Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja mala kolekcija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja mala kolekcija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 00:39
Drago mi je da si se odlucila pokazati nam svoj vrt. Spremnik za kisnicu ti je super, a ona drvena kucica, cijih je ruku djelo?
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 07:00
Dobro došla,
Sve prikazano ti je preljepo,bravo!Clap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 08:18

Draga Sabi, dobrodošlica i od mene, ovo što si nam do sada pokazala baš sam uživala, predivno osmišljen vrt za početak, jezerce je prekrasno i već obogačeno sa svim potrebnim biljkama, želim ti strpljenje sa postavljanjem slikica i dugo druženje sa nama.smile141

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 10:57
jako lijep i zanimljiv vrt Thumbs Up dobrodošla !
Jezero je krasno Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 12:35
hvala svima na lijepim riječima
kućica je djelo mog oca, ženski dio je glava operacije, a muški fizikalija LOL kak to inače biva jel

susjedin mačak si ju je odmah uzeo kao vikendicu, tako da je višestruko iskorištena :-) 
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2013 u 23:04
Sabi, baš lijepo da si se konačno odlučila pokazati nam svoj zanimljiv i lijepi vrt. I mene je oduševila kućica uz jezero, čini mi se da ima čak i klupica na trijemu. Možda jednom neka dobra vila zaluta pa je poveća skupa s jezerom.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2013 u 23:48
Dobrodosla Sabi. prosetala sam tvojim lijepim vrtom Hug
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 20:21
ovog momka čeka podrum, dosta je kvasio noge Smile  
 


rušila se stara trešnja,a neke djelove smo zadržali za dekoraciju



i naravno profi vrtlarica za hitne slučajeve Wacko

Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 10:20
Pozdrav, Sabi! Sviđa mi se tvoje cvijeće i maštovite kreacije u vrtu, a maca je preslatka!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 10:26
 
''i naravno profi vrtlarica za hitne slučajeve ''
 
ona slučajeve koji nisu hitni napravi hitnima.preslatka jeClap
 
dopada mi se i stara trešnjaWink
 
 
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 20:05
Lijepi vrt, zanimljive kreacije, vidi se kako mašta radi ! Bravo !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 19:28
Hvala vam

kako čitam po temama puno ljudi ima problema sa mačkama u vrtu, ja moram priznati da imam više koristi nego štete, stari mačor je ekspert za krtice i od kada imamo njega nema ni jedne kradljivice lukovica 

sad me muče puževi, bar mislim da su oni u pitanju, potpuno su mi uništili ukrasno zelje, neznam kako da ga spasim  
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 19:33
jesen je stigla, kad bi bar poslje nje odmah proljeće :-D






Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 20:02
Sabi, lukovice ti jedu voluharice, a mačor im je smrtni neprijatelj. Krtica je mesojed, ona samo kopa tražeći gliste i crve kojima se hrani, a štetu napravi kad izbaci lukovice ili korijenje ostavi "u zraku" tj. razruje zemlju oko njega.
Što se tiče puževa, ovdje ima puno savjeta o tome kako ih se riješiti:
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=5993&title=puevi-u-vrtu

“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 20:26
Dobro došla Sabi,lijep vrt s prekrasnim cvijećemTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 20:27
Hvala Andina za link, idem odmah vidjeti sto se da napraviti

voluharice uopce nemamo bas zbog toga sto su macke stalni stanovnici, ali krtice su nam radile poprilicnu stetu prije ovog macora
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:45
Sabi, lijep vrt, lijepe biljke i lijepe slike, prave jesenje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:52
Originalno poslano od člana Sabi Sabi napisao:

Hvala vam

kako čitam po temama puno ljudi ima problema sa mačkama u vrtu, ja moram priznati da imam više koristi nego štete, stari mačor je ekspert za krtice i od kada imamo njega nema ni jedne kradljivice lukovica 

sad me muče puževi, bar mislim da su oni u pitanju, potpuno su mi uništili ukrasno zelje, neznam kako da ga spasim  

Draga, ja sam se puževa riješila pomoću pepela. Posipala sam ga oko biljki koje su uništavali.... a puževi ne vole kada im se pepeo ili tako nešto suho lijepi po tijelu, otežava im kretanje. A rekli su mi da isti efekat ima i vapno u prahu, tzv. hidrat. Možda da pokušaš?

I da ne preskočim pohvaliti slike.... lijepa je jesen kod tebe! (a zimu bih rado preskočila i ja!)
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 19:26
baš sam čitala tu temu, svakako krećem u spasilačku akciju smile192 najprije pepeo, pa kava ... sve redom da spasim barem nešto da si skupim domaćeg sjemena
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 16:27
Evo mene opet do tebe smile200... supet ti je vrt, a osobito adami... već me neko vrijeme intrigiraju ti veeeeeeliki listovi... Da li su teški za uzgoj u kontinentalnoj klimi?
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.