Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - HOBI
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


HOBI

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 20:19
smile220ja i dalje ne vidim slike od Stephanotis.smile220
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 15:21
Ne kužim zašto... Ne plakati.Confused
Probat ću staviti nekako drugačije...
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 15:34

 
 
jel sad dobro?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 16:03
Da dobro... slike se vide i predivne su svaka cast!!!!! svijeće su za 5!!!!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 22:57
preslatke susmile141smile211ova vještica mi je baš  super(sad će Admin reć,naravno ak nema vraga onda je njoj vještica super,al nek)smile198
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 09:49
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

preslatke susmile141smile211ova vještica mi je baš  super(sad će Admin reć,naravno ak nema vraga onda je njoj vještica super,al nek)smile198
Hvala, hvala...Tongue
Vještica je propali projekt čarobnjaka, s kojim smo muž i ja izgubili živce. Trebao je još imati ručice i čarobni štapić. LOL
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 10:55
bravo smile55
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 22:14
stephanotis, sviđa mi se tvoj hobby...bravo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 10:10
Hvala. Big%20smile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 22:55

Pozdrav! Malo da se i ja raspišem o svojim hobijima...Bavila sam se svim i svačim, ono što me drži već zadnjih 10 godina je kreiranjje i šivanje odjeće - uglavnom majica - za mene. Imam ih pun ormar, čak sam ih jedno vrijeme i dosta prodavala onak usput. U zadnje vrijeme baš i nemam puno vremena za to, hrpe materijala me čekaju...šteta, jer stvarno uživam u tome.
Druga velika ljubav - muzika. Fanatično skupljam muziku (no dobro, skidam s interneta - internet je stvarno fenomenalna stvar...), i to uglavnom stranu muziku mnogih žanrova (da sad ne nabrajam)  - imam preko 400 albuma u svojoj kolekciji - pretežito muzika 80-tih, 90-tih i 2000-danas... Zadnjih 2 godine radim i na vlastitim kompilacijama muzike - uglavnom muzike za dobro raspoloženjje, ali opet, to je dosta i stvar ukusa... dijelim ih prijateljima da im malo uljepšam dan s pozitivom...
Treća velika ljubav - fotografija. Posebno volim fotografirati u makro funkciji - kukce i cvijeće...mislim, vidjeli ste slike…
Četvrta stvar koju baš i ne mogu nazvati hobijem, ali nije niti posao je udruga u kojoj sam jedna od osnivača i volontera u njoj, a bavimo se edukacijom o ljudskim pravima - posebno o pitanju spola i roda, s naglaskom na ženska prava. Provodimo treninge s srednjoškolcima na temu nasilja u vezama, spolne diskriminacije, roda i spola...
Tu je normalno i trenutno glavna preokupacija u mom životu - biovrtlarstvo... i opet izvanredno studiram...

I htjela bih još toliko toga, ali jednostavno nema vremena...


Na vrh
Naca View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Naca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 00:24

moj hobi je CVECE Wink

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 09:04
eh hobi....svašta mi je hobi
imam lijene faze i onda mi je najdraži hobi ležanje :))
imam kreativne faze i onda svašta brljavim :)) 
 
evo nekih mojih remek djela:
 
 
 
lampe su napravljene uz suprugovu pomoć :)
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 09:31
hobi mog muža su igrice kompjuterske, zna to nekada igrati satima i da ne primjeti kako je vrijeme prošlo. moj jedini hobi je cvijeće, jer stvarno imam malo vremena kako i jedno i drugo radimo, pa onda imamo puno obveza. volimo se i izvaliti ispred tv-a i gledati humoristične serije, a najdraže nam je kad je lijepo vrijeme prošetati gradom (i trgovinama, naravno da vidim jel stiglo šta novog cvijeća)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 09:51
Iris prekrasnoooooo.Od čega si radila ove posudice???
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 09:57
posudice su od slanog tjesta koje se pravi ovako:
 
1 šalica soli, 2 šalice brašna i pola šalice vode.

Zamijesi se glatko tijesto i drži u plastičnoj vrećici ili plast. posudi da se ne osuši. Ono što se radi na tvrdoj podlozi i treba biti ravno, prosuši se fenom prije odizanja s te podloge (da se ne bi savijalo). Isto tako i i u pojedinim fazama izrade se mogu dijelovi prosušiti fenom.

Onda se prosuši u pećnici na 50°C oko 1 sat.

Tako osušene može ih se bojati i vodenim bojama i onim srebrnim, zlatnim i sl. bojama koje se mogu kupiti u Chemacu. Na kraju polakirati.
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 10:00
prekrasne su.Zapela ja za te košarice-posudice i ne mrdam od njihLOL
I sve ostalo je preljepo,naravnosmile211smile55
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 10:03
zaboravila sam napisati: ukrašene su salvetama
potraži salvetna tehnika ili decoupage na google-u
s tim se mogu raditi čuda :)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 10:06
e to znam raditi,to već godinama lijepim sve i svaštaWink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 10:14
saša ljepilica
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 15:39

Cure, oduševile ste me, predivno je sve , svijetiljke, posudice, Iris prava si, uz malog bebača, još stigneš sve, kad vidim neke cure oko sebe-prave lijenčine-ništa ne rade-ništa,a i kuća im je kao da je bomba pala u nju.

SilveK - muzika, predivno, obožavam muziku, dobro ne baš svu, ali dosta šaroliko. Imam prijateljicu koja se tako bavi snimanjem i presnimavanjem, pa me ona redovito snabdjela.

GFotografija je osim cvijeća, knjiga, planinarenja i moj hobi i obožavam fotografirati prirodu, starine, ukrase na zgradama, gradove,  puno manje ljude, nisu tako interesantni.

Uz pomoć mm radim na tokarskom stroju vaze za cvijeće od siporeksa, stavit ću slikice, moram ih poslikati.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.