Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No. 5. Božični swap 2013
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No. 5. Božični swap 2013

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: No. 5. Božični swap 2013
    Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 12:43
Za početak kao i svaki put....

Što znači swap?

Swap doslovno znači razmjena! Dakle, za swap se prijave (na ovoj temi) svi zainteresirani članovi foruma do zadanog roka prijave. Organizator (moja malenkost u ovom slučaju) potom nasumičnim odabirom izvlači parove. Parovi si zatim međusobno rade predmete na zadanu temu swapa, razmjene adrese na pp (ili kako im je zgodno) te pošalju jedno drugome radove! Dobivene radove slikaju i stavljamo ih ovdje kako bi ih svi vidjeli i divili im se!


****** ***** ***** ***** ***** ***** ****

TEMA:     Božić i zima

Imamo jako kratki rok ali ako hoćete i uspijemo se organizirati još uvijek stignemo!!!!

Prijavljeni:


-Dalmatinka
-Glikica
-vijolica
-miska
-antonija
-rosa2
-ajama
-lilie
-Ivana-Mia
-Renea


Parovi:

Glikica - antonija
miska - vijolica
Ivana-Mia - rosa2
Renea - Dalmatinka
lilie - ajama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dalmatinka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmatinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 12:54
Ja se prijavljujem!!!!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 15:41
I ja se prijavljujem !

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 16:02
I ja¨!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 16:44
Malo po malo pa se će nas se i skupiti.Thumbs Up
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 18:50
I ja sam zaOsmijeh
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 20:59
i ja!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 23:38
super super!!!!! vec nas ima da možemo održati swap....
Svi koji su se prijavili mogu već početi sa izradom da se stigne napraviti a onda krajme tjedna objavimo parove, pa da pokloni stignu oko Božića!!!!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2013 u 14:27
bravo admine brzo si ti to pokrenuo Smile i ja se prijavljujem

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2013 u 17:11
prijavljujem se i ja
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2013 u 17:54
super super!!!!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2013 u 19:50
Evo i mene!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2013 u 23:00

počnite odmah sa izradom a onda krajem tjedna objavimo parove i do Božića sve bude gotovo!!!!!!

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2013 u 23:08
Ovaj put ću preskočiti.Lani sam se prijavila i pokajala.Dijelom i zato jer nisam imala vremena,a i nisam se proslavila sa radom.Sa uživanjem ću vas pratiti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 16:22
Do kad nam je rok ? Inače, ja samgotova sa darovima.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 16:55
Pa da dobijemo za Božić, dan prije dan kasnije.
još do nedjelje ostavimo ovako a onda dodajemo parove
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 19:06
Kiki, zašto si se lani pokajala, poklon ti je bio super. ja bi bila sretna da sam dobila, onaj mužar, ako se dobro sjećam!
šta bi ja trebala reće, moja partnerica mi se nikad nije javila, ni da je dobila poklon. samo se nadam da joj se nije dogodilo ništa loše.

baš sam mislila pitati radi li iko išta, vidim glikica gotova, ja još smišljam šta ću raditi.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 23:28
Radi se,radi.Još malo pa gotovo.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 23:36
Tako treba!!!!


ps. Kiki-ko iako nisam vidio tvoje radove u živo, ali na forumu jesam i to puno i ni jedan od njih nije izgledao loše. Ne treba biti previše samokritičan nego napraviti nešto u guštu i šali i zabaviti se sa drugima.


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 23:38
Kad će biti izvlačenje parova, u ponedjeljak treba slati paketiće ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.