Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kreativni nered
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kreativni nered

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Rokolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2014
Lokacija: Grobnik
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2014 u 02:10
evo mene opet malo sa novim slikicama ..

u mom vrtu .. opet jagode .. nisam pojma imala da u tako kratko vrijeme ponovo cvatu i daju plod



pa pomidori



paprike



ne znam sta je ovo crno na dnu ove tamno zelene paprike ..


Kelj pupčar


malo đungle



opet malo pomidori ... 



lubenica



pusa svima .. odoh spavat  .. baš sam noćna ptica a ujutro se treba rano dignut

smile78

Edit: ne vide se sve slike, sutra ću to sredit ... 
Ja samo znam da ništa ne znam
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Rokolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2014
Lokacija: Grobnik
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2014 u 20:52
Ima li smisla nešto posaditi na mjesto di su bili pomidori. Danas sam ih sve počupala, svi su oboljeli od plemenjače. a pošto je pomidora bilo puno, sad mi je vrt baš prazan :(
Ja samo znam da ništa ne znam
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2014 u 21:08
I kod mene isto - samo ih još nisam počupala. Gotovo da ih nismo ni probali, možda nekih tri, četiri kile od šezdesetak stabiljki paradajza. Užas. Na njihovo mjesto ne budem ništa sadila.
Na vrh
Rokolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2014
Lokacija: Grobnik
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 12:16
Ma užas :( valjda će sljedeća godina bit bolja
Ja samo znam da ništa ne znam
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 16:39
Ako imaš sjemena tagetes-a (kadifice), nevena.... posij, do jeseni (kažu da će biti do kasna..) će se formirati biljčice, oplemeniti malo zemlju, a korova za čupati će biti manje... a na godinu... uz malo popela....nanovo s pomidorima... (to bi ja napravila, a ti razmisli...)

LP
Na vrh
Rokolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2014
Lokacija: Grobnik
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 18:34
NinettA hvala, pogledat ću ako mi je šta ostalo sjemena, mislim da je ... vjerovatno ću tako i napravit a popela imam još nešto malo u vrećici, ostalo mi još od kako sam puževe tjerala iz vrta .. pa ga mogu i sad pobacat po dijelu di su bili pomidori
Ja samo znam da ništa ne znam
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 21:24
I ja ću s pepelom, pa i s malo vapna... radi dezinfekcije zemlje, jer imam mali vrt pa nemam kuda svake godine seliti paradajze, tako da ih sadim gotovo na istom mjestu.


Na vrh
Rokolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2014
Lokacija: Grobnik
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2015 u 18:35
Hug veliki zagrljaj sa sunčanog Grobnika ...vrtni radovi skoro privedeni kraju

bit će i slika, samo da se sjetim kako ih postavit

Ja samo znam da ništa ne znam
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.