Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama > Literatura o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Praktično vrtlarsto
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Praktično vrtlarsto

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Praktično vrtlarsto
    Objavljeno: 26 Prosinac 2007 u 13:28
Vodič za vrtlarenje tijekom cijele godine sastavljen je prema godišnjim dobima i popraćen detaljnim i preciznim korak-po-korak fotografijama(preko 600 fotografija) što pokazuju kao se pouzdano uhvatiti u koštac s vrtlarskim zadacima što ih treba obaviti tijekom pojedinog godišnjeg doba. Taj dio započinje proljećem, pravim početkom vrtlarske godine, kad sve pogodniji vremenski uvjeti omogućavaju sjetvu i sadnju; ljeto pruža odsjaj i uživanje, no u sezoni bujnog rasta od presudne je važnosti pljevljenje i njega; jesen je, poput proljeća, period zaposlenosti zato što tada ne samo da treba sijati za žetvu naredne godine, već postojeće biljke treba zaštititi od smrzavanja i ostalih opasnosti; čak i usred zime postoje važni poslovi koje treba obaviti. S knjigom Praktično vrtlarstvo kao vodičem, znat ćete kako u svakoj pojedinoj fazi najbolje iskoristiti svoje vrijeme i sposobnosti.  Detaljnije....

Ažurirao administrator - 26 Prosinac 2007 u 13:30
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2007 u 13:34
 
 
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2007 u 17:08
Odlična knjiga,imam je i ja.
Sad preseli cijelu temu,literatura o cvijeću, tuWink
(pod sajmovi i izložbe je,čini mi se,tema sa literaturom)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 13:03
ja sam knjigu slucajno nabavio, isao sam po neso u trgovinu, i vidim u izlogu par knjiga o vrtlarstvu, kad sam ugledao i tu!
 
I stvarno je super, savjeti su korini i prakticni, i mogu se svi primjeniti u svakom vrtu. Nije jedna od onih koja opisuje kako napraviti vrt, na 10 000 m2. nego za sve, bez obzira koliki vrt imali!!
Na vrh
Matko View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 181
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2008 u 16:12
Vrlo zanimljiva, poučna i nadasve praktična knjiga. Kupio sam ju lani ili preklani ne znam točno u jednoj knjižari u Zgb.
tko rano rani..... ne čini proljeće!!!
Na vrh
mirjana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2008 u 21:42
A ja Vam još mogu preporučiti knjige Uređenje okučnice i Vrtlarski priručnik koje su me oduševile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2008 u 21:55
Na vrh
mirjana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2008 u 17:59
dasmile55


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2008 u 18:27
Hvala Admine na preciznom prikazu.

Jako dobro izgleda.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,242 sekundi.