Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičini cvjeteki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičini cvjeteki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 154>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 08:24
Originalno poslano od člana dea78 dea78 napisao:

da volim ljubicice i trenutno sam u potrazi za ljubicicom sa crnim cvijetom,nazalost nemrem stavit sliku da vidis.
a u vezi sukulenata vidim da imamo isti ukus jel sve skoro koje ti imas imam i ja
Wink



Tu sam totalna neznalica. Embarrassed Kaj ima ljubičica i sa crnim cvijetom? Nisam nikada niti vidjela, sigurno je predivna.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 08:25
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Draga Bugice imaš predivne novitete

Hvala, draga moja! Jako me veseli svaka, pa i najmanja biljčica.  smile127
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 18:09
Tek sad sam uspjela svratiti da posjetim novu ekipu, neka ti samo rastu i budu veeeeliki i debeli i donesu ti puno veselja :) 
Velika smile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2014 u 05:19
gasterije su ljepe...kad napune kalic i pocnu curiti kao germa van...meni moja strunula nisa znala da nesmijem previse zaljevati a kadd sam se razbolila to su drugi radili umjesto mene....Cryal zato ste me sada opremili sa puno drugog cvijeca da sam na uzivanju svaki dan...smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2014 u 19:40
Originalno poslano od člana Golden Leo Golden Leo napisao:

Tek sad sam uspjela svratiti da posjetim novu ekipu, neka ti samo rastu i budu veeeeliki i debeli i donesu ti puno veselja :) 
Velika smile78


Hehehe, baš si me razveselila komentarom. Ni ja ne stignem ovih dana posjećivati cif - završio porodni i počela raditi...vremena nemam nizašto, dan mi je prekratak.

I ja tebi šaljem veliku pusu, uz želju da navratiš kad god stigneš, a došuljati ću se i ja do tebe, Lea i Pave, a i u Leov vrt. smile79 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2014 u 19:43
Draga moja Josipo, raduje me što te vidim u redovitoj posjeti. I jesu, gasterije su mi prelijepe, a za njih vrijedi sve isto kao i za većinu ostalih sukulenata. Ne brini ti, razmnožiti će se one brzo, a mi na greškama učimo. Wink

Sad primi veliki pozdrav, draga prijateljice...  smile79
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 11:52
Hvala temzi... Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 11:54
Hvala SlavujVk... Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 08:06
Ovih dana provirilo je sunce u mom kraju... stoga slijede slikice sa sunčanja... Smile




Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 08:12



Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 08:18



Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 08:25



Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 08:31



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 21:10
Tvoja kolekcija sukulenata lijepo napreduje, imat ćeš po čemu čeprkati i preko zime
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 21:16
BugiceHug
Tvoji sukuleti uživaju na suncu
i misle da je ljeto..

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 06:52
ljepa kolekcija...ja sam svoje u puno manje zemje stavila....sad je kasno da ih prebacujem...a na prolj negdje 4 mj mislim da je najbolje....poz iz slavonije....i da,zasad mi se samo jedan osusio od svega sto ste mi poslale..Cry.i njega mi zao jako...trebao je na proljece u kamenjarEmbarrassed
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 13:17
Svako malo vratim se pogledati tvoje novitete kako napreduju. Nisam praznovjerna, ali ipak ih neću previše hvaliti.

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 17:40
anabistrica, raduje me što si mi navratila. Hug I u pravu si, imati ću se čime baviti zimi zahvaljujući zbirkici sukulentića. Bez njih, bilo bi mi zaista pusto, ovako svaki dan idem u vizitu, malo po kući, malo po tavanu i obilazim ih pazeći da nešto ne krene po zlu. Big smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 17:42
Miska Hugsmile77
Uživaju, uživaju... ali danas ih nisam stavila na sunčanje jer je temperatura bila samo 4 stupnja, uz puno magle. Ostali su u zatočeništvu, na tavanu, no mislim da im ni tamo nije loše. Graptoveria upravo lijepo cvate.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 17:45
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

ljepa kolekcija...ja sam svoje u puno manje zemje stavila....sad je kasno da ih prebacujem...a na prolj negdje 4 mj mislim da je najbolje....poz iz slavonije....i da,zasad mi se samo jedan osusio od svega sto ste mi poslale..Cry.i njega mi zao jako...trebao je na proljece u kamenjarEmbarrassed


Hvala, Josipa, drago mi je da ti se sviđa moja zbirkica. Mislim da se sukulenti mogu presađivati kad god želiš, samo kad presađujem pazim da im ne diram korjenje, osim ako je baš nužno. Eto, sad me zanima koji ti se to osušio? Šapni mi... Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 154>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.