Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No. 5. Božični swap 2013
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No. 5. Božični swap 2013

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 23:44
u nedjelju ćemo staviti parove, ali naravno ako se još netko prijavi i poslije nedjelje ubaciti ćemo ga u igru.

pakete ne morate slati u pon. kada ima još 12 dana do Božića, tako da mogu i krajem tjedna.
A onaj drugi pon. je već na knap ali isto nije kasno da se pošalje.


treba samo napraviti poklon mirno i smireno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 00:03
Joj da, ne ovaj, več onaj ponedjeljak. Ma ja sam se zbunila, sorry.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 00:34
tako već da
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 15:09
i ja gotova sa svojim
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 15:17
Bogme ste brzi, svaka čast
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 17:39
ja sam djelom gotova još samo ''glanc''Wink
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 08:03
ja sam mislila da će parovi biti stavljeni juče.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 08:04
Stavim danas oko podne , može???
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 08:06
možeWink
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Renea View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Renea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 18:05
Prijavljujem se i ja
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 18:14
Prijavljeni:


-Dalmatinka
-Glikica
-vijolica
-miska
-antonija
-rosa2
-ajama
-lilie
-Ivana-Mia
-Renea


Parovi:

Glikica - antonija
miska - vijolica
Ivana-Mia - rosa2
Renea - Dalmatinka
lilie - ajama
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 18:45
alelujaaaaa, super, baš se veselim GlikiciTongue!   (svakako sam joj trebala nešto poslati danas a nisamWink)
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 18:47
Ahahaha Antonija, evo ti prilika 2u1 da sve odradiš. 
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 20:24
2u1 kao što i glikica kaže, odmah jedna poštarina manje
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2013 u 14:59
Kako napredujete... jeli sve gotovo ili se još radi??
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2013 u 16:32
ja sam gotova javila sam se svojoj partnerici ,ali još nisam dobila nikakvog odgovora tako da neznam jel če to uspjeti do Božića
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2013 u 18:07
ja poslala.nisam baš nešto zadovoljna.nije ispalo kako sam to zamislila,ali valjda sam u minus fazi.molim lilie da ne očekuje previše.bit će prilike da se iskupim
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2013 u 19:03
Ja sam svoje napravila, spakirano je, ako sutra u jutro pošaljem valjda će stići na vrijeme do Božića. Dala sve od sebe da bude lijepo, meni se sviđa, nadam se da će i mojoj partnerici odgovarati.
A mislim da je bit svega ovoga da mislimo jedni na druge, da si damo truda koliko možemo, da pokažemo dobru volju. Smatram da ovo nije natjecanje ko će više i ko će bolje. Cure, veselite se darovima, ja se veselim.
 
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2013 u 19:05
sve pohvale organizaciji i ucesnicima....odlicna ideja za zblizavanje clanova!!!
zao mi je sto nisam ove godine u mogucnosti ucestvovati s vama, ali nadam se da ce biti jos prilikasmile79 svima
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2013 u 19:24
Ja sam gotova i jučer sam ga poslala Vijolici
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.