i ja!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2012 u 02:30
I ja sam prošla 2 swapa.To su bili zlatni i uzbudljivi dani druženja sa velikim umjetnicama decoupagea puni slatkog iščekivanja.Toliko je bilo prijavljenih da ja mislim sada nema ni pola od tog broja aktivnih na temi.Pričekaću sa prijavom jer ne znam hoći li moći sudjelovati.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2012 u 06:49
I ja bi voljela sudijelovati ,nisam neki majstor ali volim darivati
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2012 u 20:34

imamo vec četvero prijavljenih :o))smile57

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2012 u 22:21
... bit je pokloniti od srca svojih ruku djelo Wink  ja bi vec krenula raditi al zanima me s kim cu biti izvucena smile213 i nisam neki vrhunski majstor isto al potrudit cu se Big%20smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 21:50

dobro je što se odmah i može ponešto nauciti.... jer ako se dobije nešto od pravog majstora može se vidjeti kako je to napravljeno, a ako ode rad amatera kod pravog majstora može mu se reži gdje griješ i kako da popravi rad...

 
ali najbolje u svemu ovome su nova prijatljstva
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 22:04
meni je ideja dobra ,evo i ja se prijavljujem
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 23:59
Ne sviđa mi se prespori tempo prijava u odnosu na predhodne godine pa se i ja prijavljujem da ubrzam stvar.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 09:05
prijavljujem se!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 21:16
Prijavljujem se!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 19:36
ide malo po malo... već nas je osam ....
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 12:25
i ja bi ja sam sudjelovala u nekoliko njih i dobila zaista prekrasne stvari
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 20:15
ako je netko do sada izostavljen neka se javi... :o))
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 05:02

i ja se javljam za sudjelovanje  Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 14:20
klara46 stavili smo i vas na popis :o)))

tako da sudjelujete i vi
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 07:12
I ja sa prijavljujem!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,701 sekundi.