Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičini cvjeteki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičini cvjeteki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 154>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 17:52
rajski vrtovi, ne znaš koliko me veseli kad te vidim na svojim stranicama, u svom malom cvjetnom kutku.smile79 Skroman je i toga sam svjesna, nikad neće moći parirati svim predivnim vrtovima naših dragih prijateljica, no prirastao mi je srcu takav kakav je. Stoga sam ponosna na svaki lijep komentar koji mi uputiš. Hvala i navrati mi opet! Heart
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 18:46
jesen u vrtu



ružmarin se sprema cvasti Confused
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 18:54



Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 18:59



Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 19:04


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2014 u 07:19
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

ljepa kolekcija...ja sam svoje u puno manje zemje stavila....sad je kasno da ih prebacujem...a na prolj negdje 4 mj mislim da je najbolje....poz iz slavonije....i da,zasad mi se samo jedan osusio od svega sto ste mi poslale..Cry.i njega mi zao jako...trebao je na proljece u kamenjarEmbarrassed


Hvala, Josipa, drago mi je da ti se sviđa moja zbirkica. Mislim da se sukulenti mogu presađivati kad god želiš, samo kad presađujem pazim da im ne diram korjenje, osim ako je baš nužno. Eto, sad me zanima koji ti se to osušio? Šapni mi... Smile

ovaj i to sam savim slucajno primjetila...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 11:00
i jesen moze biti divna...prekrasan jesenji pogled bugiClap
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 12:14
Vrt napreduje iz dana u dan, puno malih biljaka koje će se nagodinu razbujati. Mogu reći da mi je čak i draže pratiti kako rastu male biljke nego imati već sve formirano i gotovo. 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2014 u 18:15
JosipaNu, mislim da ja imam malenu takvu, ali se bude razrasla, makar do proljeća ili jeseni. Wink

Monna, hvala! Ne volim baš jesen, osim kad je sunčana i topla, no biljkice i cvijeće volim u svakom slućaju. Drago mi je da ti se sviđa ta jednostavnost u mom cvjetnjaku. Hug

moon, i ja dijelim tvoje mišljenje. Obožavam pratiti cvijeće u rastu i razvoju, a posebno me veseli svaki, pa i najmanji, napredak. Cvijeće u vrtu je sada na milost i nemilost prirodi, jednogodišnje sam počupala, dok trajnice zauzimaju posebno mjesto u mom srcu i vrtu i voljela bi da ih imam što više. No, puno je još posla kod mene da bi to sve skupa izgledalo kako si želim. U ove hladne dane zanimacija su mi sukulentići, pratim redovito kako napreduju i moram reći da iz dana u dan, ti maleni pelcerići, postaju sve čvršći i jači. Smile


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2014 u 21:57
Draga bugica, pratim tvoju temu od početka, drago mi je vidjeti koliko se raduješ svakoj biljčici i kako se pune tvoje gredice i prozori.
Divim ti se što si ostala s nama, što još uvijek staviš pokoju slikicu, nađeš vremena za svoje biljčice...
jer znam da ti nije lako, nimalo lako.Heart
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2014 u 22:09
Lijepe boje u tvojem jesenskom vrtu ! Kao da zele reci "ma doci ce opet proljece , doci  . . . . " !

                                                       Herbst smileys
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2014 u 22:35
Dok čekamo prekrasno proljeće, moramo izvući i iz jeseni i zime ono najljepše, mislim da je jesen u tvojem vrtu još uvijek lijepa, a neki cvjetići se još ne bune na pristiglu nam hladnoću...sukulentići su ti divni i veseli me što ima ljubitelja sukulenata sve više...bravo!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 08:14
sukulenti su posebni..nema brige za njih a tako nas daruju predivnim dizanjem i cvatnjom,,,prekrasno...ja sam se zaljubila u njih tek na forumu,a sad uzivam ..kuca mi vise nije kuca bez mojih dragih cvjetica i sukulentica...onda setam po tvojoj temi i imam sta vidjeti...predivno...nema ljepse rijeci....Heart
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 19:20
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Draga bugica, pratim tvoju temu od početka, drago mi je vidjeti koliko se raduješ svakoj biljčici i kako se pune tvoje gredice i prozori.
Divim ti se što si ostala s nama, što još uvijek staviš pokoju slikicu, nađeš vremena za svoje biljčice...
jer znam da ti nije lako, nimalo lako.Heart
  

