Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 207208209210211 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2015 u 21:08
Drago mi je Sara! Hvala ti!smile76
Na slici je Armeria pseudarmeria "Ballerina Red".
Sigurna sam da će ti se duet na slici jako svidjeti.Wink


Nadam se da će mi preživjeti i bijela pseudarmeria "Joystik White"

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2015 u 11:23
...fantastične su, sjetila sam se fotke...nisam viđala te armerie po hrvatskim vrtovima, zapravo samo kod tebe...jeee, baš sam sretna što te imamoSmile...obje su krasne, i crvena i bijela, teško se odlučiti koja je ljepša...još bi samo trebala pokušati nabaviti i onu ljubičastu, Ballerina Lilac, ona je isto fantastičnaWink...
...već sam smislila kako bih ih posadilaLOL...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 18:54
:raz_060:
...možda neko ne može ni da pronađe slobodan sat u danu, da izađe u šetnju, ali to ne važi za mene...
:ide:...šta ću, kad znam put...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 19:12
arčik smile79


ovako je bilo jutros, smrznuto, hladno kišovito...





kućna srećica koja je ostala bez sniježnog pokrivača se smrzla





Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 19:33
...a onda je u toku dana naglo zatoplilo, snijeg se otopio a u vrtusmile208...opet poplava!


ovako izgleda kada nestane idila, krš i lom


mala patuljčica se na brzinu probudila, pridigla i...malo našminkala

Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 20:00
ovo baš izgleda tužno!
Poplava je grozna.Nadam se da neće naglo
zalediti
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 21:54
Ovo je tužno ali bit će opet veličanstveno kad vrt krene bujati i okiti se bojama. Moram reći da me tvoj vrt draga slavujčice privlači poput magneta nekako u njemu nahranim dušu i srce,napunim baterije i mirno mogu dalje.Hug
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 23:02
Miška, grozno je i meni vidjeti ovu vodu u vrtu. U kući smo 23 godine i nikada nije bilo toliko vode do prošle godine kada je poplavljena Slavonija. Pomalo se bojim novog snijega i proljetnih kiša. Ova voda biljkama ne smeta jer su gredice izdignute. Ako dođu niske temperature, u vrtu ću imati stazu za spust i klizalište za izvođenje pirueta!LOLLOLLOL
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 23:09
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Ovo je tužno ali bit će opet veličanstveno kad vrt krene bujati i okiti se bojama. Moram reći da me tvoj vrt draga slavujčice privlači poput magneta nekako u njemu nahranim dušu i srce,napunim baterije i mirno mogu dalje.Hug
Jedna moja prijateljica je rekla da je moj vrt živ i da se u njemu uvijek nešto događa. Možda te zato privlači. Sretna sam zbog toga, draga moja catalpa, i sretan je svatko kome je poklonjen osjećaj da prepozna ljepotu i uživa u njoj.

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 23:16
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...fantastične su, sjetila sam se fotke...nisam viđala te armerie po hrvatskim vrtovima, zapravo samo kod tebe...jeee, baš sam sretna što te imamoSmile...obje su krasne, i crvena i bijela, teško se odlučiti koja je ljepša...još bi samo trebala pokušati nabaviti i onu ljubičastu, Ballerina Lilac, ona je isto fantastičnaWink...
...već sam smislila kako bih ih posadilaLOL...
Hvala ti draga moja!
Pronači ćemo mi i balerinu u ljubičastoj haljinici!!!

Joystik White se dobro drži

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 23:23
Draga Slavujcica , pa to se kod vas snijeg vec lijepo otopio ! Mi ga imamo vise
a sutra trebamo dobiti novi paket !
                                                                         Schneemanner bilder
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 08:31
Ljpote u vrtu...a trava puna vode...cvijece se bori sa zimicom...ptekrasno..samo se nadam da ce paprat podignuti svoje listove...jer prekrasna ti je...
poz slavujki..catalpi i sarici...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 09:34
Draga gute Fee, snijeg se otopio, uživam u prekrasnom jutru i niti malo ne želim novi.Heart

Josipa draga, sretna sam da što te vidimHeart.
Paprat se neće podignuti jer je polomljena, ali to nije važno jer joj ionako svakog proljeća porežem stare grane.

Sunčano siječanjsko jutro


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2015 u 11:17
Ovako puno bolje izgleda!
Jezero je nestalo kao i snijeg,kojeg je sunce potjeralo.
Nadam se da nećeš više imati debelih minusa,
stazu za spust ni klizalište i da će brzo proljeće
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 16:18
Jos bolje svake godine ju gledas kako raste...predivno..
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 19:12
Draga SlavujVk, evo i ja sam malo došetala do tvog prekrasnog vrta, sad kad sam konačno uhvatila koju slobodnu minutu... jedan jako naporan tjedan je iza mene... tvoje biljčice se nedaju, divne su i kad proviruju ispod snježnog pokrivača i kad uživaju na suncu. smile99 Sva sreća da je poplava na travi i da se brzo povukla. Armeriu, moram priznati, vidim prvi put. Embarrassed Prelijepe su obje. 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2015 u 16:06
...zemlja je žedna, sve je popila, nazire se proljećeSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2015 u 20:15
I meni miriše na proljeće ili ga silno želi.Tongue

Na ovoj zadnjoj slici vrt je lijep, bez obzira što su se biljke povukle na zimovanje. Sve je lijepo uklopljeno i isplanirano. Sviđa mi se i oblik vrtaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2015 u 22:47
miska

JosipaNu

bugicaza5

Retriver Sara

Hvala vam! I meni već miriše proljeće i jedva čekam da dođe. Ali..tko zna, možda je proljetni dah samo plod velike želje jer zima je tek počela i moglo bi se dogoditi da do proljeća pričekamo i malo duže.
smile79
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2015 u 23:23
Smrcko, hvala ti!

Ovako je vrt izgledao u veljači prošle godine:


Da ne moram gledati pustoš u vrtu tokom zimskih mjeseci, posadila sam dosta zimzelenih biljaka zbog kojih je vrt i sada zelen a koje su posebno lijepe kada se okite injem, kao što je bilo jutros



timijan


ranunculus


aubrieta









Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 207208209210211 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.