Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - radovi moga sina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


radovi moga sina

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: radovi moga sina
    Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 22:35
Moj mladji sin Dino od malena voli crtanje olovkom....danas ima 16 godina i stvarno je postao pravi mali umjetnik....
odlucila sam neke njegove radove podijeliti s vama(bar one koje sam nasla u kompu)....
moram naglasiti da su neki crtezi radjeni i prije nekoliko godina, dakle kada je bio i mladji...

kao i svakoj majci radovi njenog djeteta su predivni i krasno vidi napredak...zato i zelim da ih pogledate i sami procjenite kako vam se svidjaju....

pa evo nekih...





a ova je zavrsena prije par minuta


moram ga natjerati da izvadi neke radove iz okvira jer su vec objesene na zidu Smile
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 22:49
smile55svaka cast - I trebas biti ponosna.
tako mlad a tako nadaren. I budi sretna da ti dopusta da pokazes radove, I moja kcer lijepo crta ali "izbije rat" u kuci ako to zelim nekome pokazati.
 
uzivaj draga I budi ponosnaHug
 
 
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 23:24
Čestitke mladom umjetniku! Ovo je više nego fantastično!!!!

Monna draga, imaš i zašto biti ponosna i preponosna!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 00:34
Tvoj sin je talentiran, nadam se da će nastavaviti usavršavati svoj talent i da ćemo negdje na nekim poznatim zidovima gledati njegove slike, diviti se i reći - to je sin naše Monne smile141
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 01:05
Predivni radovi. Treba ga usmjeravati da usavrši i koristi talent.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 07:24
prekrasno, dečko stvarno ima talenta

Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 08:28
NEVJEROVATNO! Prvo sam pogledala slike pa onda procitala da ima 16 godina, a mislila sam da ima bar 30! Ovo je malo reci savrseno!
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 08:39
klaudijaHug, hvala ti,... ne znam koliko je  tvoja djevojcica stara, ali to "prodje" kad malo narastuWink
dadiniceHug, hvala draga na tako lijepim rijecima...
moonHug, iz tvojih usta u bozje usi, hvala....
smrckoHug, ne znam sto je danas pametno, nasi likovnjaci uglavnom gladuju pored svog talenta..
ntalijaHug, hvala na lijepim rijecima podrske

cure, velika smile79 svima koje ste odvojile minut svog vremena na hvalisanje jedne ponosne mame....nemojte mi zamjeriti....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 08:41
kacunak, Hug hehehhe da, sad je 16, ali ako pogledas datume na slikama imao je i manje....hvala ti na lijepim rijecima....smile79
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 19:19
Nemora biti samo likovnjak. Lijepo je da čovjek i privatno ima hobi uz koji se opušta. Talent se uvijek njeguje i nadograđuje.
Moj rođak je završio sasvim drugi fakultet ne vezano za crtanje, ali se finansirao crtanjem.
Danas je vezan za umjetnine poslom.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 19:48
Prelijepo.... Uvijek sam se divila osobama koje znaju crtati....  Moj domet u crtanju je čiča Gliša......( sada to crtam mojoj unučici )....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 19:54
Krasni crteži! Totalni sam laik ali napredak je vidljiv... Walter je za čistu 5-icu! smile187
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 19:56
Zbilja imaš zašto biti ponosna! Svaka čast mladom umjetniku!smile55
Oduševio me posljednji crtež!
Samo 16 godina.... Bravo!!!
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 19:58
ovo je prekrasno ...ja kako kaže Milica crtam samo čiča glišu    
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 21:09
Stvarno dečko ima talentaTongue


Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 21:24
Vrhunski! Nadam se da će tvoj sin završiti likovnu akademiju jer ovakav dar se mora usavršiti i jednom dobro naplatiti. Već sada bi mogao otvoriti svoju web stranicu ili blog, staviti crteže u maloj rezoluciji i ponuditi ih na prodaju (u visokoj rezoluciji). Mogao bi se koristiti i nekim servisima na internetu koji omogućuju prodaju slika i crteža. U svakom slučaju, moj naklon, majstore Dino!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 07:19
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Nemora biti samo likovnjak. Lijepo je da čovjek i privatno ima hobi uz koji se opušta. Talent se uvijek njeguje i nadograđuje.
Moj rođak je završio sasvim drugi fakultet ne vezano za crtanje, ali se finansirao crtanjem.
Danas je vezan za umjetnine poslom.Smile
lijepo je kad covjek uspije ostati uz nesto sto voli.....ja sam rekla da ga nikada necu sputavati u odlukama takve vrste (mozda malo usmjeravatiWink), ali sputavati...nikada....
vidjet cemo...tebi smile78
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 07:30
milice Hug, da i ja sam takva, otprilike ostala na nivou crtanja cica glise, mali je nekako pokupio crtanje na MM(on zna lijepo nacrtati, ali nema oko za detalj i strpljenje), a upravo to je mogao dobiti na mene, jer tu sam opet ja "jaka"Smile
desert roseHug, hvala draga na lijepim rijecima....
mirandaHug, da i mene, proslo je par dana otkako je poceo to crtati pa u konacnici i zavrsio, a ja se jos uvijek divim...
kaktusHug, heheheheh znam kako ti je, tehnicko crtanje mi je islo skroz ok, ali ovako lice nacrtati...raketna fizika....
huskybuckaHug, hvala Wink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 07:45
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Vrhunski! Nadam se da će tvoj sin završiti likovnu akademiju jer ovakav dar se mora usavršiti i jednom dobro naplatiti. Već sada bi mogao otvoriti svoju web stranicu ili blog, staviti crteže u maloj rezoluciji i ponuditi ih na prodaju (u visokoj rezoluciji). Mogao bi se koristiti i nekim servisima na internetu koji omogućuju prodaju slika i crteža. U svakom slučaju, moj naklon, majstore Dino!

andinaHug, hvala na lijepim rijecima, postoje njegovi radovi na nekim stranicama na netu, recimo na deviantart.com....cesto crta portrete kao rodjendanske  darove svojim prijateljima, ali nije trenutno zainteresiran za prodaju crteza(bar tako kaze).....htio je nesto prodati kao manji, jedan nas poznanik mu je ponudio novac, ozbiljan novac za crtez po narudjbi, ali tada ja nisam dala....Smile
vjerujem da ce vec on naci svoj put, naravno ako bude i dalje usvrsavao i gajio svoj talent, za sada stvarno samo uziva u tome sto radi...smile79
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 08:03
Gledam slike i ne vjerujem da netko tako nešto može nacrtati.
Meni su govorili da lijepo crtam ali sada sam shvatio da je to samo bila roditeljska laž koja tješi sina... "da da jako je lijepo, ma predivno".

Jer kad vidim ovu zadnju sliku i Waltera na njoj, onda se vidi šta je umjetnost.

ps. ne bih ga ja ni fotoaparatom tako dobro uslikao.



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.