Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bistrički potoci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bistrički potoci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 08:42
Anabistrice nisam znala da se jos smije kod vas tako baciti u prirodu smece.Kod nas nije ni cudo samo baci nece te niko ganjati zakonom za to.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 21:08
Joj kako mi nedostaje ovakva šetnja! Spriječena obavezama, ne stignem ni do Maksimira otići! Hvala ti, Ana, na ovim prekrasnim prizorima, to mi je melem za dušu! 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 23:58
Pustolov, kod nas u HR ima dobrih zakona ali ih nitko ne provodi, odnosno nema kontrola, ne samo za smeće nego i puno toga drugog. Zaposlili u općini komunalca, nakon prve intervencije dobio batine i sad sjedi u uredu i preprouča ljudima koji imaju primjedbe da napišu prijavu protiv ... jako zgodno. Umjesto da zaposle i zaštitara, zaradili bi na kaznama i za plaću komunalca, i za plaću zaštitara i još bi ostalo općini. Ali, ovak je lakše.
Andina, obaveza uvijek ima, ali ostaviš sve i odeš po sistemu "baš me briga". Svijet ne propadne, a tebi duša puna, prepuna divote.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 00:19
Divne slike Ana, divna priroda, lijepi potočić sa mlakom vodom, dar prirode.
Ponovit ću ovu sličicu koja mi je jako lijepa Clap
 
Rijeka

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 23:09
Miro, to ti je kad se nađeš u pravo vrijeme na pravom mjestu Wink.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 23:16
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Pustolov, kod nas u HR ima dobrih zakona ali ih nitko ne provodi, odnosno nema kontrola, ne samo za smeće nego i puno toga drugog.
Ovo sam izdvojila jer me nasmijalo,nisam znala da ste vi Hrvati poput nas Bosanaca ni mi ne postuejmo zakone da su najstroziji, kakvi izvucemo se. Balkanska posla.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 13:33
Anabistrica opet si me razveselila svojim šumskim šetnjama.Drugi put dolazim s čizmama u torbi,za svaki slučaj.Prekrasno si uslikala paprati.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 22:58
Pustolov, svi smo mi isti, čovjek je po svojoj prirodi neuredan i nebrižan. Samo negdje (u EU) ga to košta pa se kontrolira, a kod nas je to gratis pa si svi daju oduška. Vidla sam i Nijemce (prave) kako kod nas bacaju smeće.
Camellia, držim te za riječ. Ali onda računaj na cjelodnevni boravak jer se po potoku ne može žuriti. Malo zbog gledanja okoliša, malo zbog toga da ne padneš u vodu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:06
Draga Ana sto me nasmija to za njemce,dali sebi ljudi oduska u Hrvatskoj kad ne mogu u svojoj zemlji hehehe.Nije da nema cistih ljudi,nego ih ima puno vise nemarnih, zato nam priroda pati od smeca.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:36
Ana uživala sam u tvojoj predivnoj reportaži.
Koliko divnih biljaka, za neke bi dala svije najljepše primjerke.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 00:26
Makk, pa to se lako sredi. Ti napiši što ti se sviđa pa ću vidjeti mogu li ti izvaditi i čuvati u tegli do isporuke, a svoje najljepše primjerke čuvaj. Ne trebaš brinuti o tome.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 23:33
Vec smo debelo zagazili u jesen, a ja bi vam htjela jos pokazati ljetno izdanje potoka kojeg vam je moja sestra ljepo opisala i uslikala. Bilo je jako vruce i dan pri kraju, pa su moji unuci odusevljeno prihvatili ideju za kratak izletic. Obzirom da je to ipak CIF, pocinjem sa cvijecem
 
 
 
izvor je sav u zelenilu, ali vode ima
 
 
kakvoca izvorske vode se mora ispitati
 
 
na nekim mjestima je vec bilo dosta tamno pa se upalio fles
 
 
na ovom mjestu vode skoro da i nema
 
 
a kroz sumu se probijaju zadnje zrake sunca
 
 
 
njih dvoje su pronasli "kristalnu stijenu", morali su iskopati par kristala
 
 
 
i ovaj dio potoka je bez vode
 
 
ali tu je ima nesto vodice
 
 
setnju smo zapoceli cvijecem, a tako je i zavrsavamo.
 
 
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 00:54
smile141Carol
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 08:51
Prekrasno Carol,znam da je priroda oko vas lijepa,ali me svaki put ponovo razvesele ovakve slike.Moram vidjeti uživo kristalnu stijenu.Društvo ti je za pet.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 21:57

Pa ja uopće nisam vidla ove slike, hm hm. Čudan mi je ovakav potok bez vode. Camellia dođi da odemo u jednu jesensku ekspediciju pa da vidimo potočić i u to godišnje doba. Onda nam ostaje samo zima, ko zna jel je uopće moguće po snijegu doći tamosmile114

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 10:28

Drage seke bistričanke, predivna ideja da nam pokažete ljepotu ovog potoka u vašem kraju. Priroda je predivna, cvijeće me je oduševilo svojom ljepotom, a vi ste doista predivno dočarale slikom i riječi svu ljepotu potočića i prirode. Odlazimo u raznorazne tuđe krajeve a rijetko kada vidimo ovakvu ljepotu našeg kraja. Hvala vam za ove slike.Smile

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2013 u 20:59
krasno.naši krajevi su bogati potocima samo se treba uputiti u šetnju i naravno sve uslikati.
bravo seke ideja je fantastična.uživala sam iako sam tek sada otkrila ovu temu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2013 u 08:06
drage moje Zagorke uvijek uživam s vama poći u šetnjuClap
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 00:01
I ja bi vec malo setala tvojom sumicom !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.