Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Karli - Kad se male ruke slože sve se može
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Karli - Kad se male ruke slože sve se može

 Odgovori Odgovori Stranica  123 20>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Karli - Kad se male ruke slože sve se može
    Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 19:05
Pozdrav vama svima. Često listam stranice ovog foruma i kažem idem i ja pokazati svoj vrt koji uređujemo ja i moj muž. Vrt je relativno malen jer nemamo baš puno prostora, ali trudimo se. Nije ništa posebno, nema puno različitog cvijeća kao kod nekih od vas. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 19:06
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_mog_vrta/60665.aspx -
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 19:09
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60666.aspx -
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 19:11
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60667.aspx -
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 19:36
Karli,prvo dobrodosla na ovaj divni forum biljkoljubaca,drugo malo si pokazala ali puno rekla,ovo je predivno,mislim predivan pocetak,meni se to kjako svidja,ocekujem jos slikicaWinksmile99
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 19:40
Dobro došla Karli!
Iako nemaš puno različita cvijeća, itekako imaš što pokazati. Kugle od šimšira su za čistu desetku!


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 20:40
Dobro došla,smile73 ovo što si pokazala je lijepo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 20:41
Dobro došla. Vrt ti je vrlo lijep i interesantan.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 21:45
Draga Leona31, tikvić, milica7 i dijana7566 puno vam hvala na riječima dobrodošlice.

Ovo uspjela sam prebaciti još dvije slike, one su od prošle godine u ovo isto vrijeme.  Što se tiče kugla od šimšira to uređuje i šiša MM, meni to neide. Ima ih ukupno 24 komada u dva reda. 


http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60669.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60670.aspx -
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 22:19
Dobro nam došla!
Pohvali M u moje ime, ima stvarno dobro oko i preciznu ruku.
Hmmmm... a s onom tvojom izjavom da imaš mali prostor se ne slažem. I ja sam počela s takvom izjavom, pa i samu sebe iznenadila koliko toga stane u mali prostor. Vidjet ćeš!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 23:34
Dobrodošlica i od mene a uskoro će biti pretjesno kad se sve razbukta. Pohvale  i MM jer treba imati preciznu ruku, oštro oko a nadasve strpljenja što vidim kod njega ne fali,smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 23:48
Dobrodošla Karli! Vrt je skladan i uredan, pedantan, sve pet.Tongue
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 08:09
Drage cure, hvala na pohvalama. smile71
Mužu sam prenesla vaše komentare, sav blista od zadovoljstva i sve vas pozdravlja. On to radi sa velikim zadovoljstvom i to ga veseli. Šiša on još i živicu koja je posađena sa sve četiri strane našeg vrta. Ima je cca 90 m. Sami smo je uzgojili iz reznica i sada je stara 10 godina. Uložili smo jako puno truda u to. Sate i sate klačanja i čupkanja trave. Posadili smo zajedničkim snagama nekih 4 tisuće reznica, sve se nisu primile od jednom pa je bilo dodavanja i premještanja. Sve smo ih dobili od mog tetka iz Zagreba koji ih je nabrao na Jarunu i pripremio. Živica je njemu posvećena. Jer on kaže "Vrt bez živice je kao slika bez okvira".
Slike od živice ću vam pokazati večeras.
Sada idem raditi.
Pozdrav svima. smile79
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 10:28
Draga Karli, dobrodošlica tebi i tvom mužu, zavrijedio je biti među nama cvijetoljupcima, kamenjar ti je prekrasan, vrt ima puno potencijala, čekam da te zarazimo pa da počneš saditi sve i svašta.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 11:16
Draga Karli,dobrodosla!Vrt ti je prekrasan,moderan a simsir u loptama govori sam za sebesmile211tvom muzu pohvale!Kamenjar ti je super i sve skupa za 5555!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 19:00
Dobrodošla
Pa ovo je prekrasno, jako mi se sviđa, sve pohvale tebi i TM
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 19:45
Smail, miska, moon puno hvala. smile97

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60718.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60719.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60720.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60721.aspx -
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 19:49
Evo malo čuvarkuća, koje obožavam ali nevolim da cvjetaju, jer cvijet uništi taj dio.
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60725.aspx -

naše lavande koje MM obožava, a ujedno uspiju prezimiti kod nas gdje zima traje ukupno devet mjeseci
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60728.aspx -
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 21:06
Dobrodošla i od mene Sve pohvale tebi i mužu na ovako prekrasnom vrtu.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 21:18
Dobro nam došla i čestike na lijepom vrtu. Jako mi se sviđa jer nije natrpan i kićast nego jednostavan ali to mu je veliki plus. Navratiti ću sigurno ponovno...smile73 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,220 sekundi.