Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - HOBI
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


HOBI

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 15:32
Nećete vjerovati ali čekam MPK i njezinog dečka da se pojave na ručku, zapeli su na Institutu pa da ne poludim malo se družim s vama. Ovaj me tjedan čeka još jedan važan ročkas i kako je jedna moja sestrica bila jako vrijedna pa mi je uz kamenje sa Vrgade donijela hrpu školjkica i pužića već se od jučer poigravam novim "građevinskim materijalom".
Sa tijestom nisam uspjela, glinamol moram odrađivati u komadu a sad nemam toliko vremena pa su male morske kučice idealne za rad.
Stigla MPK i idem servirati... tipkamo se kasnije sa sličicama
Ovalni keramički tanjurić iz Croatiaairline za Amsterdam dobio je novu funkciju. Bit će dom čuvarkući i kaktusićima.
Nadam se da će im se sviđati i dugo rasti na prozorčiću moje nećakinje. Moram čekati da se dobro osuši i onda ću staviti zemljicu i posaditi biljčice, čeka me i teška odluka koje "dijete" odlazi od kuće.
To je zadnja isporuka iz kuće i kad se vratim s puta uređivat ću svoju zdjelu (poklon MPK).
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 18:36

Odlična je !!Thumbs%20Up Materijal iz prirode je najljepši ukras. Moja "bolest" je nanošenje školjaka, kamenčića, puževih kuća ( vinogradnjak ), šiškica, suhih plodova u kuću koji čekaju trenutak inspiracije.Koje je to ljepilo?

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 18:38
bravo Franjice Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 20:15
Franjice, dašak mora predivno, mislim da će biti sretni kad to dobiju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 21:39
Franjice, predivno je!
smile79
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 21:46
Najobičniji i najjeftiniji drvofix, malo mu duže treba da uhvati ali kako ga dosta trošim , čekam da se stvrdne i onda stavljam novi red. Drago mi je da vam se sviđa.
Vama koji imate male klince fenomenalna je zanimacija sakupljati pužiće, školjkice (moji su se klinci rano budili, pa smo mi skoro u cik zore bili na plaži, more mirno i milina, natjecali smo se tko će više određenih pužića sakupiti) Po zimi odlična zanimacija, radili smo okvire za sličice, slagali mozaike.Uživajte dok su mali, peglat ćete kad odrastu. Dajte im se i vratit će vam!. Opet popujem ali ne mogu se suzdržati jer mi je teško gledati klince pred TV, sa raznim igricama ... a tako brzo odrastu i više vas neće trebati... ugrabite svaki trenutak, zadržite ga a čut ćete jednog dana koliko su oni od toga zadržali u sjećanju a da vi niste niti shvatili da njihovi senzori rade.
Oprostite što davim smile78
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 22:24
Uopće ne davite! Lijepo ste to rekli! Imam i velikih i jednog još za kratko - malog. Mislila sam da su svi napori  bili uzaludni , sve pročitane i ispričane priče pošle u vjetar. Vrijeme puberteta je nemilosrdno i za dijete i za roditelja. ALI IPAK sve to negdje ostane, a izaće tokom života.
Nažalost teško ih je odvući od ekrana. Takvo je vrijeme i tako je cijeloj generaciji. Zato sam sretna kad malog uspijem odvući na otok gdje nemamo civilizacijskih tekovina.... i kada cijeli dan lovi kukce, skuplja suhe čahure zrikavaca, uznemiruje mrave u poslu......smile72
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 23:26
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 23:27
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 23:29
Juhu-u! Savladala sam prenošenje slika!
A sad......... laku noć.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 09:02
Već vidim kuda me Manči navlači - to je bila igra MPK do sada - a kako sada ima novu igračku smile96, doma je ostao brdo perlica, šljokica, lančića , normalno i alata pa tko zna. Žalim samo što nisam na Forum zalutala na jesen pa da skratim duge zimske večeri, no ja samo još mlada i bit će još puno zima, zar ne?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 10:43
Ma naravno!
Idu perlice i ljeti u hladu, a pogotovo kad vas neko naljuti! Perlice imaju umirujuće djelovanje - jedna crvena. dvije žute pa jedna plava....pa opet...jedna crvena..........smile49
Ne razumijem tko je to MPK, ako smijem pitat?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 11:10
Manči prekrasni su ti radovismile141(MPK je -moja princeza kćer,stavila je Franjica negdje pojašnjenja za svoje kratice no ne znam kudaWink. )
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 11:21
Hvala shasha!smile78
Shvatila sam da je MM  - muž, ali ostale kratice ne.....
Franjica, vidim, svih razveseljava jer sam se već smijala , od jutros, više puta, iako ništa ne razumijem.....
 
Nešto mi je zapelo sa slikama pa ću morat večeras kopati po onoj stranici bucket......
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 09:18

Franjica uradak ti je prekrasan, a ono što si napisala o djeci u potpunosti te podržavam. Tako i ja razmišljam, dok su mali stvarno im se treba posvetiti jer strašno je kako brzo odrastaju.Ja imam sreću što je moj sin još u fazi da se hoće maziti, ali vjerojatno ne još za dugo, tako da svaki trenutak posvećujem njemu i uživam u tome.A što se tiče peglanja i ostalih stvari u kući sve se opet stigne samo što si ne možeš baš više planirati kada ćeš nešto napraviti.

Thumbs%20Up
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 09:20
Manči, pošto vidim da si naša nova članica, želim ti dobrodošlicu i puno druženja sa nama!!!smile99
 
Radovi su ti stvarno lijepi, sve pohvale!!!Thumbs%20Up
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 22:37
Hvala, proljeće!Smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 22:43
manči Clap
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 09:16
smile78Iris, hvala!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 09:25
Može još koja sličica!!?BROŠ OD KOŽEDRVENI BORIĆ 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.