Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali vrt...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali vrt...

 Odgovori Odgovori Stranica  123 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Naš mali vrt...
    Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 15:00
Dobro došli u naš mali vrt...

Proljeće...














Naš mali vrt se nalazi u Sisku i svakodnevna nam je zanimacija, ali i najljepše mjesto za odmorit dušu...

Nadam se da će vam se svidjeti i bar malo zašareniti ove zimske dane...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 15:56
Slike su krasne u ovaj tmurni i kišni dan.Želim ti dobrodošlicu i nadam se da ćeš se ugodno osjećati u ovom cvjetnom društvu.
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 18:31
Camelia, hvala na dobodošlici! Heart

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 18:44

vila2....krasne slike proljeća u tvom vrtu i naravno još jedna dobrodošlicasmile73

Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 21:30
Prekrasne slike,dobrodošla!
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 22:20
Hvala vam cvijetne dame na dobrodošlici i komentarima!
Drago mi je da vam se sviđaju slike našeg malog vrta Smile

Evo kako je izgledalo u ljeto...



Početkom ljeta su me oduševljavali ljiljani i neveni...







... kasnije su cinije dominirale svuda...





To naravno nije sve... evo još malo ljetnih detalja...








Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 22:40
Ovo izgleda kao stvarno preljep vrt
slike su prekrasne kao i cvijeće na njima... ali ako je moguće daj nam koju sliku širokog kadra da vidimo kako vrt izgleda malo bolje tj. veću cjelinu... :o))
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 23:11
Prekrasno, veselim se svakoj novoj slikici Smile
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 10:44
Ksan, administratore, hvala na komentarima!
Evo još malo slika...









Da ne mislite da je tu samo cvijeće, evo i dio mog mini povrtnjaka...






Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 11:13

Dobro došla Vila2 i na ove strenice. Prekrasno cvijeće i povrće a tek ljubimac u pozi manekena. Prvi je gušt pogledati ove stranice u ovo sumorno zimsko vrijeme. smile57

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 11:17
Dobro nam došla sa svojim ljepim cvijećem, povrćem i ljubimcem Hug
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 19:42
Aralija, enrikova nona, hvala na posjeti i komentarima! Heart

Pozdravlja vas maneken! Smile



Još par meni dragih slika...

Ovo je ulaz u naš mali vrt Smile ( nismo uspjeli orezati voćke pa je bila prava divljina ove godine...



Niknuo mi je jedan jedini suncokret, ali je bio predivan...









... no bilo je malih ukrasnih, koji su posebni...



Pogled kroz prozor...





Sukulenti...





Za kraj, pogled na "južni zid"...





Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 20:06
Joj , Vila2 sad si me podsjetila na mog bretonca koji je bio s nama 16 godina.Pozdrav manekenu
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 08:05
Drago mi je da si nam pokazala svoj lijepi vrt nakon podužeg škicanja. Već vidim da ću uživati u šetrnjama po njemu kad opet ozeleni. Gdje se nalazi tvoj vrt?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:19
Dobro došla u naše cvijetno društvo,još jedan lijepi vrt za šetnjuTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:43
radujem se slikama iz naše županije..pozdrav iz Kutine Sisku
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 22:43
Vijolica, hvala na komentaru, moja ljubaf ima tek 6, ali se nadam da će bar još 10 biti sa nama Heart
Moram ga pohvaliti jer je jako obziran prema mojim biljkama, sad je već naučio sve, uz mene je dok nešto sadim i obilazim i to ne dira, al da je ubio koji čempres, to je sigurno Smile

Anabistrica, hvala na posjeti našem malom vrteku, tako je, već duže vremena pratim forum, ali nisam znala postavit slike, a i nemam tako puno zanimljivih vrsta biljaka kao mnogi od vas, pa sam se ustručavala... Ipak, slike mi se čine dobre, pa sam ih odlučila podjeliti sa vama...

Mali kaktus, hvala na dobrodošlici i posjeti! Potrudit ću se staviti što više slika...

Mari, 5510, hvala na javljanju iz Kutine! Evo jedna sa motivom Siska Smile... i manekena, za Vijolicu





Ne znam kakvo je ovo bilje po Kupi, ali je predivno... vratimo se na vrt...

Phlox i Macroglossum stellatarum Heart



Jako su mi simpatični ljiljci, s tim svojim surlicama...

Pogled ispod suncobrana...



Kadulja...






Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 14:12
Jesen...









Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 15:40
jako lijepo
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2012 u 14:16
Hvala Ante00, na posjeti i komentaru!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.