Draga SlavujVk, počašćena sam tvojom posjetom mom malom cvjetnom kutku. Raduje me što si mi došla i na ove stranice napisala svoj komentar koji mi, moram priznati, zaista godi. Embarrassed U pravu si, ponekad je teško uskladiti sve, no baš ovdje punim baterije za dalje i ne namjeravam odustati jer uživam biti s vama, cvjetnim prijateljicama, u društvu. Heart

Upravo tvoj vrt je bio jedan od prvih s kojim sam se upoznala i kojim sam šetala odmah po registraciji na cif. Uživala sam tada u divotama koje si posadila i o kojima brineš i još uvijek redovito prošećem onuda, makar se ne oglasim baš svaki put. Još uvijek naučim ponešto što nisam znala jer su tvoje stranice prava enciklopedija. smile169 I da, upravo sam jučer vidjela da su reznice trubica koje si mi poslala, pustile korjenčiće i neizmjerno sam sretna zbog toga. 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 19:24
gute Fee, draga prijateljice... jesen, jesen... ne volim je baš... proljeće jedva čekam, vjerojatno kao i svi ovdje. Drago m je da si mi navratila, uvijek me razveseli tvoja posjeta! smile80 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 19:29
temzi, draga moja, bilo mi je pusto kad te neko vrijeme nisam viđala... i drago mi je da si se vratila. Gdje samo pronađeš tako medene smajliće? smile71 Što reći: izgleda da sve više nas hvata sukulentomanija. Lako se "zaraziti" kad su tako divni, a ne traže puno.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 19:32
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

sukulenti su posebni..nema brige za njih a tako nas daruju predivnim dizanjem i cvatnjom,,,prekrasno...ja sam se zaljubila u njih tek na forumu,a sad uzivam ..kuca mi vise nije kuca bez mojih dragih cvjetica i sukulentica...onda setam po tvojoj temi i imam sta vidjeti...predivno...nema ljepse rijeci....Heart


Hvala ti Josipasmile89 I ja sam, kao i ti, tek ovdje na forumu postala prava obožavateljica sukulenata. Kuća bi mi bila prazna bez njih, u cvjetnjacima je mirovanje i ostalo cvijeće spava, a ja sad imam lijepu zanimaciju... zaista uživam u njima.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 19:43
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

sukulenti su posebni..nema brige za njih a tako nas daruju predivnim dizanjem i cvatnjom,,,prekrasno...ja sam se zaljubila u njih tek na forumu,a sad uzivam ..kuca mi vise nije kuca bez mojih dragih cvjetica i sukulentica...onda setam po tvojoj temi i imam sta vidjeti...predivno...nema ljepse rijeci....Heart


Hvala ti Josipasmile89 I ja sam, kao i ti, tek ovdje na forumu postala prava obožavateljica sukulenata. Kuća bi mi bila prazna bez njih, u cvjetnjacima je mirovanje i ostalo cvijeće spava, a ja sad imam lijepu zanimaciju... zaista uživam u njima.
ja ti samo setam po kuci i gledam,malo okrenem,pobrisem prasinu pa se opet vratim i gledim ga...uzivam svaki momenat...smile81
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 19:48
Hehehe... tako i ja. smile127 Malo po kući, malo na tavanu jer ih imam stvarno posvuda. Nijedan prozor više ne možeš kod mene otvoriti, bez da mičeš desetak tegli. MM je već izluđen, ali ne smije prigovarati... postala sam stroga. LOL 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 20:04
A ovo su moje aloe... konačno imaju čast da ih predstavim na ovim stranicama







Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 154>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.