Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gdje kupiti pletenu crnu tkaninu protiv korova?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gdje kupiti pletenu crnu tkaninu protiv korova?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
biGmazi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Siječanj 2014
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biGmazi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gdje kupiti pletenu crnu tkaninu protiv korova?
    Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 11:39
Zna li netko gdje se može kupiti ( Varaždin ili Zagreb ) pletena crna tkanina , vodopropusna koja stoji vani preko cijele godine , a funkcija joj je sprečavanje rasta korova?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 13:57
Pogledaj u vrtnim centrima ili poljoprivednim apotekama.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
biGmazi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Siječanj 2014
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biGmazi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 14:27
Pogledao sam u apotekama u varaždinu , ali imaju samo običan najlon ili već perforiranu( usku za uzgoj salate. Meni bi trebala u kolutu. Također sam pitao kadmo u zagrebu ,ali su sve prodali. Pa sam mislio ako netko ima nedavna iskustva sa kupnjom iste da podjeli .
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 15:49
kliku količinu tj veličinu trebaš???
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 16:49
Nisam kupovala u zadnje vrijeme. Samo geotekstil.

I mene zanima, nemam više snage za borbu sa korovom. Ono što se nebude obrađivalo bi stavila ispod folije. Pretpostavljam da su te tekstilne najbolje. Nešto se ne sjećam da sam ih vidjel, možda zato što nisam tražila.

Jedan dio vrta sam prekrila kartonom i stavila one pletenu zelenu mrežu što se koristi kao zasjena. preko. Niti jedna travka već 2 godine nije narasla.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 22:31
Kod mene je bilo neki dan ako nisu velike dimenzije možda mogu poslati poštom ako nigdje ne nađete.

Pogledajte u ZGB  ima trgovina Euro brod doo. evo i kontakti pa nazovite poslovnicu u Zg.
http://euro-brod.hr/kontakt/

Na vrh
biGmazi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Siječanj 2014
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biGmazi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2014 u 08:11
Trebao bi širinu minimalno 4,50 m ( ili šire) , duljine 80 m ( ili dulje , ovisi koliko bi bilo na kolutu)
Na vrh
biGmazi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Siječanj 2014
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biGmazi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2014 u 08:11
Hvala , pogledat ću eurobrod.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.