Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - HOBI
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


HOBI

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2007 u 09:24
Pa i slike za nesto sluze, lakse je pokupiti prasinu ispd kreveta!!! amo izvuces puzzle i pokupis ju!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 22:56
hehehe,kaj ću kad  njih imam(vidiš,nikad ne znaš kad će zatrebatiLOL)Ako već slike stoje bar kutije nečemu poslužeWink
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 22:51
Pa sada sam se sjeti, pa ti si vepru donjela vijenac u kutiji od puzzly!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 22:38
Sad si me opet te napasti sjetio i mislim da ću ipak jedne kupiti(da ne slažem napamet više) pa u akciju poslije nove godineBig%20smile.Onda moram samo naći nekog kome ću ih podjelitismile191
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 22:33
Bravo Shasha!!!

Ma i ja nemam vremena, previse!!! ali na svu srecu imam jednu slobodnu sobu u kojoj ih drzim i slazem. Tako da navratim svako malo tamo i slozim po koji komad!!! Ima i po godina dana dok slozim jedne puzle, ponekad i vise Ali kada ih slozim
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 22:30
Već valjda godinu dana nisam kupila ni jedne tako da ne znam kakve su,no  znam da su uvijek ok bile.Sad nemam vremena za njih,možda poslije nove godine,kad dođe neko primirje a vani još nema posla,ulovim vremena za njih.
Joj prošle zime mi je došlo da ih slažem,i kako nisam našla zgodnu neku sliku,uzela sam jednu već složenu(2000kom)i rastepla je. Sve je super bilo no kako ja to radim kad stignem,tako je ispalo da sam ovu počela raditi tek za tjedan dana.I sve bi super bilo da nisam zaboravila da nemam kutije od nje pa ne znam kako izgleda više slikasmile42
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 22:21
Do sada uvijek ravensgurger, jer su super kvalitetne. Do ove koje sada slazem. tako nekvalitetn puzzle nisam vidio. a orginal ravensburger!!! Stvarno sam se razocarao
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 22:17
Baš je zgodna slika. Čije su puzzle,ravensburger ili neke druge?njih najviše volim slagati,najkvalitetnije mi se čine a i velik izbor imaju.
Po gore rečenom dalo bi se skužiti da i ja volim puzzle slagatiLOL
Do sad sam složila(nikad nisam prebrojila no otprilike) 20tinjak slika.Veliku većinu sam podjelila,naravno.Ostale skupljaju prašinu ispod kreveta,no dvije čak i vise u dnevnoj sobiLOL
Arwven,ne skupljam životinjsko carstvo no kako MM obožava te čokoladice imam ponešto slikica,napiši koje trebaš.
E da,sakupljala sam poštanske markice,kako više nitko ne piše pisma tako nemam gdje nabaviti nove pa ih ni ne sakupljam višeConfused


Ažurirao shasha - 22 Prosinac 2007 u 22:18
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 12:47
evo slike koju trenutno slažem, zove se "Call of the sea" Josephine Wall, i ima 5000 komada, a kada ju završim izgledati ce ovako:
 


Ažurirao administrator - 22 Prosinac 2007 u 12:48
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 12:44
Ma za sve i za MM a i za nas!!!
 
Ja slažem puzzle, nažalost foticu mi je prazna baterija a punjac kod sestre!!! pa ne mogu poslati slike od složitih puzzli i od one koju trenutno slažem.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 01:44
i ja skupljam životinjsko carstvo!!!
možemo se minjat ako tko želi, iman gomilu duplih, a meni fali još nekih 14ak komada za ispunit album..........................


a je li ovo tema samo za MM hobije ili možemo reć što nas još osim cvijeća zanima?

Na vrh
Dorotea View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorotea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2007 u 16:08
Ukoliko zelite predstaviti neki svoj kreativi hobi pridruzite nam se na: http://venus.hooxs.com/portal.htm
http://venus.hooxs.com/portal.htm
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2007 u 11:51
predivno
MM nema tako zanimljiv hobi
nemojte se smijati kad vam kažem
od skuplja telefonske kartice (ovo je ozbiljno kolekcionarstvo) i sličice životinjskog carstva (haha ovo je naravno neozbiljno kolekcionarstvo ali njega veseli)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2007 u 09:02
Predivan hobi!! Od malena sam to želio raditi ali nikako da pocenm, jednostavno nestignem sve. zaposlio sam se sa drugim stvarima, pošaljem slikice navecer od mog hobija!!!
Na vrh
Kiki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2007 u 00:11
Ma svira se i zimi, zapravo uvijek i pjeva se, i pleše se.
Moglo bi se reći da smo FEŠTARI !!  smile162
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2007 u 23:55
Originalno poslano od člana Kiki Kiki napisao:

Odličan hobi.
Doduše nije za mene i mog supruga jer smo više glazbeni tipovi i prelijeni za takve vrste izrade, ali smile112.
Jesu li brodići za djecu?

Naravno da si brodići za djecu... A moram priznati da i roditelji u tom uživaju... kako tate, tako i mame... Osjetila sam to u svom tijelu!!! Wink

Što je duže na valovima odskočio to je mama bila ponosnija na djelo muža!!!smile96

Kiki, a ovdje bi se vrlo rado našli i vaši instrumenti, ako nisu profesionalni, ma... mi volimo... muziku!!! Volimo tulumariti, dobro da znamo tko će nam svirati na proljeće!!! Wink

smile83


Ažurirao andrea01 - 20 Prosinac 2007 u 23:58
Na vrh
Kiki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2007 u 23:43
Odličan hobi.
Doduše nije za mene i mog supruga jer smo više glazbeni tipovi i prelijeni za takve vrste izrade, ali smile112.
Jesu li brodići za djecu?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2007 u 23:23
Znam da je nama biljkoljupcima cvijeće tj. biljke nešto poput hobija, ali pretpostavljam da i vaši partneri imaju neki hobi... pa... evo teme za i taj dio razgovora!!!

Dugogodišnji hobi MM=mojeg muža je modelarstvo...

U početku je nabavio autek na daljinski za utrke po blatnjavim stazama, a kad je ostao bez vozača, odlučio se isprobati u slijedećem:







Da, to su brodići na daljinski pogon... guba su!!! I ja sam ih ovo ljeto provozala na Čiovu, ali ipak su jezera tj. šoderice za takve brodiće puno bolji.
Koje smo poglede izazvali, ovaj smajlićsmile181 sve govori!!! Posebno kod stranih turista... ćak su nam se ponudili za otplivati na dubinu kad nam se slučajno preokrenuo na valovima!!! Wink

A i za pohvalu je što će ova dva zadnja brodića, plavi i narančasti, završtiti pod borom kao poklon za Božić!!! smile133 





Ažurirao andrea01 - 20 Prosinac 2007 u 23:25
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.