Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 14:59
Jako,jako,jako lijepo smile71.
Dobili smo još jedan predivni vrt!!

Dobro došla Slavuj Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 15:05
Ovo je pravi parkClap,oduševljena sam i jedva čekam nastavaksmile64
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 15:32
No, napokon si se i ti pojavila. Jako lijepo.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 15:56
Oduševljena sam viđenim. Prekrasno, od vrtnog dizajna, bilja, kamena pa do krasnih fotografija
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 16:10
stvarno nešto predivnosmile64dobro došla
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 16:13
Hvala svima koji su prošetali mojim vrtom i ostavili tragove-svoje poruke

Ove slike su vecinom slike prolječa.U nastavku bi trebao doci rascvali lipanj, pa vruci kolvoz i na kraju prekrasna jesen.posebno cu vam pokazati pojedinačne slike trajnica ali ih ima jako puno.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 16:37
Jedva čekamo jer ovo već viđeno vodi k još ljepšemThumbs%20Up
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 16:39
ovo je savršeno.isplatilo se čekati.vjerujem da ćeš nagraditi naše strpljenje i ostalim slikicama
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 22:07

Kooonačno. Prelijepo. Što kaže ajama, isplatilo se čekati. Radujem se nastavku.


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 23:15
Poput ostalih, i ja sam oduševljena tvojim vrtom! Clap Nestrpljivo iščekujem nastavak.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 23:19
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Ovo je san snova svakog cvijetoljupcasmile64smile211
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 15:50
Ovo je prekrasno!
Čekam nastavak, posebno me vesele trajnice!
 
P.S. Dobro nam došli!
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 17:18
Prekrasno uređeno dvorište, toliko puno raznovrsnog cvijeća, oduševljena sam
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 17:27
uskoro stižu i trajnice.puno ih ima kod mene.   danas sam malo razgrnula malč oko korijenja i oduševilo me kada sam vidjela koliko novih pupova proviruje, broji jutarnje minuse i samo čekaju da stvore cvjetnu eksploziju. prve boje u vrt su mi donijele moje najdraže biljke-kukurijeci -crvenu i bijelu a zimski jasmin povijene grane sa mnoštvom žute boje.   za ove biljke kažem da su najdraže zato što su najhrabrije i prve probijaju zimsko sivilo i hladnocu. za njima polako proviruju male prelijepe reticulate i stvore ljubičasti oblačic, još ako se okite pokojom bijelom pahuljom e.... onda tu ljepoti nema kraja!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 18:32
za sve koji posjete moj vrt pisati cu zanimljivosti o trajnicama koje sam godinama skupljala i zapisivala. napominjem da je to sve napisao netko drugi-nekada sa potpisom a nekada bez potpisa.

kukurijek-heleborus-zimska ljepota

cvijet poznat i kao božična ruža, specifičan je po tomešto se zimi probija kroz snijeg i cvjeta simbolizirajuci trijumf života. u srednjem vijeku se smatralo da ga koriste vještice jer posjeduje narkotička i halucinogena svojstva. kukurijek donosi izliječenje ali još lakše smrt. u ratovima su kukurijekom trovali vodu i tako ubijali neprijateljske vojnike. po još jednoj legendi kukurijek je anđeoskog porijekla a nastao je kada se rodio Isus. djevojka po imenu Madelondošla je pozdraviti tek rodenog Isusa i rastužila se kada je vidjela poklone koje su donijela tri mudraca a ona nije imala ništa. tada je anđeo došao do nje krilima dodirnuo zemlju a na tom mjestu je nikao kukurijek.   korisni ili štetničine diojednog carstva, čija je ljepota neprolazna ali nažalost i ugrožena, nepažnjom i nesavjesnošču novih pokoljenja. onda nije za zamjeriti toj prekrasnoj biljci na svom obrambenom mehanizmu-opasnom otrovu
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 19:05
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:


Neka nam je dobrodošla ova tema,dobrodošla SlavujVk sa svojim prelepim cvećem
Kako je predivno ovde,baš po mom ukusu...
Navraćaću redovno da uživam,a i razne ideje se rađaju u glavi pri pogledu na nešto ovako lepo...
Svaka čast...i,molim te,zatrpavaj nas sličicama bar dok nam ne stigne proleće    
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 21:10
A gdje je slika vatrenog trna, molim lijepo ?
Pa ja si moram planirati kako bonsai napraviti.
Čuj, možda ti se dopadne, pa da i tebi napravim jedan?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 21:41
Koliko ljepote na jednom mjestu smile39smile141
VG
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 21:54
Dobro došla Slavuj-čice :)

Vrt je prekrasan,a ove proljetne slikice u punom cvatu prelijepe i radujem se novim.Pa tebe trebam za savjetnika u mom vrtu :)
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 22:09
oh,dobro došla arim! evo i moje slavonke. ti samo priredi zemlju u vrtu a za raspored i biljke ne brini ima kod slavujčice svega a kako i ne bi kada je vrt -kako je sulejman na kavici rekao-5*6metara
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.