Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičini cvjeteki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičini cvjeteki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 154>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2014 u 18:15
Kolekcija na prozorskim klupicama ti je super,
a ni ona u vrtu nije skromnaXDkako si rekla
i sve ti se dobro drži!cvijeće
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 16:26
miskiceHug

Raduje me vidjeti te kod mene, a drago mi je i da ti se moje biljčice sviđaju. Neke su manje, a neke više uspješne u rastu, ali moram biti strpljiva... 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 16:30
Uživala sam u šetnji od vrta pa do prozorskih klupčica smile113
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 16:38
Hvala, draga moon, samo prošeći kad god poželiš smile113... ja sam nekako u stisci s vremenom, pa ne stignem dugo, nego samo malo škicnuti po temama i vrtekima... 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2014 u 16:09
Ružmarin cvate

bebice niču

tratinčice - pun ih je vrt

božur pupa

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2014 u 19:09
Divne li su bijele glavice tratinčica sa suncem u sredini. Podsjetilo me kako smo se kao djeca kitili ogrlicama od tratinčica.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2014 u 19:28
ruzmarin je predivan..nez zasto nemogu niti jedan vrt zamisliti bez njega...kod kmene isto trantica na tratincici....neka ih ljepšpe su...al ipak proljece je proljece i ja ga jedva cekam...smile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2014 u 20:06
Lucy, Josipa raduje me da navraćate u moj vrt. smile79 I ja pamtim vjenčiće od tratinčica, znala sam ih brzo raditi, a natjecali smo se tko će imati ogrlice od većih glavica tratinčica... cijela je to potraga bila za njima po livadama... čak su i dečki sudjelovali... bilo je to davnih dana. Sad nema takvih igara... 

A ružmarin - obožavam ga. Donijela sam ga kao malu grančicu s mora i zapelcala... eno, njih sada četiri krase moju okućnicu. Najavljuju snijeg, a ja isto već jedva čekam proljeće... smile160
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2014 u 21:45
tu sam...slika na kojoj kažeš da bebe niču...ekstra...ja obožavam perunike...jedino njih u proleće mrežom štitim od "grada"...prva biljka, pitoma, koja je našla dom na mom ranču bila je perunika...jedva sam čekala da procveta...te godine, u maju, padao je takav grad, da je svaki cvetić bio smrvljen... plakala sam...posle sam rekla sebi...e nećeš više...i lepo, u proleće, kad cvetaju perunike...postavim mrežu, protivgradnu......

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 07:54
draga arčik, to ti je super ideja. Hug Perunike imam tek od ovog proljeća i nisu mi cvjetale. Strpljivo čekam novo proljeće i jutro kad ću sići u vrt, a one će me iznenaditi cvjetićima... Baš jučer je bio lijep dan i ja sam ih rasadila, tako sada rastu na više mjesta. smile160Probat ću i ja svojima staviti zaštitu jer je i kod mene ove sezone bilo i previše tuče... 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 10:08
Ovako napreduju ljubičice...


i novo zakorjenjeni listići - desna teglia, plave ljubice, a lijeva kovrčava - čekaju se bebice, korjenčiće imaju Heart


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 10:13
Naša pšenica je porasla, evo je dekorirane u tri verzije


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2014 u 07:47
Hugkako je ona lijepo zito posadila svojoj obitelji...smile80
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2014 u 23:30
Sve si sredila i vani i prozorske klupice. Već ima pravu kolekciju sukulenata i kaktusa. Clap
život je more
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2014 u 05:06
Josipo moja  Hug 

Patrik i Helena su sijali, valjda zato ove godine lijepo raste...i dobro si rekla - žito, jer imamo i kombinaciju pšenice s kukuruzom... ta posudica se najljepše progustila. smile162
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2014 u 05:09
Lantana, hvala puno i drago mi je da ti se sviđa, iako kod mene je sve skromno. Ali, bit će bolje, sad radim... pa ću moći pomalo i uljepšavati i prilagoditi da konačno izgleda onako kako sam si zamislila. Big smile

Veseli me jako tvoja posjeta, navrati kad god si u prilici... smile79

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2014 u 05:25
Malo božićnog ugođaja, u nedostatku cvjeteka...


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2014 u 05:29
predivno...sigurno ste svi uzivali...bravo za rano ustajanje....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2014 u 05:39
Jesmo, svi smo uživali... ove godine je kod mene velika promjena, a sukladno njoj i sve se drugo mijenja... dugo smo čekali drvce, a nikako ga kupiti, ja se spremila već nabrijana u 6 ujutro na Badnjak, kao ono kako smo si mogli ostaviti kupovinu za zadnji dan...odvezla mm na posao i pravac tržnica - odabrala bor, dovukla ga do auta i dovezla doma... smile115...prvi put sam ga sama kupovala i djeca kažu da je dosad najljepši kojeg smo imali... pa su dečki klaštrili donji dio da stane u stalak... a maleni uživali u uređivanju jaslica - koje je, moram reći, prije desetak godina napravio mm... smile154

Ustala sam danas rano, već oko 4 sata... kod mene pada snijeg, a i znala sam da ćeš mi se pridružiti u pijuckanju ranojutarnje kavice, draga moja prijateljice... smile142
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2014 u 21:39
lijepo si drvce izabrala i neka je Božićni ugođaj bio radostan i lijep puno blagdanskih pozdrava ti šaljemsmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 154>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.