Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Advent - Paris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Advent - Paris

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 21:48
Evo nisam mislila pokazat ali se nisam mogla otet dojmu, ovi čokoladni su na svim punktovima, gdje su znamenitosti i moja kćer se smilovala i kupila neke sitnice a onda je usljedilo "odakle dolazite" ona kaže from Croatia a on će ko iz topa "A Dubrava", Eto Zg poznat po Dubravi





Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 22:18
Krasne slike lijepog izleta smile55
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 19:32
Htjela bih podjeliti još par sličica, Sena rijeka koju premošćuje 31 most unutar Parisa, a zašto su zanimljivi. Uz svaku znamenitost u blizini je most za prelaz s jedne na drugu stranu, ali kaže se da je Paris grad ljubavi, a evo i zašto?....





Na mostovima se ostavljaju katanci (lokoti) zaključani a ključić se baca u Senu i tako je ljubav zaključana. (samo neznam ako pukne tko roni u mutnu Senu po ključ
)



Dvije mlade dame upravo zaključavaju svoju ljubav

Plovidba Senom je nezaboravna, Ako ste u duetu jedan gleda lijevu a drugi desnu stranu i na okretištu je obrnuto


Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 19:36
LOLljubavni lokoti....sigurno je onaj treći koji se umiješa dobar bravar LOL 
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 19:42
Ovo je nešto što me oduševilo, slikari nisu samo na Monmartu, ima ih svukuda, slikaju po pločnicima i uvečer svoje slikarije morju obrisati, jedna mi je posebna









Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 19:46
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

LOLljubavni lokoti....sigurno je onaj treći koji se umiješa dobar bravar LOL 


Eto draga Moon ja to pomislila kad sam se šetala, ukrala si mi misli
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 19:58
Ovaj osmerokut je nulta točka od koje se mjere sve udaljenosti u Parisu, nalazi se na trgu ispred Notre Dame. Ali ona je postala atrakcija turistima ne zbog mjerenja udaljenosti već kažu da stajanjem na nju ispunjava se želja koju si poželio, pa tako je rijetko prazna da moraš zamoliti da se maknu da se slika, ali svi slušaju i bez pogovora se sklanjaju



Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 20:11
Ovo je samo za dušu za džep nije od tisuću eurića pa dalje







Pokušala sam slikat i prodavaonicu cipela, izloga nema samo ostakljena vrata, ali unutra jedan kupac odnosno dama isprobava , oko nje šest prodavača (vidi se izvana jer je pala noć)zaštitar diskretno prilazi i nema od fotke ništa, a za cijenu ne pitajte, prava sitnica desetak tisuća eurića, prolazili smo i pokraj draguljarnice gdje je rado kupovala princesa Diana, ali u blizinu nismo mogli, fotku imam ali je ne mogu pronaći
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 20:20
i za kraj tipične zgrade Parisa









Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 20:36
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana moon moon napisao:

LOLljubavni lokoti....sigurno je onaj treći koji se umiješa dobar bravar LOL 


Eto draga Moon ja to pomislila kad sam se šetala, ukrala si mi misli


A ja  sam pomislila da bravar roni u mutnu Senu po ključ,drago mi je da si osjetila čari Pariza i žao mi je da si imala samo pet dana. Jelda da je očaravajuć! Ja sam sebi obećala još jedan đir.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 21:55
prekrasno i neprocjenjivo, blago ti se

hvala što si nam dočarala doživljaj Wink
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 20:26
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

prekrasno i neprocjenjivo, blago ti se

hvala što si nam dočarala doživljaj Wink



Draga moja stvarno sam uživala, da je bilo još pet dana nebi bilo zgorega, ali i ovako je predivno
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 20:45
smile141
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 21:27
Mari
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 21:46
Baš mi je drago da si se lijepo provela i što si sve to podijelila s nama.Prekrasne slike,uživala sam .
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2013 u 23:44
Hvala Aralija za lijepo prikazano putovanje, drago mi je da si uživala na prekrasnom putovanju. Pariz je lijep u bilo koje godišnje doba pa čak i po zimi. Sigurno imaš još slika pa nam stavi još koju smile143
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2013 u 11:10
Jako lijepa reportaža. Bilo je uživanje prošetati s tobom ulicama Pariza.
Ja odmah zamišljam kako je to nekad bilo.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2014 u 23:59
Nisam stigla do Pariza , grada ljubavi ! Hvala tebi da si me svojim slikicama povela na to putovanje .
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 01:51
Krasno,a onaj čokoladni je sigurno mislio na Dubrovnik,jer osim za Dubrovnik i Šukera stranci ništa ni neznaju.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 15:27

Nije kiki mislio na dubrovnik, vjerujem da za njega nije nikad ni čuo, mislio je stvarno za zagrebačku Dubravu jer oni kupuju đinđuve tamo. Lomio je jezik dok je na slabom engleskom objašnjavao gdje je to. Pojam Zagreb mu je bio tezak samo je uspio reći da je to glavni grad

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.