Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Molim pomoć za moje drvo!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Molim pomoć za moje drvo!

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
zvonchica12 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Lipanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonchica12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Molim pomoć za moje drvo!
    Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 21:08
Pozdrav svima... u vrtu imam veliki hrast kojega je s jedne strane debla nesto napalo. Ove rupe sto se vide su duboke, mislim da idu skroz do sredine debla, bas kao da ga je nesto izbusilo, i sad se bojim da mi cijeli hrast ne propadne, struli ili sto vec. Sto bi to moglo biti i sta da radim? inace cijeli hrast je prekriven brsljanom, a ne razumijem se u to pa ni ne znam da li mu i on steti i da li ga trebam maknut?



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 05:06
da nije možda djetlić bušio rupe
Na vrh
zvonchica12 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Lipanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonchica12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 10:35
Iskreno stvarno ne znam kako izgleda kada djetlic busi rupe, mislite da je samo u tome problem?
Da li to utjece na zdravlje biljke , i da li trebam nesto poduzeti vezano za te rupe, zakrpati ih nekako?
Hvala
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.