Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičini cvjeteki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičini cvjeteki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 154>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 08:10
Lantana, hvala! I hvala na posjeti, navrati mi opet. smile92
JosipaNu, hvala i tebi! Drago mi je što si moj redoviti gost. smile92

Curke drage, primite pozdrave iz kišnog i hladnog Zagreba! Jedva čekam proljeće, a još nije ni krenula zima. smile113
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 14:09
I ja sam redovno kod tebe samo mi se neda uvijek pisati ali danas moram pohvaliti tvoju sve veću kolekciju sukulenata, ta ovisnost nam grije dušu za zimskih dana smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 14:40
Pasem oči na sukulentićima!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 15:02
kad je lijepo kod tebe kako necu doci i ostaviti traga...ti si nasa bugica...hahahasmile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 15:29
enrikova nona, jako mi je drago što si mi tu i što ti se sviđa moja zbirkica, iako ne znam baš napraviti dobre fotke. Embarrassed Obožavam sukulente i bilo bi mi prazno bez njih. Za tu cvjetnu ovisnost ste "krive" upravo vi, drage cvjetne prijateljice i nije mi nimalo žao. smile81 
temzi, draga moja, dobro mi došla. Obzirom da znam koliko voliš sukulente, sve mi je jasno... samo promatraj, a možeš nešto i izabrati. smile80
JosipaNu, imala sam dojam da me neki jako izbjegavaju i nisam znala gdje sam pogriješila, ali prijatelji ostaju prijatelji.... hvala ti na tome! smile84

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 15:48
Krasno izgledaju sukulenti, a novi kaktus unio je boju među zelenilo smile64
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2014 u 17:41

Super ti izgledaju sukulenti !
Ja sam jučer skužila da moji opet imaju uši - svake zime ista priča, za poludit !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2014 u 21:28
hvala tebi i svima vama sto ste mi pomogli fomirati vrt...a u proljece ste svi tu kraj mene a vec sad ste mi u srcu....pusa velika....smile79

anastazija...kakve usi? neznam o cem se radi...da provjerim svoje...pliz...smile68
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2014 u 08:29
BugiceHug
Evo mene po jutarnju dozu prekrasnih,
mesnatih ljepotica
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2014 u 09:24
Draga moja preeedivno !
Adeniumi jako lijepi, ostalo društvo također, a općenito od svih sukulenata koje sam ovdje upoznala kameni cvijet mi je savršenstvo. Sad je pravo vrijeme za "vrebanje" božićnih kaktusa po centrima, ima ih stvarno svagdje. Tko može odoliti svaka mu čast, ali ja ne mogu pa sam si jednog danas naručila.
I tvoj je za 10 !

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 18:20

Na Aeoniumu sam vidjela  crne uši odozgora po listovima.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2014 u 12:55
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Na Aeoniumu sam vidjela  crne uši odozgora po listovima.
nemogu vjerovati da i oni usi dobiju...kako se to rjesava...nema kod mene...smile85


bugice ja uzivam svaki puta kad setam tvojim vrtom....smile80
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 16:21
bome ih se lijepo nakupilo
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2014 u 09:07
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Krasno izgledaju sukulenti, a novi kaktus unio je boju među zelenilo smile64


moon, puno ti hvala! smile76 A novi kaktusić me uveseljava svaki dan i upotpunjuje svojom bojom ove zimske tmurne dane.  
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2014 u 09:10
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Super ti izgledaju sukulenti !
Ja sam jučer skužila da moji opet imaju uši - svake zime ista priča, za poludit !


Hvala, draga Anastazija! smile71 Oni i ja konačno smo se dogovorili i sad lijepo napreduju. Smile Imala sam i ja problema s ušima na echeverii Perle von Nurnberg. Riješila sam ih skidajući ih ručno tri dana za redom. Posao za poluditi.  Geek
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2014 u 09:12
[QUOTE=JosipaNu]hvala tebi i svima vama sto ste mi pomogli fomirati vrt...a u proljece ste svi tu kraj mene a vec sad ste mi u srcu....pusa velika....smile79

anastazija...kakve usi? neznam o cem se radi...da provjerim svoje...pliz...smile68

/QUOTE]


Draga moja, nema na čemu... raduje me što sam mogla pomoći... i opet ću, ti samo reci ako ti se što dopadne. smile91 Ni mog vrta, a ni sukulenata ne bi bilo da nije bilo nesebičnih cvjetnih prijateljica. 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2014 u 09:14
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

BugiceHug
Evo mene po jutarnju dozu prekrasnih,
mesnatih ljepotica


Veseli me da si tu i da ti se sviđaju "mesnate"... ja sam došla u fazu da ih obožavam, naprosto uživam u svakom novom listiću i najmanjem napretku se veselim... Navrati ti meni opet, iako zasad ne stignem biti puno tu. Hug smile78
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2014 u 09:16
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Draga moja preeedivno !
Adeniumi jako lijepi, ostalo društvo također, a općenito od svih sukulenata koje sam ovdje upoznala kameni cvijet mi je savršenstvo. Sad je pravo vrijeme za "vrebanje" božićnih kaktusa po centrima, ima ih stvarno svagdje. Tko može odoliti svaka mu čast, ali ja ne mogu pa sam si jednog danas naručila.
I tvoj je za 10 !




Draga moja, puno ti hvala na lijepom komentaru! smile89U pravu si za kameni cvijet - on je jedan od prvih sukulenata koji sam dobila i presavršen mi je. Divnih listova, posebne boje, gotovo kao nacrtan... 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2014 u 09:19
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

bome ih se lijepo nakupilo


Je, nakupilo ih se... a ja sam ponosna na svoju zbirkicu i budno ih pazim. Naravno, u proljeće, kad porastu, slijedi uljepšavanje... i njih i teglica i balkona... tek će onda zablistati u punom sjaju. Drago mi je da si navratila, veselim se tvojoj ponovnoj posjeti! smile79
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2014 u 09:21
Drage moje prijateljice i posjetiteljice mojih stranica, nadam se da sam svima odgovorila i da mi netko nije promakao. Ovo vrijeme sam "ukrala" od posla jer nikako da stignem biti u vašem društvu, a i bio mi je komp na čišćenju... Pozdravljam vas sve, do slijedećeg tipkanja! smile91
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 154>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,311 sekundi.