Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kad san postane java
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kad san postane java

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 21:15
i ja ti želim puno uspjeha i uživancijeHug i da ti se ruka brzo oporavi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 07:11

Jako me veseli da su moji hibiskusi došli u tako vrijedne ruke.

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 23:16

Kućica je krasna, a teren oko nje samo čeka vrijedne ruke pa da zablista. Znatiželjna sam, pa budem pratila preobrazbu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 23:39
Za kućicu dijelim prethodna mišljenja, stvarno je ko iz bajke, a prostor oko kućice je taman za lijepi vrt. Kakva je zemlja? Jel kvalitetna, to je najvažnije. Za polusjenu ćeš naći puno biljaka, možda i više nego za žarko ljetno sunce.
Brzo saniraj ruku da možeš sve svoje ideje ostvariti, a mi ćemo te pratiti.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 08:53
...oduševljela sam kućicom, jako mi se sviđa...a što se tiče sjene, ima jako, jako puno biljaka za sjenoviti vrt koje su jednako lijepe kao i ostale...no, o tom, potom...baš me zanima kaj ti budu vrtlari u vrtu obavili za te novce, nekak mi se čini malo previše novacaConfused...u svakom slučaju kada ti drugo ne preostaje moraš njih angažirati, razumljivo mi je...želim ti brzi oporavak, no i ovako s rukom u gipsu možeš planiratiWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 07:52
evo skinula sam gips ali ne mogu ništa s rukom...sam samo vježbe, vježbe da ju čim prije stavim u funkciju. Cvijeća sam već nakupovala - ljiljane, dalije, narčila razne biljčice, trebala bih i sjeme sijati ali još ne mogu s rukom, nadam se idućeg tjedna

A što se tiče te firme, ako msilite da je to preskupo, budem upitala još neku
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 00:47
Ajme kako preslatka romantična kućica i puno mjesta za stvoriti predivne bajkovite cvjetne priče.Vrt u polusjeni mi je tiha patnja,to su mi uvijek najljepše kombinacije, a isto tako mogu biti šarene kao i sunčani vrtovi.Baš nestrpljivo iščekujem razvoj događaja.Pozdrav!smile161
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 02:20
Dobrodošla draga.Sa zanimanjem ću pratiti razvoj tvog vrta.Da imaš hladnog mora za namočiti ruku brzo bi ozdravila.Tako sam i ja kad sam sredila nogu.Probaj sa morskom soli u vodi.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2014 u 21:30
Kućica je prekrasna, a i tvoj mali vrt u ZG. Bit će to kućica iz snova kad preseliš dio ovog cvijeća. Clap
život je more
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 06:11
koja predivna kucica,mogu mislit kako ce to biti lijepa kuca u cvijecu za kratko vrijeme
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2014 u 00:43
Originalno poslano od člana Aidazg Aidazg napisao:

evo skinula sam gips ali ne mogu ništa s rukom...sam samo vježbe, vježbe da ju čim prije stavim u funkciju. Cvijeća sam već nakupovala - ljiljane, dalije, narčila razne biljčice, trebala bih i sjeme sijati ali još ne mogu s rukom, nadam se idućeg tjedna

A što se tiče te firme, ako msilite da je to preskupo, budem upitala još neku


Kako napreduju radovi? I kako su odradili posao, mislim na firmu?Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.