Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Propada mi biljka!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Propada mi biljka!!!

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
nacelnik View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nacelnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Propada mi biljka!!!
    Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 12:22
cao..trebala bih savjet za cvjece unutar prostorije..desava mi se to da sam uzela cvjet nacelnik..neznam dali vam je poznat po tom imenu uglavnom rastao je jako brzo ali kako ide u visinu liske koje su ispod mu otpadaju tako da sada je izrastao vicok preko metra ali ima samo par liski na vrhu..ispod sve nize je celavo..citava jedna liska odpadne..tako da su dojni stupici ostali bez lisca..sta bih to moglo bit..koi razlog jer ja ga redovno zaljevam i na svjetlosti je..zasto mu liske opadaju..dali mozda treba da se obreze pa da krene od pocetka da se grana..unapred hvala ako neko zna koi bih mogao bit problem molim da mi odgovori..Smilesmile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 17:04
Može slika da lakše nađemo odgovor... koja je to biljka i o čemu se točno radi
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 17:44
Da li je to možda ova biljka Begonija - Corallina, možda tu nađeš odgovor
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.