Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Neobicni oblici voca i povrca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Neobicni oblici voca i povrca

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Neobicni oblici voca i povrca
    Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 22:22
Posto smo vec spominjali neobicne oblike plodova, ja u plasteniku vec duze vrijeme promatram ovu papriku, neznam sta ju je natjeralo da se tako izoblici, sve ostale izgledaju normalno smile187posto je moje sijeme, nije mi jasno kako se pojavila,,,,,,,




Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 08:41
Lela, moja je mama nekada imala ovakve paprike, zvala ih je paradajz paprike, na neki način ti je sjeme od ove parike dospjela među tvoje sjeme, ili je možda bilo sjeme u stajnjaku koji koristiš. Baš ti je deobra.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 10:39
Smail hvala na info! Nikada nisam ovako nasto vidjela,,, zemlja u stolovima u koje sijem je sterilna,,, tako da si opet nemogu rastumaciti od kuda je,,, a sada kada si mi ovo rekla... zao mi je sto nemogu ostaviti sjemnke, sada su se vec iskrizale sa ostalima,,, ali se bacam u potragu za sjemenke te paradajz paprike!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Zagi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zagi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 12:27


Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2014 u 20:10
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/paradajiz/74719.aspx -
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.