Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičin mini eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičin mini eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  123 39>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bugičin mini eko povrtnjak
    Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 11:24
Dragi svi, dobrodošli u moj skromni povrtnjak - naslov govori sve smile76 ! 
Gledajući vaše ogromne i prelijepe vrtove, vagala sam da li bih otvarala svoju temu, no ljubav prema mom hobiju je prevladala. Dakle, veličine je dobrih 5x5 m plus jedna zasebna gredica na kuminom vrtu. 
Evo kako je bilo prije par dana u zimskom snu... Ogromni ledeni čuvar i moj mali šef smile125






Danas sve mokro i u magli...



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 11:31
Proljeće polagano dolazi, vlasac se budi!


I malo peršina, celera i kovrčavog peršina...

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 11:32
 smile73  Pozdravljam još jednu zanimljivu povrtnu temu ! Bugice draga,  još jednom ti želim, Dobrodošla među nas povrtlare ! Hugsmile84

 Vjerujem i znam da ćeš nam sigurno imati štošta lijepoga pokazati ! smile57


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 11:33
I jedan pogled izvana Smile

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 12:57
bit će to krasan povrtnjak, nije bitna veličina već volja, šef ti je presladak Thumbs Up
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 14:05
Draga monstera, hvala smile79
Draga enrikova nona, hvala i tebi smile79
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 20:24
Evo i tebe, neka! smile75 Još malo i biti će sve lijepo zeleno! Doći ću u "inspekciju"! LOL
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 20:36
Draga Bugica, kažeš mali 5 x 5, vjeruj mi ja bi bila jako sretna da ga imam, jer nema ni malo mjesta kod sebe.  I u to malo kvadrata može se sve i svašta posaditi. Nije bitna veličina. Pozdrav od mene smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 20:43
Drage moje desert rose i Karli hvala vam na posjeti smile76, uljepšale ste mi i dan i temu Hug
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 20:51
Draga Bugice...iskreno,drago mi je sto si se pridruzila ovoj divnoj druzini,
Šef je...pa Šefoski stav vec sad zauzeo...sladak je kao secer....
o velicini leje necu da pricam....bila velika ili mala ti ces je,sigurna sam,napuniti kako ljubavlju tako i prelepim biljkama...dobro je nesto i zdravo pojesti......
       Dobro nam se pridruzilasmile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2014 u 08:22
Leona31, hvala na lijepim riječima smile95 
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2014 u 10:19
Draga bugice, želim ti puno lipog  i zdravog povrća , nema do svog povrća ,pogotovo u današnje vrime svakakakvih  otrova.MOj vrt je još manji pa bude dosta  povrća za obitelj a i prijatelji dobiju ponešto.Uživaj....smile161
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 00:57
Bugica, drago mi je da si odlučila biti aktivna u ovoj temi. Ako si dobro organiziraš svoju gredicu, može biti izdašna. Pratit ću tvoje radove. Pusa malom šefu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 08:00
Drage moje ane6 i anabistrica lijepo da ste mi svratile u posjet. Zahvaljujem vam na podršci smile79
Na vrh
mikica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 15:09
Nebrini što je mali podarit će on tebi puno povrća. nemoj samo zaboravit jedan komadić dati i šefu da malo radi. I ja sam počela s tako malim ali su prevladavale jagode, sad je svake godine sve veći, ali pošto ja imam dva mala šefa mora biti dio i za njih inače ode bager i u moj dio smile68
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 15:23
Originalno poslano od člana mikica2 mikica2 napisao:

Nebrini što je mali podarit će on tebi puno povrća. nemoj samo zaboravit jedan komadić dati i šefu da malo radi. I ja sam počela s tako malim ali su prevladavale jagode, sad je svake godine sve veći, ali pošto ja imam dva mala šefa mora biti dio i za njih inače ode bager i u moj dio smile68


He, he, he... to s bagerima mi je poznato. A kad još dodam ljetnu kuhinju moje male princeze koja jako voli brati cvijeće, povrće, naročito zeleno i nezrelo, i kuhati našoj jadnoj pekinezerici smile203... Hvala ti, draga, što si navratila i dala podršku mom hobiju smile75
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 19:25
Puno sreće i uspjeha u realizaciji tvojih ideja smile161
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 14:48
Draga medy, drago mi je da si svratila k meni, makar nemam još skoro ništa za pokazati, hvala na tvom posjetu i lijepim željamasmile79
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 15:20
Proteklih dana, kod mene su opako krenule pripreme. Obzirom da sam, pretežno, orijentirana na sadnju paradajza u svom povrtnjaku, tako sam ih posijala petnaest vrsta (žutih, crvenih, crnih). Neki su već stasali za balkonski palstenik, tako da ću ih preseliti vrlo uskoro. 

Slikice slijede kad moj fotograf nađe vremena Wink
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 20:26

  ClapClapsmile186Jedva čekam slikice! HugHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.