Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 23:13
Ali možeš pročitati ono što sam ti poslala u pp!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 23:28
...jel me netko tražio?Wink
..dobra vam većer..živo ovdije..neko spomenuo štrudlu od jabuke...joj da mi je griz:)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 23:30
Fiki, ni ja nisam imala niš voća za pekmez osim kupina i vinogradskih breskvi, onih žutih. I kupine i breskve na svu sreću uvijek rode.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 23:33
..za ćudo Božje, ja sam imala 2rodna  stabla od 7  šljiva, nešto kuhala pekmez,kompota, dosta smrznula za knedle i toliko poklonila jer nisam više imala snage skuhavati od sveg predhodnog, mislim da imam za 5 godina unaprijed đemova, pekmeza i kompota.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 23:55
Curke ja se ne mogu baš pohvaliti šljivama jer ih nemam baš puno, ali zato je bilo puno kod mojih. Moja mama je ispekla toliko pekmeza da ga imamo za još narednih par godina!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 23:56
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Curke ja se ne mogu baš pohvaliti šljivama jer ih nemam baš puno, ali zato je bilo puno kod mojih. Moja mama je ispekla toliko pekmeza da ga imamo za još narednih par godina! [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />
Pošalji mi 1 staklenku!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 23:58
Može! samo da znaš kako je fin...ni P....... ga ne bi bolje napravila....( Ne smim reklamirati!)..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 23:59
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Curke ja se ne mogu baš pohvaliti šljivama jer ih nemam baš puno, ali zato je bilo puno kod mojih. Moja mama je ispekla toliko pekmeza da ga imamo za još narednih par godina!
 
moon, dal su ti poznate ringlovke? imam crvenu, bijelu, zuru i bordo, jako fini pekmez od njih a i u lovačke saftiče izvrsno paše.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:00
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:


Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Curke ja se ne mogu baš pohvaliti šljivama jer ih nemam baš puno, ali zato je bilo puno kod mojih. Moja mama je ispekla toliko pekmeza da ga imamo za još narednih par godina! [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />

 
moon, dal su ti poznate ringlovke? imam crvenu, bijelu, zuru i bordo, jako fini pekmez od njih a i u lovačke saftiče izvrsno paše.


JA imam bijele,crne ,i one skroz velike šljive!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:03
Heeeeeej Wiz kako mi ne bi bile poznate...kao mala obožavala sam te šljive, samo mi smo ih imali ni plave ni bordo, tako nešto..ili su ti ipak samo bordo..ne znam kamo bi ih svrstala..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:04
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Ja imam bijele,crne ,i one skroz velike šljive!


    Ma vidi njega!   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:05
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Heeeeeej Wiz kako mi ne bi bile poznate...kao mala obožavala sam te šljive, samo mi smo ih imali ni plave ni bordo, tako nešto..ili su ti ipak samo bordo..ne znma kamo bi ih svrstala..
kad mi se zakorijene koštice, ak oćeš...dobiješSmile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:05
Izgleda da nam je Fiki odlutao nekamo malo dalje?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:06
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:


Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Heeeeeej Wiz kako mi ne bi bile poznate...kao mala obožavala sam te šljive, samo mi smo ih imali ni plave ni bordo, tako nešto..ili su ti ipak samo bordo..ne znma kamo bi ih svrstala.. [IMG]smileys/emot106.gif" align="middle" />

kad mi se zakorijene koštice, ak oćeš...dobiješ[IMG]smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />

Laku noć curke,moje drage,čujemo se za 7 dana,željno vas očekujem!!! javite mi se ..
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:07
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Izgleda da nam je Fiki odlutao nekamo malo dalje? [IMG]smileys/emot15.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot15.gif" align="middle" />
Tu sam jaa
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:07
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Fiki, ni ja nisam imala niš voća za pekmez osim kupina i vinogradskih breskvi, onih žutih. I kupine i breskve na svu sreću uvijek rode.
Ja ove godine,nišš nisam imao,nadam se boljemu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:08
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Izgleda da nam je Fiki odlutao nekamo malo dalje?
...a di lunja u ovo dobaLOLLOLLOLtraži rajčice...il šljive bit će smile184
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:08
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

kad mi se zakorijene koštice, ak oćeš...dobiješ




Naravno da hoću takve šljive! Bit će mi dovoljna i jedna! Jer imam one plave kalanke,za pekmez i sušenje,a imam i neku ni sam Bog ne zna kakva je ....Jedan susjed kod mojih ( sad već nažalost pok.) dobio iz Bosne, neka totalno zelena okrugla šljiva, a slatka ko med!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:08
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:


Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Izgleda da nam je Fiki odlutao nekamo malo dalje? [IMG]smileys/emot15.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot15.gif" align="middle" />

...a di lunja u ovo doba[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />traži rajčice...il šljive bit će
[IMG]smileys/emot64.gif" height="50" width="50" align="absmiddle" alt="smile184" />
Obadvojee :D
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 00:09
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Fiki, ni ja nisam imala niš voća za pekmez osim kupina i vinogradskih breskvi, onih žutih. I kupine i breskve na svu sreću uvijek rode.
Ja ove godine,nišš nisam imao,nadam se boljemu
 
..u nadi ti je spas...tako da nastaviš s nadom(ne s Nadom)LOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.