Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali vrt...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali vrt...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 07:32
krasota je ali rađe ti nju čuvaj na oku moja nije opstala u vrtu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 09:37
Znam da se ponavljam ali meni su stazice kroz tvoj vrt stvarno predivne. kombinacija tih kamenih ploča ( puteljaka kroz dvorište) sa drvećem i zelenim biljem stvarno je impresivna.

Kombinacija dicentre s tulipanima oduševila je i mene.

Dvostruka campanula je preslatka, ali meni je najljepši cvijet u tvom vrtu Cvjetica ( obožavam mačke).
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 14:36
Vilo imaš najljepše tulipane Smile ovi Angelique su nadmašili sve, 
glicinija je prekrasna, kao i cijeli tvoj vrt  smile78
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 15:01
kamenjarka - baš mi je žao što ti nije preživjela u vrtu, nije prezimila, ili? Ja ću ovu svakako staviti u vrt, na netu sam našla dosta pozitivnih iskustava sa njom vani, u tegli mislim da ne bi dugo poživjela... samo da joj pogodim pravo mjesto...

janja-nja-nja - hvala ti na komentaru, pogotovo u vezi mice, slažem se sa tobom, ona mi je svakako najdraži Cvijetak i nikad se na nju nisam naljutila Heart

zvjezdica - mislim da su svi tulipani lijepi i svakoga učine sretnim kad procvatu ( malo me nerviraju nakon cvatnje, ali brzo će 6. mjesec Smile )



Graptopetalum koji je ostao vani je malo oštećen, ali svejedno predivan, pun je pupova Heart



Ispod hoste se sakrila paprat...



... a ovo je novi stanovnik našeg vrta, kućna srećica koja cvate sitnim bijelim cvjetićima?


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 17:35
Stvarno mi je užitak šetati tvojim vrtom. U divljini sam sve pomno proučila, krasno ... nemam riječi. 
A znaš kakav ti je kamenjar ... za ukrasti. smile72
Hm, sad kad vidim tvoju kućnu sreću pomalo sam zbunjena. Kupila sam nedavno, rekoše mi kućna sreća, ali je lišće toliko sitno, doslovce milimetarsko i ne sliči mi baš na tvoju. Tvoja je ipak krupnija ili ima više vrsta "sreća" ? Pojma nemam ! Confused
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 20:42
Baš ti hvala za komentar na kamenjar, baš sam zaljubljena u njega skroz Smile
Kućnih srećica očito ima više vrsta, barem mi je gospon kod kojeg sam kupila rekao da je i to kućna srećica ali da cvate... imam i onu drugu, uobičajenu i prezadovoljna sam sa njom, svuda bi ju imala...

Evo za tebe koja slika paprati, ali to je ova "stara", nju ću ti poslati drugi put... iako, mislim da su možda i iste, jer je i ova izgledala kao tvoja sada kad sam ju prije par godina kupila... što je starija to je ljepša, nekako ju ne slikam baš jer je uživo puuuno ljepša Heart
Trpaj ju u zemlju što prije, bit će ti jako zahvalna, dosta se širi, malo će stagnirati dok se ne ukorijeni, a onda će zasjati u svoj svojoj ljepoti...



Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2016 u 00:44
Cijeli tvoj vrt ima izraženu romantičnu notu, djeluje smirujuće i opuštajuće, nudi ljepotu oku, tišinu srcu, ali onu tišinu vrta od koje se nakon šetnje osjećamo sretnije, zadovoljnije. Jedan od vrtova na ovom forumu s terapeutskim učinkom.
Sutra je novi dan.
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2016 u 21:56
lucy - smile84

Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2016 u 22:31
Lucy je sve rekla, šećem tvojim vilinskim vrtom i punim baterije, paprat je posebna.Heart
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2016 u 23:53
Hvala ti, catalpa  smile76
Stvarno je posebna, najljepša mi je u proljeće i početkom ljeta...



Pulsatilla predivna i nakon cvatnje...



Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2016 u 09:19
miška smile84



Slavujkina Gaura uspješno prezimila Heart



Anemone još uvijek u cvatu...



Astrantia od BB, prekrasna je...


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2016 u 14:46
Tiho sam prošetala već nekoliko puta...moram se ponoviti: poseban vrt  Tongue
     
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2016 u 20:46
prekrasno ti je sve!
Terakota sa 1. slike je super,kao i sve one koje si prije pokazala.Savršeno se
uklapajui daju
neku mističnu notu cijelom vrtu.
Perunika ti je krasna,velika.Žuto-ljubičasta je i jedva čekam da ti procvate
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2016 u 23:59
Uživala kao i svaki put.
Sutra je novi dan.
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2016 u 22:39
aurelia - hvala ti od Heart Vesele me tvoje posjete...

miška - mislila sam na tebe ovih dana... najveći Hug
... a vidi i tko me razveselio jučer smile91



Preeedivan mi je... hvala ti, prijateljice moja!

lucy - Uvijek ti se radujem Hug

Ostavljam za vas i par slika...

Čekanje da se moj prvi iris sibirica rascvate je stvarno potrajalo... Pupoljak je skupio paučinu, doslovno Smile



... a onda me jučer napokon obradovao i prvim cvijetom Heart



Neki prolaze, drugi dolaze...




Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2016 u 23:10
Ovih dana baš upijamo svaku zraku sunca i uživamo...





















Novi kutak u vrtu...



Novi stanovnik povrtnjaka... ljubičasti (plavi) krumpir...


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2016 u 23:28
Baš sam se oduševila s iris siberica, kad me zapljusnula grimizna boja (geraniuma?!"), ali nisam znala da me prava ljubav čeka na kraju. Obožavam plavi krumpir:D:D:D:D
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2016 u 00:17
Nasmijala si i mene sa svojim komentarom, drago mi je što ti se sviđa, ja sam također oduševljena sa svo troje Smile Iris je drugu godinu kod mene i opčinjena sam skroz... Geranium pheum "Samobor" sam nedavno kupila i jako mi se sviđa, a plavi krumpir obožavam i ja, ali nisam nikada sadila krumpir i tim je moje oduševljenje još veće sada kad mi je ovako lijepo izašao... fascinirala me boja i tekstura izašlih listova, kad su tek krenuli bili su crno-ljubičasti sa srebrnim odsjajem... jako su mi lijepi Smile


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2016 u 10:21
Vila i čarobnjaci u začaranoj šumici sa svime magičnim  mjesto za bajke
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2016 u 11:03
Koliko je ljepote na jednom mjestu.... smile64
Geranium je baš ono "wow", ruža je prekrasna, iris također, 
ma cijeli vrt je tako lijepo uređen, maca sigurno uživa. Smile
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.