Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pustolovkin mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pustolovkin mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:16
Pustolovka, meni ako su veliki zaperci ja ih ne trgam nego porežem škarama malo dalje od stabljike da ih ne oštetim i da ne mora rana dugo zarastati.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 14:48
Joj kud mi prije to ne rece,ja sam bas htjela Viz isto upitati vidila sam na njenim slikama tako nekkao je uradila svojim dajzecima.Od sad cu tako koa vi raditi,bas me zabrine da se ne razbole preko tih rana.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 22:32
Evo i mene sa uvecanim biljcicama Tongue
Amsterdamska mrkva moze se konzumirati ima vec korjencice.vidi se malo i celer jako sporo raste cc.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 22:36
Zimska mrkva nije nansi,nego pocinej sa "f" pomozite ko zna krupna vrsta,persun i pastrnjak i celerko ne vidi se jadan poklopili ga jaci rodjaci sa listovima.Jedan red mrkve je osisan pa sad opet izrasla stigla onu sto je prosla bez sisanja.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 22:40
I jos na jednom mjestu mrkva sa cveklom evo
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 22:42
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

Zimska mrkva nije nansi,nego pocinej sa "f" pomozite ko zna krupna vrsta,persun i pastrnjak i celerko ne vidi se jadan poklopili ga jaci rodjaci sa listovima.Jedan red mrkve je osisan pa sad opet izrasla stigla onu sto je prosla bez sisanja.

Draga Pustolovka, stvarno ti je mrkva napredna, ja svoju mrkvu ne šišam, vidiš mogla bi i ja udariti frizuru možda će biti bolja.smile211
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 22:45
Smailka draga tu mi je puno gusta,a to nije bas ni dobro,nego cu je cupati svaki dan u supu pa ce ostatak imati prostora za rast.Ja sam je osisala jedan dio da vidim imal tu kakve koristi od sisanja pratiit cu jel ista bolja od one ne osisane.
evo cvekla sama imam je more tri vrste jos kad bi rodilo korijenje.vidi se male cvekle to sam rasadjivala pa su manje.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 22:50
Oporavljeni fol luk Big smile pola su ga lukove musice pojele,al eto nesto ostalo i meni.
Ljupčac/maggi/miloduh ode u vis masalah ne ureko se Tongue
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 22:55
Dajzeci u cvatu,otisli su u vis ,al slabo cvata i ploda Ouch
Stid me pokazati paprike pa i prije mjesec i po su bile ovolke LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 22:58
Jedan red dajzeka neki,al rijetki imaju kuglice 
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 23:02
Ma i sama znaš da je ova kišurina ubila svaku volju za rast tom povrću,  sada ove vrućine, što nije kiša ubit će ga one, ima još vremena sve stigne, ova godina sve nešto svima  kasni.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 23:09
Tako je Smailka,al sta se moze valjda ce nam nesto i uspjeti.smile79
 moje mahunice,buranija jos malo pa cu ih brati 
Neven u predvecerje nikad da ga uslikam danju hehe.vec pravila od njega kremu,ulje i susila caj.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 23:18
Tikve stambolke i crne za kuhanja i pita grah motkas zovemo ga tresnjo Tongue
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 10:54
Blitva otisla u sjeme sad ne znam kd je trebam tacno pobrati 
Čičoka ode nebu pod oblake,nisma je mogla svu strpati u eter dok sam slikala 
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 10:59
Čvakuša-čuvarkuća malo mi je porasla  
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 12:52
Ooooooo lijepo to tebi napreduje!ClapClapThumbs Up
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 21:22
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Ooooooo lijepo to tebi napreduje!ClapClapThumbs Up
Da dobro je kakvo je vrijeme bilo,jedino su paprike lose.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 22:24
PUSTOLOV, da ti kažem za utjehu da je moja paprika kao i tvoja, krastavci isto loši, jedino paradajz, češnjak, crveni luk i krumpir su mi ok. Papriku sam sadila ne znam ni sama koliko puta, stalno ju nešto podgrizalo i zadnji put kad sam stavila nove flance rekla sam sama sebi - e ove su zadnje.
Inače lijep ti je vrt, mrkva, cikla i ostalo...Tongue
Lipik
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 09:40
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

PUSTOLOV, da ti kažem za utjehu da je moja paprika kao i tvoja, krastavci isto loši, jedino paradajz, češnjak, crveni luk i krumpir su mi ok. Papriku sam sadila ne znam ni sama koliko puta, stalno ju nešto podgrizalo i zadnji put kad sam stavila nove flance rekla sam sama sebi - e ove su zadnje.
Inače lijep ti je vrt, mrkva, cikla i ostalo...Tongue
I kod nas je sjeklo papriku + sto nece da krene.Mi ured pa poceli brati krastavce to kod mojih jer ja ih ne sijem,njima se bolje to da uzgojiti.a cvekla mi je ukras u basti Embarrassedhvala na pohvalama vrta.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 11:19
Pustolovka, dobar ti je vrt i bit će svaga, blitva se bere kada požuti sjeme na stabljici, mislim da će to još potrajati, još je jako zelena.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.