Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - HOBI
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


HOBI

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
Poruka
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 10:57
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

Proljeće, neugodno mi je preko ovog foruma pričati o cjenama!!
Ako ti ( možemo na TI ? )se stvarno sviđa ja ću novu lako napraviti i poslati kao poklon  ( recimo za rođendan) !!!!!!!!!!!!!!!!
Pitarići za cvijeće su baš slatki.
Što je vezivo za kamenčiće?smile78
 
Moje skromno misljenje u svezi je, da ti nema ca biti nezgodno reci cijenu, as mi i tako svi znamo da sav potreban materijal kosta, a i vrijeme i rad utrosen kosta.  Zato ti hrabro na svoje radove napisi cijenu, ako su za prodaju pa ce svatko odluciti hoce ili nece kupti i si sretni i zadovoljniTongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 11:21
Upravo tako rijeka53!!!
Manči ti se nemaš što sramiti za svoj rad, slobodno ti stavi cijene, pa tko voli nek izvoli.
Meni je ona jako lijepa a vidim da imaš i naušnica...
Ako ti je ovako neugodno, možeš na PPThumbs%20Up
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 17:43
Proljeće, tražila sam oslikano kamenje, ali ih nema......
Evo nešto slika što sam ove zime radila i prije.....
komplet ulje-ocat ,    salvetna tehnika
 
staklena zdjelica, salvetna teh.
drveni okvir, salvetna teh.
kostim za maškare , spužva, kartončin, tempere
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 22:12
Manči imaš zlatne ruke, ovo je sve prekrasno, a zdjelica mi je naj-naj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 22:28
Hvala, Triša.Tongue
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 22:21
manči manč i . nemaš se čega sramiti , nije sramota raditi -sramota je krasti , i  lagati  , a ovo što si napravila je stvarno super , najlakše je sjedit i reći ja neznam. kako to imaju običaj reći naši ljudi - nažalost
Na vrh
karinka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje karinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 08:16
Bravo Manči , ti si kreativna u svakom pogledu !! Samo naprijed !!! Lijepo je vidjeti da u današnjem tempu života pokraj toliko obaveza, ima ljudi koji stignu joši i takve ljepote stvoriti. Bravo!!!!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 23:35
Hvala,cure. Puno godina sam živjela tj. poluživjela, ludi tempo  -  mala djeca, naporan posao, čisti, kuhaj,  boli me ovo, boli me ono......a zabave malo....
Sad sam se "vratila"  sebi , nije da tulumarim do zore, nego konačno radim rukama što sam godinama potiskivala....lani sam čak naslikala i prvu sliku......a mislila sam da to ne mogu...... 
Sad sam se vratila i staroj ljubavi  - vrtu i botanici.......smile56
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 12:03
Upravo sam te htjela pitati kako sve stižeš a onda sam shvatila da je to slućaj kao kod mene...U prve 3 godine sam se izuzetno posvetila sinu, a u zadnje vrijeme sam rekla: Sad je dosta!
Sada već ima skoro 4 godine i nije više sasvim mali, može se i sam igrati, ili ga tata zabavlja, a ja se posvećujem cvijeću kao i salvetnoj tehnici, i moram reći da me sve to jako opušta.Čitala sam da cvijeće kao hobi djeluje izuzetno dobro na lječenje kriza i depresije, pa tko voli nek izvoli...
Nemojte me pogrešno shvatiti da ne bi ispalo da smo na ovom forumu svi bolesni, ne to nego neki ljudi idu doktori a neki se prime uređenja vrtova i terasa...Ja osobno sam sretna kada vidim da mi nešto ide iz razloga jer sam uvijek mislila da za cvijeće treba "imat ruku".
Ma kakva ruka, trebaš se naći u nečemu!!!smile73
A što se tiče slikanja, to me držalo dok sam bila trudna...normalno nisam probala ali ne znači da neću jednom i to probati...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 20:02
Žao mi je što ranije nisam shvatila da se može sve  ( ili skoro sve )  naučiti i biti pristojno uspješan u nekom poslu ili hobiju ili vještini.....ako stvarno želiš, voliš i daš od sebe maksimum......tako i sa slikanjem......cijeli život mislim nisam ja za to........o.k.  nisam Leonardo ili Picasso.....ali za svoju dušu i dušu mojih doma,  mogu nešto napraviti.......
 
Samo naprijed,  budimo kreativne, pametne i sretne......
au-u-u......što sam ovo  natrafrljala.....smile39
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 21:18
Manči, vidim da nisi baš izgubila samo sebe, a ako misliš da jesi, pa mi smo te našli, na obostrano zadovoljstvo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 01:14

Tako sam veliki
A sada se vidi koliko u biti malen!!! Wink

P.S. Hobi MM!!! Clap
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 06:45
andrea 1, sve pohvale tvom MM i tebi naravno ( iza svakog uspješnog muškarca stoji........Tongue )
Baš mi je super taj aviončić.......super zanimljiv hobi!!!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 23:54
Ne mogu reći da je to moj hobi, ali mi se svidjelo da na jednostavan način promjenim izgled jedne obične svijeće, pa ako vam se svidi ideja, samo naprijed!





Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 00:01
moj hobi ti je sve i svašta čime se mogu opustit a ideje su uvijek dobrodošlesmile141
sutra je novi dan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 14:45
Dada28, fino ti izgledaju one svijeće...interesantno..., ja si već godinama pravim aranžmane za Božić ( ove svijeće su ma na to podsjetie).
 
a zadnjih godinu dana prčkam sa svime i svačime, što mi dođe pod ruku.
Dugokosa, ovdje ćeš sigurno naći ideja, vjeruj mi i ja sam!!!
 
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 14:48
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja ne vidim ove slike od Stephanotis
 
ni jaCry
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 17:15
planiram si ove puzzle kupit za N.Godinu, pa me zanima gdje si ih našao, znam da sam prije nekog vremena čak zvala Magmu dal mi je mogu naručiti, al je nisu imali.
mogu je naručiti i preko ebaya, ali ne znam dal mi je pametno s obzirom na carinu.

ima još jedna od 6000 kon, "Night flying"

Baš mi je žao što su toliko loše kvalitete :(  jer je Raven. jako skup u odnosu na neke druge.


Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

evo slike koju trenutno slažem, zove se "Call of the sea" Josephine Wall, i ima 5000 komada, a kada ju završim izgledati ce ovako:
 
začin mora teći
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.