Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2015 u 14:42
Prekrasne su biljčice u tvom vrteku
Tritoma je super,fuksija isto, a i bobice hypericuma su posebne
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2015 u 15:13
Sa svakom novom sličicom i izraslom biljkom, sve više uživam u čarima tvoga vrta. Doza šumske mističnosti koju posebno naglašavaš sa predivnim travama i  papratima mi je posebno draga. Uživam u biljkama koje nisu obdarene raskošnim cvjetovima, a ipak se nalaze u svakom vrtu, rame uz rame sa cvatućim ljepoticama.
Drago mi je što je tritoma tako brzo pokazala svoju cvjetnu raskoš, a weigelica je predivna. Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2015 u 22:49


temzi, vrt ti je prelep...svaka biljka je fantazija...kod tebe nema vreline...sve buja...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 09:31
Originalno poslano od člana zvjezdica zvjezdica napisao:

Šumski vrt je divan !!! smile55 Upravo tako nešto si želim i sama imati, i nadam se da ću uspjeti. Geranium je prekrasan, kao i sve ostalo . Prelijepo je.
 
Hvala ti puno Zvjezdice!
Prije svega želim ti veliku dobrodošlicu u moj vrt i na ovaj forum! Uvjerena sam da ćeš uz pomoć puno divnih forumaša i korisnih informacija i ti ostvariti svoje želje! I ja ti želim da to što prije ostvariš, iako nas sve vrtlare krasi velika nestrpljivost (barem mene LOL).Kod mene je slučaj da je većina biljaka uzgojena iz malih pelcera i bilo je potrebno puno strpljenja dočekati ih da narastu, ali je zato sreća još veća kad ih gledaš kako iz dana u dan napreduju! Do sljedeće šetnjice puno te pozdravljam!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 09:33
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Prekrasne su biljčice u tvom vrteku
Tritoma je super,fuksija isto, a i bobice hypericuma su posebne
Hvala ti draga Miškice!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 09:45
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Sa svakom novom sličicom i izraslom biljkom, sve više uživam u čarima tvoga vrta. Doza šumske mističnosti koju posebno naglašavaš sa predivnim travama i  papratima mi je posebno draga. Uživam u biljkama koje nisu obdarene raskošnim cvjetovima, a ipak se nalaze u svakom vrtu, rame uz rame sa cvatućim ljepoticama.
Drago mi je što je tritoma tako brzo pokazala svoju cvjetnu raskoš, a weigelica je predivna. Heart
 
Puno me razveselio tvoj dolazak u moj vrt draga Rajski vrtovi, i zahvaljujem ti na krasnim riječima! Oduvijek volim paprati i travice, tako sam zapravo sve i započela, a sada je to preraslo u jednu veliku ljubav i pomalo opsesiju...očaravaju me šumske biljke i njihove raznolike boje i oblici listova, tako da iako je vrtić malen, kad sjednem pored njega ne mičem se satima i tamo najviše volim čeprkati i smišljati nove ideje (koliko mi to mogućnosti dozvoljavaju)! Dođi mi i opet!!!
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 09:51
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:



temzi, vrt ti je prelep...svaka biljka je fantazija...kod tebe nema vreline...sve buja...
 
Hvala ti puno draga Arčik! Ah, ostavila je vrelina i kod mene danak, neke biljke su se ove godine puno ranije požurile sa cvjetanjem, a neke već sada izgledaju kao da je već poodmakla jesen. Ima dosta hlada u dvorištu , pa ih je to spasilo, inače borba sa nošenjem kanti vode i zalijevanjem se nastavlja. Puno te pozdravljam i veselim se tvojem slijedećem dolasku!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 10:20
Cineraria maritima
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 10:20
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 10:21
Ljepotančić, Lastin rep na Budleji
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 10:22
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 07:33
...moj naklon i veliko divljenje prema svemu što si učinila u vrteku, draga temzi...sve je tako vizualno čarobno jednostavno kao da baš tako mora i biti...lijepi si posao napravila, svaka čast na tome, pusaSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 10:38
Draga moja Saro, puno ti zahvaljujem!!! Da barem nisu bile tolike vrućine napravila bih ja i više...sada će na red doći jesenski poslovi i malo presađivanja, jedva čekam. Neizmjerno mi je drago da si navratila u moj vrt i da ti se sviđa, još jednom ti puno hvala na divnim riječima. Sada ću staviti malo slikica svojih sukulenata, pa ćeš vidjeti svoje bebice koje si mi dala kako su porasle. Velika pusa!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 17:53
Mirandice vidi tvoju Nodulosu kako je stasala u zamamnu ljepoticu!Heart
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 17:59
Senecio jacobsenii...evo Sarice ovo je naraslo od tvojeg pelcera!
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 18:03
Senecio crassissimus...veliko hvala Cameliji na ovom prekrasnom ljepotanuHeart!
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 18:08
Senecio haworthii
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 18:12
Kalanchoe marmorata...hvala Cameliji na podarenom pelceriću, koji je u godinu dana izrastao u pravu orijašicu!
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 18:16
Sedum Golden glow
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 18:22
Pachyphytum compactum
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.