Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - BB
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


BB

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 21:23
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Betty, drago mi je da si bolje! smile75 smile78

Hvala ti bugice na lepim rečima i posetamaHug
I ja sam ti k'o neka trajnica...pred zimu se izgubim,pa na proleće opet krenem da izbijam iz zemljice.
Toplota i sunce mi daju snagu za život.
Pozdravsmile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 21:42
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Uživala sam u tvom vrtu, uz toliko rascvjetanog moraš ozdraviti, drago mi je da ti je bolje, u narednim mjesecima uz novo kupljeno cvijeće bit će još ljepše , što se tiće krizantemice imam isto takvu posadi ju u zemlju i na jesen će to biti prekrasan grm pun cvjetova smile57

ENHug 
Lukovice su me baš obradovale svojim cvetanjem i divna su uvertira za sve one cvetnice koje željno iščekujemo da nabujaju i pokažu svu svoju lepotu.Hrizantemicu sam zasadila i nadam se da me u jesen obraduje novim cvetanjemsmile78 
The impossible is often the untried.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 21:44
cvjetno i lijepo ....ljiljan je super
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 21:58
pozdravljam te Betty, i drago mi je da si se vratila sa svojim rascvjetanim vrtom.smile79
zato je moj kopitnjak procvjetao!!!!Thumbs Up
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 22:04
Originalno poslano od člana dea78 dea78 napisao:

Pozdrav i nadam se da si ozdravila. jel mi mozes reci koji je to cvijet jel mi je fantastican.hvala.btw nova sam al se nadam da cemo se ubuduce druziti mislim na cvijet sa 4 i 5 slike

Dobro mi došla deaHug 
Cvetić koji ti se svideo je iris histrioides 'katharine hodgkin'.Presladak je u svojoj malenosti jer je samo 10-15cm visok,a njegova svetlo-plava boja je fantastična.
Druženje je počelooo...pozdravsmile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 22:07
Samo da te pozdravim!!! smile78
Dobrodošla nazad, a s dolaskom sunca bit ćemo i mi bolje.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 22:13
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

cvjetno i lijepo ....ljiljan je super

Hvala draga kamenjarHeart
...a za ljiljan ne trči pred ruduWinkLOL 
...ne verujem dok ne vidim svojim očima,značiiii čekamo da procvetaLOL
Pozdravsmile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 22:26
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

pozdravljam te Betty, i drago mi je da si se vratila sa svojim rascvjetanim vrtom.smile79
zato je moj kopitnjak procvjetao!!!!Thumbs Up

Pozdrav i tebi,draga SlavujčiceHug
Dobro si me podsetila da dzvirnem sutra šta moj radismile79 
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 22:43
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Samo da te pozdravim!!! smile78
Dobrodošla nazad, a s dolaskom sunca bit ćemo i mi bolje.

DadiniceHug
Danas je padala kiša ceo dan,al' ja bolova više nemam (jupiiismile213) tako da i nju mogu da podnesemsmile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 23:44
Pa i moraš ozdraviti kad te okruži takva ljepota. Još kad opet zatopli i sunce grane, ozdravit ćeš skroz na skroz.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 00:11
Puno pozdrava i brzo ozdravljenje  i da ovog proljeća uživamo u tvom lipom vrtusmile79
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 06:19
 Eeeej draga, baš sam se pitala gdje si opet nestala! Ozdravi mi čim prije i vrati nam se sa lijepim slikicama svog vrta! smile73smile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 08:56
Predivne slicice a jos je ljepsa vijest da si dobro I da se oporavljas. znam da ces I ti I vrt zablistati u punom sjaju ubrzo smile78
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 09:19
Drago mi je da si opet s nama, proljeće će sve rane da izlječi Big smile
A ove tvoje rascvjetane slike svačiju dušu liječe....
Nisi mogla bolju ružu penječicu da izabereš. Imam već dosta godina Topalovićevu penjačicu "Simpaty" i pokazala mi se je ko najbolja Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 10:17
Drago mi je da si opet tu. Znači bit će opet lijepih sličica. Narcisi su prekrasni a tek onaj mali iris, pravi slatkiš !
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 13:12
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Pa i moraš ozdraviti kad te okruži takva ljepota. Još kad opet zatopli i sunce grane, ozdravit ćeš skroz na skroz.

Hvala ti anabistrice što me obilaziš i misliš na meneHug
Svakoga dana sam sve bolje i bolje i biljčice mi u tome svesrdno pomažu.
Lep pozdravsmile78

The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 13:20
Originalno poslano od člana ane6 ane6 napisao:

Puno pozdrava i brzo ozdravljenje  i da ovog proljeća uživamo u tvom lipom vrtusmile79

Draga aneHeart
Biljčice mi svojim svakodnevnim rastom i bujanjem puno obećavaju...uživaćemo zajedno.
Božur te pozdravlja svojim pupoljcima!smile78



The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 13:28
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 Eeeej draga, baš sam se pitala gdje si opet nestala! Ozdravi mi čim prije i vrati nam se sa lijepim slikicama svog vrta! smile73smile84



Monstera mojaHug
Moram se oporaviti kako znam i umem jer svoje cveće nikom ne dam da ga neguje do jaWink baš sam posesivnaLOLLOL
Pozdravljamo te moja kandilica i jasmile79




The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 13:30
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

Predivne slicice a jos je ljepsa vijest da si dobro I da se oporavljas. znam da ces I ti I vrt zablistati u punom sjaju ubrzo smile78

Hej hercegovkoHug
Proleće i cveće čine čuda...mnogo mi je milo što si svratila do mene!smile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 13:39
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Drago mi je da si opet s nama, proljeće će sve rane da izlječi Big smile
A ove tvoje rascvjetane slike svačiju dušu liječe....
Nisi mogla bolju ružu penječicu da izabereš. Imam već dosta godina Topalovićevu penjačicu "Simpaty" i pokazala mi se je ko najbolja Big smile

Korijenko...divno je videti te ovdeHug
Sigurno je i na tvojoj hasijendi predivno...moram doći u obilazak.
Ružu sam zasadila uz ulaznu kapiju i nadam se da će svojim crvenim cvetnim buketima mamiti goste da svraćaju u moj maleni cvetni vrt i uživaju zajedno sa mnom.
Lep pozdravsmile78

 
The impossible is often the untried.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.