Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičin mini eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičin mini eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 39>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 06:06
Hvala, draga moja prijateljice! Heart
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 16:05
Novi prošireni dio povrtnjaka - isfrezan, pograbljan... Smile

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 19:43
Drugi mini plastenik - leja, danas napravio MM Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 20:03
Jagodica se sprema cvasti Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2014 u 19:17
Tek niknuti kiwano...Smile čeka tople dane za sadnju u povrtnjak...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2014 u 19:19
I patišoni...Big smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2014 u 19:21
Paprika babura
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 17:42
Kako biljčice lagano rastu i sve je toplije, kod mene je krenulo prvo malčiranje Smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 17:45
Biljčice za začine Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 17:47
Malčirana blitva, nevidljiva LOL , tek niknuta...
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 19:46
Krastavci su ti već za presađivanje, takve sam ja sadila iz posudica u vrt. Za sada još nisam ništa piknula u zemlju, možda sljedeći tjedan posijem nešto krastavaca i tikvica. Brzo rastu pa neću previše žuriti, bojim se da bi moglo biti mraza, kod mene je vrijeme prevrtljivo.
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 17:45
Ni kod mene nikad ne znaš s vremenom, zna biti mraza krajem travnja. Ali, saditi ću kao i svake godine, iza 20.travnja, pa pokriti ako naiđe. Smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 14:29
Radovi su malo stali, nepovoljni vremenski uvjeti su razlog tome. 
Posijano je niknulo: salata kristalka, crvena salata, slavonska salata, cikla, mrkva, peršin i celer.
Najbolje se drže jagode, sve redom cvatu i možemo se nadati slasnim plodovima. Smile
Paradajz marglobe koji je posađen ispod leje, u odličnom je stanju, polako se deblja stabiljka, ima lijepu boju i lagano raste.
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 21:49
Bugica i ja sam otkrila tvoj vrt! Baš mi je drago da ću moći šetati njime. Sama sam pomalo lijena da napravim svju temu, a i slike mi teško idu. Zato uživam u tuđima. Usput pitanje kako su visoke one rajčice čije sjeme si mi poslala? Mislim visoke ali nisam sigurna. One moje su visoke.
P0zdravsmile219
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 15:32
Draga prijateljice, evo meni i tebe! Hug  Neka, to je lijepo, a ako želiš pokrenuti svoju temu, mogu ti pomoći oko slikica, nije komplicirano. 

Što se rajčica tiče, pripremi velike, čvrste kolce. Obje sorte sadim prvi put, ali kako su mi rekli, stump je visok i rodan sa vrlo velikim plodovima, oko 500-1000 gr. Dakle, svakako treba dobru potporu. Za persimmon nisam sigurna visinu, ali su mu plodovi isto veliki. 

Sad nemam baš novih slikica, vrijeme mi ne dozvoli ni sadnju ni slikanje, ali biti će. Dođi mi opet! smile78
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 09:21
Bugice sve ti je super niklo,kivani su me odusevili,kud i ja tako ne posadi u tegli.sretno sa sadnjom i dalje.Thumbs Up
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 16:20
Pustolovka, hvala i dobro mi došla, navrati još koji put! Heart

Kiwanići su mi stali s rastom, fali sunca i topline...držim ih u plasteniku ali nikako da porastu. Nema veze, početkom petog mjeseca ću ih posaditi na crnu foliju takve kakvi jesu. Smile
Na vrh
anđeo bez lica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2013
Lokacija: Prigorje,Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđeo bez lica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2014 u 22:27
Krasno ti je sve ,lijepo si krenula, sa nekim optimizmom koji se vidi u tvojim postovima,  hvalim , znam da će biti lijepi prošireni vrt , te zato jedva čekam nove slikice iz tvog vrta, sa pokojim savjetom za mene-početnika
pratim svakako Wink
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2014 u 16:14
Anđele, dobro mi došla! Hug
Lijepe riječi si mi uputila i zahvaljujem ti za to. A početnik sam i ja, neke četiri godine se bavim malim vrtom... i još puno toga učim usput, najčešće na svojim greškama... LOL
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2014 u 16:43
Ovako izgleda rajčica marglobe, koja je u leji u vrtu već duže vrijeme
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,246 sekundi.