Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Karli - Kad se male ruke slože sve se može
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Karli - Kad se male ruke slože sve se može

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 21:19
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Karli, dobrodošlica tebi i tvom mužu, zavrijedio je biti među nama cvijetoljupcima, kamenjar ti je prekrasan, vrt ima puno potencijala, čekam da te zarazimo pa da počneš saditi sve i svašta.smile79



Moram vam odgovoriti, sadili smo mi sve i svašta i na kraju odustali, držimo se samo onog cvijeća za koje smo sigurni da će prezimiti našu zimu, jer sve ostalo je uzalud trud sviraći. Vrt nam nema baš puno hlada tako da preko ljeta skoro sve izgori, jer ljeta su postala svuda ista i u Dalmaciji i kod nas u Lici.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 21:24
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Dobro nam došla i čestike na lijepom vrtu. Jako mi se sviđa jer nije natrpan i kićast nego jednostavan ali to mu je veliki plus. Navratiti ću sigurno ponovno...smile73 


Puno Vam hvala na dobrodošlici i na čestitkama. Upravo to nam je bio cilj, jer ni mi ne volimo natrpano i prešareno. Jako volimo jednostavne linije i slobodan prostor na kojem je samo trava. Prekrasno je kada se trava pokosi. Sve zeleno naročito ujutro i predvečer. I tu i tamo poneki otok sa cvijećem.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 21:44
Moja je okućnica u fazi sređivanja a ovo što sam ovdje vidjela je najsličnije onome što želim. Thumbs Up
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 10:20
Dobro jutro svima i pozdrav iz hladne Like. Puše bura i oblačno je. Još jedan dan ovakav i morat ćemo grijanje paliti. smile65

Jedan krug sa svim i svašta
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60756.aspx -
Moje petunije
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60755.aspx -
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 11:09
Dobrodošla Karli smile73 Tvoj vrt je rađen s puno ukusa  i djeluje opuštajuće, smirujuće i odmjereno s puno zelenila i travnatih površina, što volim. A volim i simetriju u vrtu. Baš lijepo što ti to u svojem možeš i provesti. Biljke možda jesu jednostavne ali u tvojim kombinacijama izgledaju veličanstveno. ..... a vidim da imaš i allium gigantum - prelijep ti je.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 12:20
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Dobrodošla Karli smile73 Tvoj vrt je rađen s puno ukusa  i djeluje opuštajuće, smirujuće i odmjereno s puno zelenila i travnatih površina, što volim. A volim i simetriju u vrtu. Baš lijepo što ti to u svojem možeš i provesti. Biljke možda jesu jednostavne ali u tvojim kombinacijama izgledaju veličanstveno. ..... a vidim da imaš i allium gigantum - prelijep ti je.


Draga KARMEN, veliko hvala na ovakvim pohvalama. Tako ste lijepo opisali moj vrt da tako ne bi ni ja sama. I ja isto zelenilo obožavam. A da bi bio upravo ovakav trebalo nam je 13 godina. Bilo je svakakvog premještanja, nosanja kamenja, prekopavanja selidbe i tako smo došli do ovoga što imamo sada. Sada nam je malo i dosadno jer je sve završeno i veliko, a novog prostora nemamo.
Još jednom hvala.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 12:26
MM mi je zabranio da danas više ne stavljam slike, da vam ne dosađujem ali ja moram evo još ove dvije
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/administrator/slika_mog_vrta/60766.aspx -

Ovo je dio iza garaže na kojem imamo kupine, ogrozd, jošt, tayberry, i ribizli. Sve je zgurano ali uspješno se oni bore.
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_mog_vrta/60767.aspx -
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 12:29
Draga Karli,samo ti stavljaj slike i nemoj M slusatsmile187
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 14:27
Uspjela si u kreiranju svog vrta stvoriti lijepu i skladnu cjelinu. Cvjetni otoci mu daju boju i posebnu draž. Ali poučena iskustvom, mogu ti reći da ćeš vremenom imati sve manje zelene površine, a sve više cvjetnih otoka.


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 20:42
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Uspjela si u kreiranju svog vrta stvoriti lijepu i skladnu cjelinu. Cvjetni otoci mu daju boju i posebnu draž. Ali poučena iskustvom, mogu ti reći da ćeš vremenom imati sve manje zelene površine, a sve više cvjetnih otoka.



Bucka123 puno vam hvala na ovim lijepim rječima. Heart
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 20:49
Veliku pusu i pozdrav šalje vam "Mali Đuka" (tako ga mi zovemo)
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60847.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60848.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_mog_vrta/60849.aspx -
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 20:56
   Dobrodošla Karli, prekrasne su mi ove ljubičaste loptice.Što je to?
VG
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 21:15
Originalno poslano od člana tačkaćica tačkaćica napisao:

   Dobrodošla Karli, prekrasne su mi ove ljubičaste loptice.Što je to?


Puno hvala na dobrodošlici.
Te ljubičaste loptice su "allium gigantum" odnosno ukrasni luk. I meni je prekrasan. Jako dugo traje. Ja ga imam prvu godinu, posadila sam ga prošle godine u jesen kao lukovice. Evo još jedna slika za vas.
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60853.aspx -
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 21:48
Prošetala sam tvojim prekrasnim vrtom i želim ti dobrodošlicu te se nadam da će ti ovdje s nama biti lijepo.Lijepo si sve osmislila,a buksusi su ti za čistu peticu.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 00:29
Krasno
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 10:24
Camellia i moon puno vam hvala. Trudimo se. Smile

Naša vrba koja se razbacala na sve strane. Šteta ju je šišati jer je stvarno lijepa.
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60986.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/60987.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_mog_vrta/60988.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_mog_vrta/60989.aspx -
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 12:17
Vrba ti je krasna ali mislim da ćeš joj ipak morati napraviti frizuru, inače ode ona na balkon!Big smile
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 00:14
Karli, .

Imaš, odnosno imate prekrasnu okućnicu, zelenila, otok kamenjara, voćke,... I to sve sa ukusom, lijepo uređeno. Teglice sa cvjetićima - prekrasan vrt u koji ću rado navraćati.
Bravo za vrijedne ruke TM, koji tako uredno šiša šimšir.
Puno pozdrava. smile57
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 12:35
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Vrba ti je krasna ali mislim da ćeš joj ipak morati napraviti frizuru, inače ode ona na balkon!Big smile


Hvala ti. smile78 Hoćemo, hoćemo samo je majstor od škara malo zatrpan sa poslom pa nestignemo. A ja bolje da to nediram jer bi ličila na sve samo ne na kuglu.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 12:37
Originalno poslano od člana Silvy Silvy napisao:

Karli, http://s1224.photobucket.com/user/s3641/media/Youre-Welcome-Myspace-Glitter-Graphic.gif. - .

Imaš, odnosno imate prekrasnu okućnicu, zelenila, otok kamenjara, voćke,... I to sve sa ukusom, lijepo uređeno. Teglice sa cvjetićima - prekrasan vrt u koji ću rado navraćati.
Bravo za vrijedne ruke TM, koji tako uredno šiša šimšir.
Puno pozdrava. smile57


Puno ti hvala na toploj dobrodošlici. smile95
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.