Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:41
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:






...aaaa poriluuuuk, uf, sad nekaj novog znam...neg' reci..kaj sad sadiš, ja sam sadila livanjski češnjak, mladi luk, kozjak luk 2 vrste da bude nekaj za Uskrs..



češnjak,crveni luk,bob/obavezno/ zimsku salatu,poriluk,nova tura špinata i brokule!!,tvoja tema već slavu stekla,već 3 str. u 1 dan!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:45
  Fiki..koja slavasmile148..koje 3 strane..niš ne vidim...sam kuckam ko mutavaLOL al ti meni reci...sad bob saditi, neče on smrznuti., pa špinat, ja to na prolječe radim...hm, možda sam u krivom..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:48
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

AK Ti nešš bude,traži oštetu od wizardice!hahah šalu na stranu!
 
..kad te jasmile232..đe me nađe sa odštetom u ova krizna vremena, umijesto da me podržiš..ti spominješ pare,
će namah ić u čičokeLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:52
..ja sam bez posla, muž od svoje plače otplačuje 4000 kn kredit, al nas zato vrtek dobrano izvuće, živjeli svi povrtnjaci...jjeeeee.zato sad za vikend idem saditi bob i špinat ak nije kasniWink
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:56
uh ond anecu narode ni riskirat ne umire se meni jos
hvala Fiki i Vizardice sto me nasavjetovaste heheh.salim se,nego znam da su ljudi u ratu jeli ovo korijenje i ne zaginuse od toga,al opet moram prvo dobro provjeriti jel to bas sigurno za konzumirati.jela sam nedavno i to u sirovom stanju i glava m malo bolila,a moja mama koja ima jako visok secer isto jela i nije je glava zabolila.pa kontam mozda njoj odgovara smanjuje joj secer.
i kod nas mladog luka i salate ima u vrtu,te repe zimske ne znam joj ime jede se i sirova i kuhana.persuna i mrkve isto ima za prezimljavanje.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:58
andine pastrnak
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:58
Čuo sam da je ona dobra kod dijabetesa da sadrži korisne tvari!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:00
   Jooooj, jooooj Pustolovko! Evo ti nešto pa čitaj o čičoki:

http://www.gastro.hr/cicoka-200.aspx

http://www.coolinarika.com/magazin/prehrambeni-rjecnik/%C4%8D/cicoka/
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:03
citat cuu,ali zna sli ti moze li divlja cicoka jel to isto kao kad posadis>
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:05
..nećeeeeem, OĆEEEM, FIIIIKIIILIIILOL
evo kak se gazdarica lati posla, hehehehe..ko pijana ..ček..sam MALO DA PREDAHNEMLOL
 
 
 berbaTongue
 
 
Dalmatinska ljutika
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:08
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

citat cuu,ali zna sli ti moze li divlja cicoka jel to isto kao kad posadis>


Joooooj draga moja, čičoka, ko čičoka, divlja ili uzagajana ista je! Ja sam je jela stotinu puta dok sam bila mala, imali smo je samoniklu uz grabovu živicu. Ove godine sam je dobila ovdje od jedne meni drage forumašice i govorim ti ono što znam i u što sam sigurna,totalno je ista, ona samonikla i ova ciljano uzgojena! Totalno isti okus, a vjerujem i vrijednost..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:12
Fiiiiikiii, fotogeničnost sa lopatom i štihačom mi je urođena, baš mi lijepo stoji, ahaHAHAHLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:17
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:





Fiiiiikiii, fotogeničnost sa lopatom i štihačom mi je urođena, baš mi lijepo stoji, ahaHAHAH[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="


Meni se čini da smo nas dvije rođene s lopatom, štihačom i ostalim vrtnim priborom!   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:19
 
volovsko srce
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:21
Kaj ti stavljaš pod ove rajčice,kolki su ti plodovi veliki!!! koje gnojivo?i reci mi ono što se tiče zaštite sa onom vrećom za čisto sjeme!



  [IMG">http://oi47.tinypic.com/104jf5i.jpg" />
volovsko srce[/QUOTE]
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:23
monstera, ja sam bolesna kad nisu kraj mene, zima mi ih otme od mojih skuta, tad sam ko gola,pravi puž golač.
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:24
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Kaj ti stavljaš pod ove rajčice,kolki su ti plodovi veliki!!! koje gnojivo?i reci mi ono što se tiče zaštite sa onom vrećom za čisto sjeme!



 
volovsko srce
[/QUOTE]
 
..to otkriće trebaš da zaslužiš, hahahah, jel cure sline...aaaa?LOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:25
Vjerujem ti draga. I ja sam bolesna kad ne mogu nešto saditi, kopati, rovati...Volim, ma ne da volim, obožavam takav posao!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:27
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Wizardice nemoj mu ništa reći, zločest je!
 
..je, je, zločko, nikaj nebum reklaWink
 
Fiiiikiiiliii...samo za tebe i tvoje okice(da ti sline poteku)Wink
 
  amerikanac rajčica
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:31
..ihihihihi, uvijek, vazda i zauvijek,zločesta, pogledaj gore, još jedna sorta only for you
LOL Potato%20detective
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.