Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 51>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 19:34
Onda i ja obavezno probam čistiti, tim više što mi smetaju mirisi kupovnih otrova. Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 20:10
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Danas sam isprobala čišćenje s bio enzimom. Oduševljena sam, "mali čisti k'o blesav" i to bez nekog posebnog ribanja. Mislim da do sada nikada nisam imala bolje sredstvo za čišćenje.

monstera, trebala sam ja toga kupiti višeLOL 

   Baš mi je drago da se nižu samo pozitivna iskustva! EmbarrassedHugsmile78smile84

 Samo kod bilo kakvog čišćenja i ribanja treba dobro paziti da voda u koju se ulijeva enzim bude uvjek  mlaka ili umjereno topla, inače ako je jako topla, poništit će ga i ubiti sve vrijedno u njemu..




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 20:37
Da, da monestra, sve sam zapamtila dok sam čitala i pazila sam na temperaturu vode. Oduševljena sam smile170
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 20:41

     Baš mi je drago da ti se sviđa.....Možda je ispočetka imao malo čudan miris, no nakon što malo odstoji, nakon procjeđivanja brzo se popravi i oporavi...Embarrassedsmile84




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 21:17
Moj bio enzim bit će spreman 14. o4. jako sam nestrpljiva da ga isprobam.Za sad ima dobar miris,sve voće je već dugo na dnu, a gore se stvorila jako tanka bijela mrena. Dali je to u redu? (da opet ne čitam sve od početka)
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 21:47
 Marta, u redu je ta mrena ili gljiva što li već, na enzimu. Imala sam i ja na prvom enzimu, ako se ne varam to enzimu dođe ko neki zaštitni sloj, tako se štiti od prljavštine i sitnih čestica prašine...Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 21:52
Koliko dugo treba pjenit enzim?
Meni je pjenio nekoliko dana sad slabo gotovo ništa. Danas mu je mjesec dana. Da ga sad ne otvaram svaki dan već samo povremeno???

Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 21:56
Hvala!Sad mi je lakše.
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:00
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:


 Marta, u redu je ta mrena ili gljiva što li već, na enzimu. Imala sam i ja na prvom enzimu, ako se ne varam to enzimu dođe ko neki zaštitni sloj, tako se štiti od prljavštine i sitnih čestica prašine...Smile



Hvala!Sad mi je lakše dalje čekati.
Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:03
hvalaEmbarrassed

Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:06
da se pohvalim i ja sam probala napravit enzim ,sada mu je nekih 15 dana i u njemu se nalaze kore limuna .naranče i jabuka.Nadam se da će bit dobro ,ipak mi je prvi put Smile .napravila sam u boci od 2 litre.

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:08
 
Zdenka, samo hrabro naprijed ne možeš ništa pogriješiti, a da se baš tekućina i počne kvariti, lako se da popraviti...SmileThumbs Up




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:12
 Ja sam baš  htjela pošpricati češnjak enzimom, a ono opet kažu kišu....


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:19
nadam se da će uspit ,ako ne ti mi prodašHug

Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:21
da li to znači da može obraniti od nametnka koji napadaju češnjake
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:27

Zdenka HugHeart     I to, jer nametnici ne vole miris octa, ali i jako  je dobar baš kao gnojivo...Smile





Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:41
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:


     Baš mi je drago da ti se sviđa.....Možda je ispočetka imao malo čudan miris, no nakon što malo odstoji, nakon procjeđivanja brzo se popravi i oporavi...Embarrassedsmile84


Ma ti mirisi uopće nisu važni, ionako kod upotrebe miris se niti ne osjeća. Sve se to ublaži u vodi tako da je potpuno svejedno. Jedino je važno da je miris "normalan" i da ne nagovještava da se bio enzim nije napravio kako treba
Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:44
da li se to može malo požuriti smile106nestrpljiva sam
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:56
 Moon  sve si lijepo rekla ! smile58smile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 22:56
Dobro došla zdenka39 smile75

Može se požuriti, kako da ne i ja sam požurila. Sad te zanima kako? E pa kupila sam od Monstere pa nisam morala nestrpljivo čekatismile96
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.