Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - HOBI
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


HOBI

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 16:05
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 19:25
smile141  ovo je prekrasno.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 19:28
smile141predivno,Triša.I za dragog  tvogsmile141stolice su predivne
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 22:08
Šetajući šumom ili uz more uvijek se nađe neki komad drva koji neodoljivo podsjeća na nešto. To donesemo doma, uredimo i tako stvaramo našu malu kolekciju.
 
Ova "životinja" izgleda kao kuna a dali smo joj ime apoksiomen, obzirom da je pronađen u moru
 
 
Dva psa u zagraljaju
 
 
puž
 
 
pas - malo su uši dorađene
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 22:37
 Bravo! Super stvari....
Zanima me čime su prebojane sjedalice od trupaca jer i mi pokušavamo napraviti klupicu od panja srušenog oraha...baš bi mi koristio savjet s čime bismo zaštitili to drvo i prebojali ga...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 22:40
Triša, smile141 za dragog i tebe! Ovo izgleda sve smile227
Baš sam gledala u Večernjaku svjetiljke od trsa! Stvarno se da svašta napraviti!!!
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 15:38
wow Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 21:07
Hvala vam ljudi, ma kad god nešto napravimo imam potrebu podjeliti to s vama, pa me veseli da vam se sviđa.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 21:47
Blago onima koji imaju oko i maštu za takve stvari.I moja kći tako u nekimpredmetima nešto ugleda i onda to oplemeni i prikaže nam.Ja sam totalno slijepa za takve stvari ali se divim ljudima koji imaju za to oko.Bravo triša!!!Ovo su prava umjetnička djela treba to negdje izložiti.smile211
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 22:21
pa ja nmogu baš reći da imam hobi - možda se to može reći da je  jer u slobodno vrijeme radim torte za moje prijatelje i rođake i za sebe naravno , imam ih i poslikane , budem vam ih pokazala. dok se mm bavi sa pticama naime on je strastveni golubar i onda mu ja dosta pomažem kad treba , moram ih razvažati kud treb a on ih kod kuće dočekuje , to su golubi pismonoše , i ima ih oko 100 kom . u slobodno vrijemekod nas se okupljaju ratni kolege sa  svojim ženama  i onda se obično kartaju  i razmjenjuju mišljenja , davno prije sam dosta radila ručne radove ali sada ne jer više nemam kuda sa njima
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2008 u 20:50
E pa Branka hobi je i to može biti svašta. Mi napr. puno šetamo, planinarimo, igramo jamb, ili remi, ali to samo kad je ružno vrijeme.
Volimo prirodu imamo  videndicu na moru i na kontinentu, zaslugom MM, jer ja nisam za to bila. Ali eto sada se sav naš život pomalo pretvara u hobi, jer je MM u mirovini, a ja još malo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2008 u 21:34
U slobodno vrijeme pjevam u zboru i u jednoj glazbenoj grupi, sve amaterski. Osim toga je cvijece moj hobi jer me smiruje i jednostavno zaboravim sve oko sebe. Volim setati po prirodi i voziti bicikl, ali moram priznati da to radim samo kad je lijepo vrijeme. Onda se otkacim sat - dva, zavisi koliko imam vremena i kada se vratim kuci, kao da sam se ponovo rodila. Ponekad nesto i sasijem,ali samo za osobne potrebe. Nisam profesionalka u sivanju, ali za mene moze proci. Zadnje dijelo koje sam napravila je indijanski kostim za maskenbal. 
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2008 u 11:28
Svijeće su skroz moja izrada. Od topljenja, dodavanja boja i mirisa, umetanja fitilja i dodavanje ukrasa u ili na vosak. Ovo je jako lijep hobi a i uvijek možete pokloniti nekome svijeću rađenu baš za njega...Wink
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2008 u 12:37
smile55Triša(sad sam tek vidjela!)
Stephanotis smile91- Obožavam svijeće!
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2008 u 12:40
I ja.Tongue Zato sam si i dala u zadatak krenuti u izradu istih, da si napravim svijeće po svom guštu. Stvarno uživam u tome. Samo da m je malo više vremena. Smile
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2008 u 23:38
svaka čat vrijednim rukama, vidim nekoliko vrsnih majstora , koji stvarno imaju šo za pokazati, željela sam reći da sam se htjela baviti slikartvom ali mi mmjoš nije kupijoštafelaj i boice ali kad to dođe ja ču crtati pun om parom
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2008 u 23:39
Ja ne vidim ove slike od Stephanotis
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2008 u 23:42
Kak to? Ja ih vidim normalno.
...štihača je zakon...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2008 u 13:13
Stephanotis, predivno, i ja obožavam svijeće, ali morat ću tebe zvati da me poučiš - predivno.
I ja slike vidim normalno.
Shasha gdje ti zujiš da ne vidiš slikice?smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 09:40
Hvala, hvala. Moje ljubavi uz muža i sina su kuhanje, cvijeće i svijeće...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.