Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskrsne dekoracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uskrsne dekoracije

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Uskrsne dekoracije
    Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 22:47
Još prije samog Uskrsa ukrasim svoj dom raznim prigodnim dekoracijama. Ove godine pred stan sam stavila ovaj stalak sa cvijećem



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 22:49
U hodniku sam napravila aranžmančić u maloj kantici za zalijevanje cvijeća. 

Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 22:51
Na stolu u dnevnoj sobi je vaza sa uskrsnim jajima napravljenim u dekupaž tehnici. Napravila ih je naša Tatjana Bajčić.

Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 22:52
U kuhinji sam složila ovo

Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 22:57
Od plastelina sam ovako napravila "stalke" za jaja (plastelin je oblijepljen na veće plastične zatvarače bočica za mirodije)






Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 22:58
Sviđaju mi se i ova jednostavna jaja od drveta

Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:01
A ovo smo...  (pretpostavljam da znate tko...)



Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:04

 
Pokažite i vi kako ste ukrasili svoj dom za Uskrs.

              
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:05
lijepe I vesele uskrsne dekoracije Thumbs Up
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 11:12
Ova tema nije samo za moje slikice uskrsnih dekoracija već očekujem da i svi drugi ovdje objave svoje slikice. Zasigurno će biti puno raznih ukrasa koji će nam dati ideje da slično i mi napravimo. 

              


Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 14:15

Dobra ideja imati sve na jednom mjestuClap.

Evo par mojih slicica (koje imam pod "moji cvjetni aranzmani" ) doprinosa ovoj temi zasad
 
 
 
 
 
 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 14:50
Cimicifuga, ovo ti je super ideja i jako dobra tema. Mogu reći da sam se raspametila gledajući tvoje dekoracije. smile93Nažalost, nemam baš talenta... kod mene prevladavaju kupljene jednostavne dekoracije, koje se ne mogu komparirati s tvojim i Klaudijinim, pa ih od sramote ne mogu staviti na ove prelijepe stranice.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 15:02
Bugica draga, svaka stvar koju čovjek sa ljubavlju napravi je lijepa i hvale vrijedna. Tvoje slikice pokazuju kako sa srcem uređuješ svoj dom i činiš ga oazom topline, ljubavi, prisnosti i ugodnog obiteljskog ugođaja.
Svi mi koristimo kupovne stvari i onda ih aranžiramo već prema ukusu i sklonostima. I nema tu ljepšeg ili ružnijeg - sve je prekrasno!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 15:08
Hvala ti, draga Cimi na lijepim riječima! Hug

Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 19:55
Bugice potpisujem cimicifugu  od prvog do posljednjeg slovca  
Bugica draga, svaka stvar koju čovjek sa ljubavlju napravi je lijepa i hvale vrijedna. Tvoje slikice pokazuju kako sa srcem uređuješ svoj dom i činiš ga oazom topline, ljubavi, prisnosti i ugodnog obiteljskog ugođaja.
Svi mi koristimo kupovne stvari i onda ih aranžiramo već prema ukusu i sklonostima. I nema tu ljepšeg ili ružnijeg - sve je prekrasno!
- lijepo bi bilo vidjeti I tvoje, svi mi imamo razlicite ukuse I mogucnosti, kao I periode u zivotu kada nam se svida nesto jednostavno ili pak mozemo da pruzimo masti na volju, - meni je uvijek kod drugog interesantnije,ljepse I bolje( mozda zato sto sam svoje vec vidjela a druge ideje I stvari su mi nove)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 20:35
Klaudija, slažem se u potpunosti s tvojim promišljanjima...Hug Da, i meni je tako, kad vidim druge ideje, izgledaju mi savršeno... Ali, ove vaše dekoracije zaista i jesu savršene. Heart 
Treba imati i volje i smisla i vremena da se stvori nešto tako lijepo, a meni izgleda da mi svega toga pomalo ponestaje... Embarrassed
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 21:05

Cimi, aranžman pred ulaznim vratima ti je prekrasan  Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 21:13
Hvala! Čekam ja da vidim tvoje, ne budi škrtica, pokaži nam bar nešto!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 21:17

Bojim se da ne bu više ništ od mojih slika, zeza me photobucket, a i dolaze mi poruke da sam iskoristila skoro 90% besplatnog prostora.
Bilo bi jednostavnije da se može prebacivati slike direkt s kompa, ko na face.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 21:44
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

Dobra ideja imati sve na jednom mjestuClap.
Evo par mojih slicica (koje imam pod "moji cvjetni aranzmani" ) doprinosa ovoj temi zasad
Sada sam tek vidjela da poruku koju sam za tebe napisala nisam objavila... 
Uglavnom, već ranije posjećivala sam tvoju temu "Moji cvjetni aranžmani" i svaka pohvala na aranžmanima koje si radila. Drago mi je da si i ovdje nešto aranžmana stavila, a vjerujem da će ih biti još. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.