Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi uradak iz vrtlarstva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi uradak iz vrtlarstva

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
novaM View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje novaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj prvi uradak iz vrtlarstva
    Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 10:08
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
novaM View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje novaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 11:00
Na vrh
novaM View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje novaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 11:13
Evo par slika prošlog ljeta. To su tek mali pokušaji, nadam se ove godine nešto više i bolje. Mjesta ima a nabavila sam i materijala, samo da prođe ova dosadna zima pa idemo na rad.
 
 
 
Evo i moje teme gdje sam se predstavila : Pozdrav od novaM 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 11:36
dobro nam došli sa svojim vrtom i svojim iskustvom...
 
Prije nego krenete sa davanjem i traženjem savjeta.. imate kategoriju Predstavite se!
 
tu napišite par rijeći o sebi i svom vrtu pa da vam drugi članovi mogu zaželjeti dobrodošlicu..
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 13:04
lijepo je vidjeti razvoj vrtova.najprije početak,a onda svake godine sve bolje i bolje
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 14:31
Evo me i kod tebe. Dobro si krenula. Meni, kao totalnom antitalentu za povrće, izgleda super.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 07:44

Dobrodošlicu novim članovima izrazite u podforumu predstavite se ... kako bi teme o vrtu ostale preglednije.  stavljamo i link da bude lakše

Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 07:53
Lijepo.Čini mi se da si koristila sijeno za malčiranje. Počinješ li ti to s bio vrtom ili kombiniraš. Ove godine ja krećem s bio vrtom i cijelo ovo vrijeme zime samo čitam.
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 10:21
Početak je super, samo tako nastavi. Clap
Od povrća, voća, cvijeća nagledati ćemo se mi svega ovog ljeta.
Puno pozdrava smile113
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 18:21
dobrodošlica i od mene.ovo što si pokazala izgleda zdravo i napredno,svi mi jedva ćekamo proljeće,naravno da će mo uživat i u tvom vrtu
Na vrh
novaM View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje novaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 22:49
Pozdrav svima, hvala svima na dobrodošlici. Vidim da radovi još nisu u punom zamahu ali nadam se da će se to promjeniti dolaskom lijepog vremena (iako to sad još ne najavljuju). Skupila sam nešto sjemena koje bih posijala na proljeće pa trebam savjete kada i kako početi. Napominjem da mi vrt nije uz kuću gdje stalno živim nego na vikendici što je problem oko stalnog zalijevanja i sl. Evo što imam u sjemenu:

Kadulja Salvija,

Cinija (Zinnia elegans)-niska,

Ukrasni slak,

Petunija,

Snježnica,

Turski karanfil,

Prkos,

Aubrieta (plavi jastučac),

Ivančica,

Ukrasna kopriva,
 
Lavanda.
Zanima me što sijem direktno u vrt i kada, a što moram prvo napraviti rasadu i isto kada to treba posijati.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 22:19
novaM lijep povrtnjak i cvijetnjak samo nastavi , a za sijanje još je rano. Neznam gdje  kontinent ili obala, ali za sve je rano. <prkos i slak ja sam sadila dirktno u zemlju, petunije , turski karanfilić i cinije  sijala sam krajem veljače u sandučić pa presađivala, s ostalim nemam iskustva, javit će ti se već netko tko za ostale ima iskustvo,  ali ja sam u dalmaciji pa po tome se ravnaj i naravno dobro došla.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 18:50
ja bih ti samo zaželjela dobrodošlicu, a za sijanje cvijeća, tu sam ti isto nova, mogu ti samo savjetovati da čitaš forum, jer i ja tako radim, onako po temama, puno, puno savjeta ćeš naći
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
novaM View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje novaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 11:02
Hvala za savjete!
Probati ću nešto ove godine po uputama na vrećicama,a ono što sam skupila po svom nahođenju možda bude.
Na vrh
novaM View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje novaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 11:28
Cure evo i mene nakon duge stanke. Svim cvjetoljupcima želim rodnu novu cvjetnu godinu. Počinje proljeće jupiii!
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 12:04
Samo hrabro naprijed  Thumbs%20Up Clap
VG
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.