Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kockavica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kockavica

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ronca View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2013
Lokacija: Samobor
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ronca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: kockavica
    Objavljeno: 21 Siječanj 2014 u 19:52
osim ovdje nigdje ne mogu pisati ni odgovarati na teme. Cry zanima me kockavica, bilo kakva, od one divlje do onih velikih. da li ih netko ima, uzgaja, prodaje....? javite mi se
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2014 u 21:28

ronca, kockavica sam vidjela u prodaji na jesen, kad se i sadi većina lukovica. Imali su je Bauhausu, Zgb i još jednoj sjemenarni. Čak se i po mirisu osjeti da je u prodaji, kad se nađeš u blizini lukovica.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
frenky View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frenky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 20:16
ima to još di za kupit? bilo je na vrtlarici da je dobra protiv voluharica u vrtu
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.