Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamin rođendan :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamin rođendan :)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
iva123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mamin rođendan :)
    Objavljeno: 10 Svibanj 2014 u 14:25
Pozdrav! Smile
Evo ja sam nova na ovom forumu i imam jedno malo pitanjce. Mama mi ima rođendan 24.5. Pošto jako voli cvijeće, ja bih joj složila neko višegodišnje cvijeće u jednu teglu. Znači 3-4 vrste (više-manje) biljaka u jednoj tegli. Jel znate možda neko cvijeće koje ima lijepe cvjetove i da cvate cijelu godinu (kao npr. ljubičice)?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2014 u 20:22
Ovisi o tome sto mama voli
Kombinacije razlicitih seduma u jednoj tegli znaju biti jako lijepe, a rozete kod nekih vec ionako podsjecaju na cvijet...ima lijepih slika na temama pa malo pregledaj...
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
iva123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2014 u 18:56
Ok onda ću malo istražiti. Ona voli ljubičice pa tražim neko slično cvijeće da cvjeta cijele godine (ili bar pola godine :) )
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2014 u 19:16
Ne mogu se sve biljke kombinirati zajedno, ima onih koje blokiraju rast drugih.

Evo ti nešto na ovim stranicama.

http://www.nekretninebl.com/cvijece-koje-mozete-saditi-zajedno-u-saksijama/
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.