Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
Korisnik
Poruka
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2019 u 15:25
Imam jedno pitanje:Kako i kada što sijati, presađivati, da bi vrt bio maksimalno iskorišten?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2019 u 07:11
Ujutro me dočekalo iznenađenje:schefflera je nakon zimske pauze počela tjerati novi listić.


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2019 u 09:40
Procvala neki dan kamilica
I kadulja ima pupove.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2019 u 14:12
Rotkvica
Jučer sam nabrala svoje prve rotkvice i baš sam bila sretna što su mi uspjele :)

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2019 u 07:18
U moru objava na internetu,negdje je netko napisao da na gredici sa krumpirom sadi kupus.
Iznenadila me čuvarkuća na krovu kuće, prekrasna je



Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2019 u 11:48
Prvi put sam ovo sijala.
Da li možda netko zna da li je to borač?




Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2019 u 13:15
Originalno poslano od člana macorka macorka napisao:

Prvi put sam ovo sijala.
Da li možda netko zna da li je to borač?





Da, to je borač.Predivan je. Otkriće ove godine.

Ove godine prvi put imam i rajčice žuta kruškica i crni cherry.

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2019 u 08:53
Suncokret :)


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2019 u 08:56
Kozmos ili uresnica.
Puhao je vjetar i slika je ispala mutna.




Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2019 u 08:58
Mini cherry rajčica


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2019 u 22:36
Čestitam! Uspjesno i dalje
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2019 u 07:39
Hvala,
Ove godine nisam puno provela u vrtu.Uspjeli su mi kozmosi, suncokreti, ukrasni visoki slak,tikvice na kompostu,nabrala sam prvi put hokaido tikvice,skupila sam sjeme peršina, celera, rajčice,nevena porcipine,luk je otišao u sjeme, češnjak sam prekasno počela vaditi, rajčicu su napali smrdljivi martini, krastavci koje sam prve presadila nisu se primili,šteta da nisam još posijala kasnije.
I svake godine otkrijem nešto novo, ove godine je to tikvica hokaido, neven porcipine i borač :)

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2019 u 07:46
Borač cvijet


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2019 u 10:11
Sad dok su prestale vrućine, u jesen, ružičaste kaktus dalije su prekrasne.I tako su krasne sve do prvih mrazeva.


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2019 u 15:41
Jako su ti lijepe dalije i u njima ćeš sve do prvih mrazova uživati.
One su mi jedno od najdražeg cvijeća kojeg pamtim iz vrta kuće moga djetinjstva. Mama ih je imala puno vrsta - od visokih čiji su cvijetovi bili veliki kao tanjuri pa sve do onih sitnih sličnih gumbekima. One i krizanteme su dočekivale snijeg u vrtu.

A tek kako su lijepo izgledale kada se sa njima napuni vaza i u nedjelju stavi na stol prekriven svečanim stolnjakom. Baš su za pravu rustikalnu atmosferu.
To je zahvalno i nezahtjevno cvijeće.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2019 u 09:53
Obožavam dalije, dala mi je baka.Htjela bih još više boja i neke sam kupila,pospremila sam gomolje,ali su propali.Imala sam i puno niskih,ali su također propali.

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2019 u 14:15
Tikvica, neznam koja bi bila vrsta, mislim da se iskrižala.




Na vrh
Una View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Srpanj 2016
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Una Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2019 u 00:26
Meni sliči na onu malenu ukrasnu tikvicu...?!
Bajke leže u meni poput sjemenki...potreban je samo dašak vjetra,zraka sunca ili kap vode pa da se rastvore u cvijet
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2019 u 11:54
Nije mala, velika je.Podsjeća me bojom na ukrasnu tikvicu, a oblikom na puter tikvicu.

Na vrh
Vofo2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2019
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vofo2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2019 u 18:58
Treba znati što sijati a što presaditi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,183 sekundi.